Author Topic: Godišnje druženje i skupština Mini Kluba Srbije - 20.09.2009 - Hajdučka česma  (Read 28649 times)

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Poštovani članovi,
u nedelju, 20.09.2009. u od 12 časova kod hajdučke česme u Beogradu će biti održano godišnje druženje članova Kluba.

Molimo vas da SVI dođete, da bismo mogli da pričamo o našem dragom Klubu i da pravimo planove za buduće akcije.
Naravno, dolazi se minijima, tako da će biti i skup u malom!

Biće valjda lepo vreme, pa ćemo da se opustimo, možda bacimo roštilj,  :pivo: itd...

Tom prilikom ćemo i održati skupštinu jer moramo da donesemo neke odluke.

1. prihvatanje ostavke predsednika i biranje novog.
2. ostale izmene statuta: promena adrese, ukidanje foruma, regulisanje statusa administratora foruma...
3. Minijada i ostale aktivnosti kluba - šta je bilo dobro a šta treba popraviti i kako.
4. Planovi za ubuduće - Nova minijada?
5. Razno - incident sa BaneBRE-om, utvrđivanje termina i lokacije redovnih sastanaka, marketinški materijal, itd.

Molim vas da razmislite o tome šta bi klub trebalo da radi i kako svako od vas može da doprinese. Razmislite o svemu što treba da se menja.
Diskusija može da počne i ovde, a završava se na Skupštini.

Svi članovi će dobiti i pismeni poziv e-mailom ili telefonom (ako nemaju e-mail) i imaće priliku da unapred preko papira glasaju o temama o kojima se ne očekuje velika diskusija (npr tačka 1)

Po sadašnjem statutu nam je potreban kvorum od 50% + 1 član, pa vas molim da obavezno dođete kako bismo održali ozbiljnost našeg Kluba.

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
hvala na pozivu, ja dolazim sa suprugom(koja je isto clan)



1.Gajudin
2.Anna (gajudinova supruga)




idemo na rostilj i na dva ladna :pivo:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663

1.Gajudin
2.Anna (gajudinova supruga)
3.Sinisa


 Bice super druzenje, i prilika da svi provozamo minije, a i da odlucimo o bitnim stvarima koje se ticu funkcionisanja kluba.
Ocekujemo da se odazovete u sto vecem broju  :good:

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
dolazim i ja naravno + 4 samo sto niko od ostalih nije clan klubica  :blush: ponecu frizbi...
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
ako neko unapred zna da nece moci, neka ovde napise svoje misljenje o svim temama koje smatra bitnim i neka svoj glas za predsednika i jos neke stavke ostavi napismeno (uskoro cemo pripremiti glasacke listice).

naravno, pre svega se potrudite da dodjete licno,,,

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
inače, istog dana je Gej Parada: http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=07&dd=21&nav_id=372419


tako da... ko ne dođe, znaćemo zašto  :wink:

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
a posle skupa i rostiljanja i piva idemo da se pridruzimo onima koji ce verovatno praviti kontra-miting ...... i da sve te....gejeve...:hid_deadhorse:

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
ja stavaljam na minija rolbarove pa pun gas, ima da se cude :0_0:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

ardita

  • Guest
Pozdravljam Vam i ovaj skup  :)...
toliko...

Offline mean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 641
    • www.rockfm.rs
Ja na zalost ne dolazim jer sam taj vikend u bosni na svadbi ali zato imam predlog za vas pa ako ima zainteresovanih da otvorimo novu temu da ne spamujemo ovde.
Ideja je da se na fruskoj gori, na iriskom vencu organizuje nedeljno rostiljanje.
Datum je 13.09.2009. to bi bilo malo zagrevanje pred skupstinu.
Trebalo bi da se izjasnite koliko vas bi se pojavilo a ja bi obezbedio rostilj i salatu sa escajgom i ostalim pratecim materijalom a vi ponesete mesa koliko mozete pojesti i pica vise nego sto mozete popiti  :pivo:
To je ukratko to, ocekujem spisak samo nemoj da bude kao sa skupom oldtimera, ja kao magarac vukao 30 mini magazina i mini worlda  :bad:

1.mean
2.

Offline miroslav_ružić

  • Aktivan
  • Posts: 373
Dolazim na sastanak,prihvatiću rizik da me kolege na poslu optuže da sam otišao na onaj *ederbal koji se održava istovremeno. Trebaće mi uverljiv alibi za kolege ako dodjem na sastanak,a za vas ako ne dodjem :). Možda je najbolje da taj dan provedem u pritvoru...

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Dolazim na sastanak,prihvatiću rizik da me kolege na poslu optuže da sam otišao na onaj *ederbal koji se održava istovremeno. Trebaće mi uverljiv alibi za kolege ako dodjem na sastanak,a za vas ako ne dodjem :). Možda je najbolje da taj dan provedem u pritvoru...
ne brini se, ima lepih momaka i u pritvoru...  :wink:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline miroslav_ružić

  • Aktivan
  • Posts: 373
Ma nema veze,bitan je alibi.  :0_0:

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
vise necu da planiram unapred jer taman nesto isplaniram kad ono  :bad:
tako mi je bilo i za novi sad pa se nisam mogao da dodjem i nakraju ispalim sve ljude oko sebe

ako dodjem dosao sam
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
ti mora da nas zezas, pa ti si jedn od kljucnih ljudi a nema te
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!