Author Topic: mini i panduri  (Read 4213 times)

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
mini i panduri
« on: July 24, 2008, 22:37:24 PM »
kakva su vam iskustva sa pandurima?
da li smeksaju kad vide minija, ili ga napadnu gde je najslabiji - tehnicka ispravnost?

da kucnem u drvo, nisam imao mnogo posla sa njima. ali kad sam imao, bili su potpuno indiferentni.
jedino mi se smilovao jedan momak koji naplacuje parking na zemunskom keju... "koje je godiste? lep je... ajde, ne mora nista"

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: mini i panduri
« Reply #1 on: July 25, 2008, 01:14:06 AM »
mene su uhapsili dok sam vozio onog prvog mog Minija...vracao sam se sa sela i u staroj pazovi me zaustave kao rutinska kontrola i kaze pandur: povuci rucnu...rucne naravno nema,ja je povucem i stiznem noznu(koje je bilo nesto malo) i on gurne auto al provali da sam stisnuo pedalu...kaze da izadjem,povucem rucnu i gurnem auto(a u kolima sedi keva sve sa 30 jaja u kesi a pozadi zelenis,shunka i rakija) i ja to uradim i naravno vide da ne radi...i on kaze da ce da me iskljuci iz saobracaja...ja popizdim i kazem da je picka jer ne sme da zaustavlja bembare i ostala nadrkana kola(a to je sve bilo negde 1999) i oni polude i kazu da ih pratim do stanice i tamo me uvedu u celiju...keva je kukala,plakala,molila i oni me puste(dobili su shunku i rakiju da moze stoka da zamezi malo)...
elem, A.C.A.B.!!!
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: mini i panduri
« Reply #2 on: July 25, 2008, 20:19:33 PM »
ima pandura stoka prava, ti si nabasao na tu rasu :hid_boss:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: mini i panduri
« Reply #3 on: July 25, 2008, 23:27:00 PM »
All Cops Are Bastards !!!
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: mini i panduri
« Reply #4 on: July 28, 2008, 21:39:21 PM »
Da bog da im se usta osusila.