Author Topic: Balkanska minijada AUTOKOMERC BEOGRAD 2010  (Read 103783 times)

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #30 on: December 27, 2009, 20:02:36 PM »
                                                                               :mks:


Mini Klub Srbije na danasnjem novogodisnjem okupljanju je zvanicno objavio da ce naredna Balkanska Minijada 2010 biti organizovana u Beogradu u periodu od 25 do 27 Juna 2010 godine.

Spremajte minije za ludu voznju,ludu atmosferu i lud provod..........................i jos mnogo toga............ :uraa:





                                                                                      :mks:
« Last Edit: December 28, 2009, 09:08:20 AM by vladimir »
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #31 on: December 27, 2009, 23:40:08 PM »
Ajd, pa nek nam je bog upomoći   :churchman:. Da zapnemo posle novaka i da se lepo organizujemo.

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #32 on: December 28, 2009, 09:58:39 AM »
držim vam palčeve i želim sve najbolje kot organizacije! nemojte previše da si iskomplicirate živote zbog minijade jer glavno je da se ponovo dobijemo. ipak je prvo druženje, pa onda sve ostalo!
ja ču sa svoje strane da se pobrinem da dovezem što više minija iz slovenije a za vas u napred znam da če vam uspeti!


Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #33 on: January 11, 2010, 13:45:10 PM »
dali ima nekin novosti vezano uz organizaciju minijade.
dali je mi je promaknuo datum?
trebao bi znati približan datum jer čemo verovatno na osnovi vašeg datuma organizirati susret kod nas.
pls za info.

pitam zbog toga kako bi uspeo organizirati da dođemo u što večem broju ove godine. da pokušamo duplo više nego prošle godine ;-)
ako vam je potrebno je bilo šta vezano za organizaciju, javite.

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #34 on: January 11, 2010, 14:07:01 PM »
planirano je za 25,26,27 jun(zadrzavamo pravo eventualne izmene)


molim te javi mi ako ste planirali  nesto u tom periodu!
« Last Edit: January 11, 2010, 14:12:43 PM by vladimir »
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #35 on: January 11, 2010, 14:09:08 PM »
uze mi rec iz usta,tj slova sa tastature...ali bolje i to nego cevap..ili ne daj Boze raznjic.... :laughing:...a za kriglu da i ne govorimo... :pivo:

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #36 on: January 11, 2010, 14:14:46 PM »
odlično!
to znači meseca dana nakon IMM.
svakako nečemo stavljati naš susret za vreme vašega ;-)

dali vam je novinar mini magazina potvrdio svoj dolazak? jer naime dolazi sa nama, to jest kreče sa slovenskom kolonom ;-)

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #37 on: January 11, 2010, 14:23:43 PM »
Odlicno
Planirali smo da Balkanska Minijada 2010 bude mesec dana  posle Nemacke da bi se svi minijevci koji idu tamo  oporavili i i fizicki a i ekonomski

Jeff je najavio dolazak sa dva minija , kamerama i nekim pomocnim osobljem i nadamo se da ce sve biti po planu
« Last Edit: January 11, 2010, 14:31:28 PM by vladimir »
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #38 on: January 11, 2010, 16:44:32 PM »
kakvi novi momenti
vec polako krece euforija u mom stomaku :blink:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #39 on: January 20, 2010, 00:15:36 AM »
opet da malo ubacimo zara u temu................razmisljaj te i o ovome..........

1100 specijali i GT varijante nekA spreme rezervni par guma   za......... :hid_crazy:

26 jun 2010 subota Balkanska Minijada Karting staza Autokomerc
www.autokomerc.net


MINI"S ON THE CARTING ROUD :mks:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #40 on: January 20, 2010, 02:03:59 AM »
 :vozimo:  ehhhh, bice to pravi trenutak da vidimo fefea i milosa c20let  kao glavne nase predstavnike, daj boze da i ovo moje govance bude gotovo do tad...


svaka vam cast  :good:

r_dalibor

  • Guest
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #41 on: January 20, 2010, 10:44:09 AM »
Evo da kazem i ja neku rec.

 Mislim da je svima jasno da je ekonomska kriza vrlo ozbiljna. Mislim da ovaj upravni odbor ima vrlo tezak zadatak.
  Moram priznati da je i meni proradila masta.

 Posto sam bio ucesnik na mnogim nasim susretima veterana imam neka iskustva i u sustini najvaznije i najbitnije je druzenje sa ljudima. Ne sme nikako da se dogodi da se sve pretvori u jurnjavu i da ljudi ne stignu ni da se upoznaju, a to se desavalo. Organizatori su preterali, pa se sve pretvorilo u jedno veliko opterecenje. Drugo, nemojte zaboraviti suvozace!!!!!  One su jako bitan faktor!  I njima mora biti vrlo prijatno.  Sto kaze Gregor i kamp je prihvatljiv. Da kamp je najlepsi vid druzenja, ali kod nas su kampovi zatvoreni. Morali bi da izmislimo neki novi.
 
 Karting staza je simpaticna stvar. Pored najbrzeg kruga, umesto( za mnoge ucesnike ne zanimljivog) sklapanje delova od minija, treba uvesti voznju po stazi u tacno odredjeno vreme, ali bez stoperice. Tako bi svi ucesnici imali priliku da konkurisu za nagradu. Treba imati u vidu da mnogi imaju umorne minije i da vecina dolazi iz udaljenih krajeva i da ne treba da rizikuju da ostete auto.

 
 Skup ispred skupstine mislim da je obavezan.

Pre bi bio za neku zanimljivu voznju po lepim krajevima.

 na primer:
Obilazak manastira na Fruskoj gori, ili
Obilazak Oplenca i rucak na Rudniku, ili
Drven grad-Sarganska osmica, ili
Bajna Basta, kafica pored Drine, rucak Mitrovac,

Dobro , preterao sam  :laughing:


Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #42 on: January 20, 2010, 11:05:52 AM »
evo ako mogu ponovo da upadnem u vašu debatu.
što se tiče karting staze. ja sam je na zadnjem susretu zakupio samo za jedan sat. na nju su išli samo oni koji su hteli. neki su išli po više puta. neki samo jedamput, tek toliko da su osetili duh staze. nakon toga smo produžili turistički put.

kao što kaže Dalibor.... važno je druženje.

sviđa mi se ideja obilaska 
Obilazak manastira na Fruskoj gori, ili
Obilazak Oplenca i rucak na Rudniku, ili
Drven grad-Sarganska osmica, ili
Bajna Basta, kafica pored Drine, rucak Mitrovac,


osobno kad god je moguče idem na susret u češkoj iz razloga, jer je subotom kod njih ceo dan turistički reli i to svake godine po drugoj pokrajini, prirodi, gradovima. umirena vožnja sa mnogo zabave itd.... a na kraju ili između te vožnje je kratki brzinski test.

verovatno dobra ideja za u buduče.

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #43 on: January 20, 2010, 11:13:28 AM »
MINI CLUB SERBIA IS READY FOR THE BEST BALKAN MINI EVENT EVER !!!! ARE YOU READY MINI PEOPLE?????????????????? 25-26-27 JUN 2010 BELGRADE SERBIA       DOBRODOSLI - WELCOME - KALLOS IRTATE      Balkanska Minijada 2010
 :mks:                                                                  :mks:                                                    :mks:





da bi smo ispunili ceo dan na jednom mestu a da nam vreme brze i lakse prodje obezbedili smo vise razlicitih sadrzaja tako da ce svi nasi posetioci i ucesnici imati priliku da se zabave i dobro provedu uz dobar program i razne aktivnosti.pokusavamo da svi ljubitelji minija i automobilizma  ,vozacima i suvozacima sa porodicama , napravimo nezaboravan vikend i da se kucama vrate zadovoljni , ispunjeni i srecni.


sto se tice brdsko-planinske voznje mislim da sa ovolikim brojem auta(100-120) tesko izvodljivo jer tako veliku kolonu vozila tesko je pratiti i odvesti na jedno mesto
uzivajte i hrani te nas sa vasim odlicnim idejama i savetima
« Last Edit: January 20, 2010, 11:26:36 AM by vladimir »
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Balkanska minijada 2010
« Reply #44 on: January 20, 2010, 11:23:53 AM »
Prvo da se zahvalaim  na debati i treba nam sto vise ovakvih predloga
-sto se tice avanture po srbiji i panoramne voznje, ja sam prvi za ali mislim da je to neizvodljivo sa 100 minija
jedino bi mogli da napravimo opciju da se u nedelju ujutru ode van grada na voznju i dorucak, ali opet je i to dikutabilno jer ljudi taj dan idu kuci pa ce im trebati odmora i sna
bilo bi lepo sto vise ovakvih predloga i diskusija i upravni odbor ce zaista sve uzeti u obzir i mnogo cete nam olaksati posao jer ima puno toga o cemu moramo da mislimo :thinking:

Hvala na predlozima  :good:

ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!