Author Topic: stelovanje vrata - POMAGAJTE!!!!!  (Read 7476 times)

Marko90

  • Guest
stelovanje vrata - POMAGAJTE!!!!!
« on: March 16, 2009, 23:10:00 PM »
Ne mogu da nastelujem vrata. Jel zna neko koliki otprilike treba da bude zazor izmedju vrata i onog trougla? Probao sam i da pomeram sarke, i da stavljam one limcice ispod sarki, stavljao nove sarke al nikako ne mogu da ih namestim. Cese na prelazu iznad brave, gde pocinje ram za prozor o stub. Moram da naglasim da na tim mestima nema gita, i da trougao nije varen niti diran, i da su vrata vec na njemu stojala....
« Last Edit: March 16, 2009, 23:13:34 PM by ivan »

deki

  • Guest
Odg: stelovanje vrata - POMAGAJTE!!!!!
« Reply #1 on: March 16, 2009, 23:34:15 PM »
Ja ne bih znao da ti kazem sta je u pitanju,ali ces sigurno sutra u toku dana dobiti odgovor od
nekoga ko to zna.Pozdrav!

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: stelovanje vrata - POMAGAJTE!!!!!
« Reply #2 on: March 17, 2009, 01:44:00 AM »
druze pravac kod limara ili farbara, ne znam ko je skidao vrata :wink:

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Odg: stelovanje vrata - POMAGAJTE!!!!!
« Reply #3 on: March 17, 2009, 02:06:42 AM »
Pa ako tamo struze znaci da su "vrata" predugacka, sto opet znaci da moras MAKNUTI limice...
Ako su vrata bila gore i NIJE mijenjano nesto tipa pragovi ili su stavljena druga vrata onda jednostavno MORA pasati natrag... :mdaa:

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: stelovanje vrata - POMAGAJTE!!!!!
« Reply #4 on: March 18, 2009, 09:08:20 AM »
ako je pre bilo ok, i ako u međuvremenu nije bio udaren i da ti je lakirer dao tvoju školjku natrag onda nema panike.
kao što je Brut rekao.... izbaci limene pločice i obavezno neka ti neko pomaže kod montiranja vrata inače je mrfijev zakon da kod novog auta nešta izgrebeš.
PS: možda na zgornoj šarki ostaviš pločicu, i izbaciš na spodnjoj.... zapravo gledaj kako stoje vrata i razmak između ostalih delova karoserije......

Marko90

  • Guest
Odg: stelovanje vrata - POMAGAJTE!!!!!
« Reply #5 on: March 18, 2009, 12:24:50 PM »
da ali je problem sto plocica uopste nije ni bilo!!!!

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: stelovanje vrata - POMAGAJTE!!!!!
« Reply #6 on: March 18, 2009, 13:11:39 PM »
majstore....vidi koliki ti je zazor dole pri dnu....mozda treba da stavis dole limcic a gore ne treba......tako ces gore da napravis za zor,a dole ces ga smanjiti....

Marko90

  • Guest
Odg: stelovanje vrata - POMAGAJTE!!!!!
« Reply #7 on: March 18, 2009, 18:32:31 PM »
Sve sam isprobao al ne vredi. Na kraju sam uspeo da ih vratim kakva su bila kad su dosla od farbara. (bila je kriva donja sarka), i dalje malo cese tu kod stuba, al sredicu to. Jel ima neko sarke donje za vrata i koja je cena. Goran mi trazi 45e, meni je to puno za to parce metala :rolleyes:

Marko90

  • Guest
Odg: stelovanje vrata - POMAGAJTE!!!!!
« Reply #8 on: March 18, 2009, 18:41:01 PM »
Mada evo sad gledam na minispares kosta isto 45e. Da li su oni normalni??? Pa za te pare sam od Gorana vrata polovna kupio u odlicnom stanju :laughing:

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: stelovanje vrata - POMAGAJTE!!!!!
« Reply #9 on: March 18, 2009, 19:06:03 PM »
imam ja majstore mislim,polovne samo treba da se skinu,provericu da vidim kakve su...mada mislim ne bi trbalo da su krive,treba samo da se ociste...

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Odg: stelovanje vrata - POMAGAJTE!!!!!
« Reply #10 on: March 18, 2009, 19:37:40 PM »
Nadam se da znas da gornje i donje nisu iste...mozda si ih krivo montirao...samo nagadjam  :thinking:

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: stelovanje vrata - POMAGAJTE!!!!!
« Reply #11 on: March 18, 2009, 19:45:57 PM »
 :thinking:

Marko90

  • Guest
Odg: stelovanje vrata - POMAGAJTE!!!!!
« Reply #12 on: March 18, 2009, 19:49:31 PM »
Gornja i donja sarka su iste 100% nema sta jedino su im razlicite stranice koje se srafe na vrata, ali koje se vade kad se izbije bocna. Kupio sam od Gorana dve nove gornje, sad ce mi trebati i dve donje a ne bih da dajem dodatnih 90 na to :vnogo:  pa ako ima neko ko bi prodavao polovne da nemaju lufta i da su dobre nek mi javi. :rolleyes: