Author Topic: Pozdrav Mini klanu  (Read 6118 times)

Chuburac

  • Guest
Pozdrav Mini klanu
« on: April 03, 2009, 15:15:13 PM »
Pozdrav svima,
kako je red da se i mi predstavimo. Ja sam Pedja i pretstavljacu ovde svog oca dok ne resi da sam ucestvuje ovde. Posto je on sam old tajmer (1938) i iako je elektro inzenjer i tech freak, kompjutere mrzi iz dna duse, ali mu nije problem mene da cima za blagodeti koje komp/net pruzaju. No, da ne tupim vise, siguran sam da ovaj deo malo koga interesuje, pa prelazim na interesantniji.
Tata je prvi vlasnik Mini Morisa 850 kupljenog 1975. Da budem iskren, ne secam se da je ikad bio kod majstora sem par puta kod limara kad ga je 'chuknuo' ili bio 'chuknut'. Sve popravke radi on (i ja), ukljucujuci i manja krpljenja limarije. Hvala Bogu nije bilo potrebe za vecim, jer cim se pojavi tackica rdje, tata odmah sredjuje da se ne prosiri. Sad kako su ga godine stigle se malo ulenjio  pa ga vise ne 'licka' kao ranije. Sem potrosnih delova ( i prednih krila+trouglovi, sajtne), da kucnem u drvo (kuc,kuc,kuc) sve na njemu je jos uvek sta mu je Leyland ugradio.  :cool: Posto cesto prolaznici 'startuju' tatu na ulici i pricaju o Miniju, moguce da je neko od vas vec nabasao na njega (crveni Mini na pocetku Filipa Filipovica na Chuburi).
Sve u svemu, voleo bih da ga navucem ako ne na net, onda bar na ovaj site, jer Minija zna u prste i nije od onih koji shtekuju znanje samo za sebe.
Moram da priznam da me je odusevilo kad sam slucajno naleteo na ovaj site. Svaka cast i puno srece svima sa vasim Minijima.

Srdacan pozdrav

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Pozdrav Mini klanu
« Reply #1 on: April 03, 2009, 15:30:36 PM »
Pozdrav obojici!!!!Ako nije problem okaci neke slike i obavezno nateraj caleta da se malo raspise posajtu  :wink:  :good:
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline banex

  • Aktivan
  • Posts: 231
Odg: Pozdrav Mini klanu
« Reply #2 on: April 03, 2009, 15:53:18 PM »
pozdrav  :hid_crazy:

Chuburac

  • Guest
Odg: Pozdrav Mini klanu
« Reply #3 on: April 03, 2009, 16:01:43 PM »
Pevnula mi je digitalna kamera, jer su mi iscurele baterije i stvarno je šlogirale. Probaću neki stick & rope tech pa da ih okačim.

Srdačan pozdrav,

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Pozdrav Mini klanu
« Reply #4 on: April 03, 2009, 16:33:57 PM »
dobro nam dosli obojca!

prica je stvarno zanimljiva, i bilo bi pravo "arheolosko" otkrice jedan tako dobro ocuvan mini, sa sve ocem koga izgleda ne poznaje niko od starih minijevaca  :good:

jedva cekam da vidim slike. razgledaj forum, ubedi oca da sedne pred monitor, i dodjite u nedelju da se upoznamo!

Chuburac

  • Guest
Odg: Pozdrav Mini klanu
« Reply #5 on: April 03, 2009, 16:47:20 PM »
Pa tek sam danas otkrio site i search po "nedelja" mi je izbacio od smislenih poruka jedino neku bajatu za 11h, neka okretnica, nekog keja   :cool:? Jel može pointer na poruku za sastanke?

Pozdrav,

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Pozdrav Mini klanu
« Reply #6 on: April 03, 2009, 16:52:10 PM »
izvini, zaboravih da napisem

tradicionalno se skupljamo nedeljom u 12h u http://www.maska.beoclick.com

doduse, to nije neko zvanicno mesto i vreme, a i nije idealno (glasna muzika, npr), pa nije nigde objavljeno, ali pominje se u:
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,718.0.html
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,764.0.html

Chuburac

  • Guest
Odg: Pozdrav Mini klanu
« Reply #7 on: April 03, 2009, 17:02:54 PM »
Hvala na brzom odgovoru,
probaću da ga primim na "trbušne plesačice" ROFL.. fino što mi je blizu (ako razumem mapu, 3će brdo od mene) :lol:

Pozdrav,



Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Pozdrav Mini klanu
« Reply #8 on: April 03, 2009, 17:56:04 PM »
znaci ti si me zvao danas  :laughing:

drago mi je da si se ukljucio u celu pricu. pozdrav  :punk:

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Pozdrav Mini klanu
« Reply #9 on: April 05, 2009, 21:31:01 PM »
Dobrodosli. Drago mi je da ste se prikljucili.

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Pozdrav Mini klanu
« Reply #10 on: April 06, 2009, 12:07:09 PM »
pozdrav tebi i tati! i miniju naravno!
dobrodošao.
recept kako da navučeš tatu na forum. stavi neke fotke, a mi čemo ih pozitivno komentirati i pohvaliti i tata če ti svaki dan biti na internetu samo da vidi šta se govori o njegovi 850tki ;-)

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Pozdrav Mini klanu
« Reply #11 on: April 06, 2009, 13:58:37 PM »
Dobrodosao,i prelistaj porodicne albume :)

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Pozdrav Mini klanu
« Reply #12 on: April 11, 2009, 15:37:06 PM »
dobro dosao na forum :good:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline mean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 641
    • www.rockfm.rs
Odg: Pozdrav Mini klanu
« Reply #13 on: April 13, 2009, 19:07:47 PM »
Pozdrav  :hid_crazy:

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Pozdrav Mini klanu
« Reply #14 on: May 09, 2009, 13:19:25 PM »
dobrodosao :punk:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!