Author Topic: Pozdrav  (Read 3675 times)

cyhaber

  • Guest
Pozdrav
« on: March 05, 2013, 11:37:59 AM »
Ja sam Nikola Cihaber, novi clan od danas, u potrazi za Minijem dospeh i na ovaj forum. Imao sam dva minija, jednog Inocentija 1275, belog sa crnim platnenim kropvom, crveno-plavo-zuto karirana sedista i tapacirunzi i veliki drveni volan, taj sam prodao '89, a drugog 850 sam imao pre dve godine i nije nesto dugo ostao kod mene... E sad, stara ljubav zaborava nema, tragam za svojim buducim minijem....

Inace vozim Vespu PX200E iz '86, i clan sam Drustva Ljubitelja Vespe - Vespasijan, ljudi me inace zovu i CILE...

Vlasnik R4 1100GTL iz '90, prvi i jedini!

Pozdrav svima
« Last Edit: March 05, 2013, 11:42:19 AM by cyhaber »

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Pozdrav
« Reply #1 on: March 05, 2013, 13:49:09 PM »
Pozdrav Nikola
Dobro nam dosao  :mks:
Jel imas informaiju gde je zavrsio inno a I 850?
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline bogione

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 46
Odg: Pozdrav
« Reply #2 on: March 05, 2013, 15:50:56 PM »
Dobro dosao Rdjavi na forum!  :pivo:
Ekipa te ocekuje za Zujimo i ove sezone!
Bogi
Drustvo ljubitelja vespe  :punk:
Vespasian rules and that's OK!

cyhaber

  • Guest
Odg: Pozdrav
« Reply #3 on: March 05, 2013, 17:07:19 PM »
ha ha, rdjavi da da, upravo  tako  :), neki me zovu i tetanus :-), upravo sredjujem dobos i zadnju osovinu, ojeo mi se navoj na matici a novu naci to je tragedija, na kraju sam kupio ureznicu i sam je npravio ;-) Doduse, nisam se bas potrudio da pitam nekog od nasih :-( sorry za off :-(

Sto se tice Inoa to je bilo jako davno, ne secam se tacno a 850 je otisao cini mi se u surcin ili boljevce tako nesto....

Pozz,
C.

Divac

  • Guest
Odg: Pozdrav
« Reply #4 on: March 06, 2013, 19:02:49 PM »
Pozdrav, dobro došao kući. Jednom mini, uvek mini. Ljubav prema miniju je neprolazna.