Author Topic: Godišnje druženje i skupština Mini Kluba Srbije - 20.09.2009 - Hajdučka česma  (Read 28649 times)

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
ti mora da nas zezas, pa ti si jedn od kljucnih ljudi a nema te


kad nesto planiram onda mi se izjalovi
kako ja kljucni covek? timski rad,timski duh!!!!!!!!!!
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
a mi bas teli za ns a ti nas ispalio... ccc...
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
a mi bas teli za ns a ti nas ispalio... ccc...

funy boy AMAN
sreca pa se niste dogovorili da krenete u 6 am!!!!!!!!!!!!
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
   mr.Bean

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
ja sam svake nedelje na kafi ili u masci ili na 25 maju
zar i hajducku cesmu da propustim?
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Jedna ispravka:

Apliciram i ja za mesto u UO kluba. Neka se to doda na papir.

"-administratore sajta (ukljucujuci i ineternet forum) bira i smenjuje skupština Kluba vecinom glasova"

mislim da ovo treba da odlucuje UO a ne vecina glasova.
« Last Edit: September 08, 2009, 11:30:49 AM by Aman »
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Jedna ispravka:

Apliciram i ja za mesto u UO kluba. Neka se to doda na papir.


dodato je na papir. Zbog toga sto bi to dalo 6 clanova UO, dodao sam i predlog da u slucaju neresenog glasanja, presudjuje predsednikov glas.

Quote
"-administratore sajta (ukljucujuci i ineternet forum) bira i smenjuje skupština Kluba vecinom glasova"

mislim da ovo treba da odlucuje UO a ne vecina glasova.

bas zato sto ima razlicitih misljenja i treba da se dodje na skupstinu da se o tome prica i glasa.

licno, meni je muka od one epizode kad se dovodilo u pitanje to "ko si ti da radis to" ili "kako to par ljudi odlucuje u ime svih", pa posto se pozicija administratora pokazala kao toliko bitna da je cak i legitimna smena jednog dovela u pitanje funkcionisanje i autoritet kluba, mislim da iza te "titule" treba da stoji celo clanstvo.

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
zasti su gajudin i sinisa predlozeni za mesto zamenika ukoliko se nisu izjasnili da to zele?
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
hocu i ja da predlozim sebe za clana uo!na papir!
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
predlazite se svi lepo na skupstini
mogli ste do sada da se pojavite nedeljom ili bilo gde i da kazete

svi su jaki na predlozima i zeljama, jedino ja budala pisem statut, listice, saljem smsove, mailove...

sad se i dule setio da bude predsednik, aman i jefta hoce u UO, itd..

svi lepo na skupstinu pa tamo predlazite glasajte itd.

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
ja se ne secam da su sinisa i gajudin nesto pominjali za zamenika predsednika zadnjih par meseci koliko se ja pojavljujem u nedelju.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
ja sam ih predlozio u svojoj apsolutistickoj bahatosti i zato niko nece glasati za mene cak ni da budem u UO

mislim da su zasluzili, a ako su skromni ili ne zele odgovornost, mogu lepo da odbiju na skupstini.

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
mislim da nisi imao pravo da predlazes ikoga.

trebalo bi da stoji da je konkurs otvoren i da ce imena biti objavljena 20 na skupstini.
« Last Edit: September 09, 2009, 15:41:53 PM by Aman »
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
mislim da nisi imao pravo da predlazes ikoga.

trebalo bi da stoji da je konkurs otvoren i da ce imena biti objavljena 20 na skupstini.

amane, pricali smo o ovome. kako bi ljudi koji ne mogu da dodju mogli da glasaju bez kandidata?

evo, ti sastavi glasacki listic i ja cu ga odmah postaviti umesto ovog. jako je lepo sto svi vi buduci predsednici i clanovi UO imate ideje i misljenja, ali bi bilo mnogo korisnije da je neko uzeo da sastavi konkretne predloge promene u "rukovodstvu" i statutu i ponudi ih clanstvu na razmatranje ili da je pozvao ljude na skupstinu, sastavio dnevni red, bilo sta.
ako mislis da je bilo neke moje lose namere u tome sto sam predlozio (a ne vidim da se bune ni sinisa ni gajudin, naprotiv), zao mi je sto si dosao do takvog zakljucka

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
zasto nisi otvorio temu koga za skupstinu a koga za kandidate pretsednika ,pa da se ljudi izjasne,da se  povede neka debata ,o nasim shvatanjima ,programu

tema o izmeni statuta postoji vec 2.5 meseca i niko nije napisao ni slova.
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,1253.0.html

sve i da je nisam pokrenuo, mogao je to bilo ko drugi da uradi, da je to ikoga zanimalo.

na ostalo nemam komentar.