Author Topic: MiniSport daje popust za članove Mini Kluba Srbije  (Read 6785 times)

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
MiniSport daje popust za članove Mini Kluba Srbije
« on: April 02, 2009, 17:51:07 PM »
Dragi moji,
zadovoljstvo mi je da vas obavestim da se Mini Sport (www.minisport.com) složio da omogući popust za članove našeg kluba.

Nažalost, iako su veoma ljubazni, prilično su konfuzni i nekonkretni. Ne mogu da kažu tačno koliki je popust, ali ide do 10% i ne odnosi se na robu koja je već na akciji, kao ni na komplete (guma i felni i sl).

Takođe, ne postoji ni neki uhodani mehanizam za dobijanje popusta. Kada budete naručivali, napomenite im da ste član kluba. Oni će onda to proveriti sa nama i biće vam ponuđene bolje cene.
Osim toga, predložili su i da sakupimo porudžbine i naručimo sve to u ime kluba, kako bi nam dali bolji popust.

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: MiniSport daje popust za članove Mini Kluba Srbije
« Reply #1 on: April 03, 2009, 18:09:20 PM »
eeeee..to je ono sto smo pricali u nekoj temi na forumu,da u ime kluba uzimamo gomilu delova,za sve nas,samo je bitno da postarina bude manja,a trebalo bi,ja se raspitujem oko one viruon kartice u OTP Banci,za kupovinu preko neta,iz mini-sporta su mi poslali mail da recimo za bolcne i srafove ako uzmem od njih,postarina ce me kostati oko 12 F,a roba oko 40E....ali extra-super sto si sredio da imamo barem neki popust....svaka cast.... :good:

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: MiniSport daje popust za članove Mini Kluba Srbije
« Reply #2 on: April 08, 2009, 19:23:22 PM »
danas mi je stigao automat i papucise iz Mini sporta...cekao sam 7 dana...ali me je sacekalo jako neprijatno iznenadjenje...postar je doneo paket na vrata i morao sam da platim 800 dinara carine...a ukupna vrednost 14 funti ili ti 1400 din sto je manje od 20 evra...nazovem ja carinarcnicu, iznapusavam ih i dobijem sledeci odgovor: sve sto vam salje pravno lice(znaci firma), podleze carini za sumu vecu od 0.01 evro!!! ja kazem zeni: ali gospodjo, sta imate u vrednosti od 0.01 evra? a ona kaze-zao mi je, propisi su propisi...
ja je onda pitam: pa do sada su mi stigla 5 paketa i ni jedan nije ocarinjen. a ona mi kaze: pa gospodine, zasto ih niste doneli da ih ocarinimo?
ja stao, ne znam jel me zajebava ili ne(sto je najgore, delovala je skroz ozbiljno)...
trik pitanje: ako mi prijatelj posalje farmerke i napise da je poklon i ne stavi racun, sta se onda desava?
zena kaze: carina ne priznaje poklone, morate vi doneti racun
ja: pa kako ako su kupljene u inostranstvu?
ona: e pa neka onda vas prijatelj ubaci racun
ja:a sta ako on to nece samo da bi vas nervirao?
ona: hmmm...tu tu tu tu tu...

Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: MiniSport daje popust za članove Mini Kluba Srbije
« Reply #3 on: April 09, 2009, 08:10:45 AM »
a kako su odredili carinu? :thinking:
odokativno ili na osnovu racuna?
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: MiniSport daje popust za članove Mini Kluba Srbije
« Reply #4 on: April 09, 2009, 08:56:55 AM »
totalni kretenizam!!!
OK ja ne plačam carinu zbog EU..... ali eto juče sam podigao na pošti MK1 morris masku originalnu iz 60" koja je stigla iz nove zelandije. predhodno sam trebao poslati svu dokumentaciju od koga sam kupio, iznos kojeg sam uplatio i račun. a račun carine sa još nekim glupostima (u stilu plačanje poziva) me je izašlo 1/3 cene od maske! naravno da sam postao besan ali to ništa ne pomaže.
očito ču naručivati samo još iz EU samo zbog proklete carine.


Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: MiniSport daje popust za članove Mini Kluba Srbije
« Reply #5 on: April 09, 2009, 11:07:49 AM »
pa kao treba da se ima racun...a ako ga nemas, onda ce tamo neka nedojebana brkata kucka da te cima i drka jer joj fali falusa...

sve u svemu, to sam vam napisao da znate o cemu se radi, da se ne shokirate ako stigne da treba da se plati carina...ovi pederi moraju da napune budzet sad i uzimace bukvalno na svemu...
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: MiniSport daje popust za članove Mini Kluba Srbije
« Reply #6 on: April 11, 2009, 16:32:39 PM »
e mamu im lopovsku........
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: MiniSport daje popust za članove Mini Kluba Srbije
« Reply #7 on: April 21, 2009, 19:27:08 PM »
a sta si ocekivao od ovih nasih.......,ja se dopisujem sa nekim Mikom iz minisporta,tj verovatno bas smaram coveka,jer ga ispitujem sve zivo,izgleda da se placamje na racun u banci ne isplati,jer banka naplacuje 15F za transakciju,u poslednjem mail-u sam ga upitao da li mogu da dobijem nalog na njihovom sajtu i koliko para se naplacuje kada se uzima VISOM i napomenuo sam mu da sam clan miniclubasrbija i da mi kaze koliki je popust za nas i naravno koju cenu placam,WEB,RETAIL ili sa VAT-om,koliko ja znam ne bi trebalo da placamo i engleski PDV

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: MiniSport daje popust za članove Mini Kluba Srbije
« Reply #8 on: April 21, 2009, 19:54:15 PM »
sam ga upitao da li mogu da dobijem nalog na njihovom sajtu i koliko para se naplacuje kada se uzima VISOM i napomenuo sam mu da sam clan miniclubasrbija i da mi kaze koliki je popust za nas i naravno koju cenu placam,WEB,RETAIL ili sa VAT-om,koliko ja znam ne bi trebalo da placamo i engleski PDV

kakav nalog na njihovom sajtu? ako misliš na user account, to MORAŠ da imaš da bi mogao da kupuješ - samo idi i registruj se.
Plaćanje platnim karticama tebe ne košta ništa. Inače, što se tiče troškova plaćanja, to ne mogu da ti pomognu englezi nego moraš sam da proveriš - pitaj u tvojoj banci koliko bi koštao transfer novca i koji su im uslovi za izdavanje kartice koja važi na netu.
Mi ne plaćamo VAT.
Naručivanje i plaćanje preko interneta nije nikakva misterija ni problem. Problem nastaje kod cene shippinga i kod naše carine.