Author Topic: pozdrav  (Read 4771 times)

Offline brunofall27

  • Članovi MKS
  • Novajlija
  • *
  • Posts: 8
pozdrav
« on: January 12, 2013, 19:27:57 PM »
Pozdrav svim članovima foruma. Zovem se Bruno, imam 19 godina i iz Rijeke sam. Prije par mjeseci sam položio vozački i krenuo u potragu za prvim autom te je odabir pao na Mini Morisa. Kupio sam 1100 speciala iz '79. Odmah je rastavljen cijeli i trenutno ga pjeskarim te se spremam za limarenje, a uskoro ću krenuti sa sastavljanjem mašine pa u međuvremenu prikupljam korisne imformacije i tako sam došao i do vas..

 :hi:

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: pozdrav
« Reply #1 on: January 12, 2013, 22:33:25 PM »
pozdrav druze, drago mi je da si kod nas na forumu, ovde mozes naci jako puno informacija kao i na  forumu mini kluba zagreb
samo napred i baci koju sliku da vidimo projekat :mks:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Odg: pozdrav
« Reply #2 on: January 12, 2013, 23:33:30 PM »
Dobro nam došao......  :mks:   i kao što kaže gajudin mnogo korisnih informacija i obavezno sličiceeeee......  :)

Divac

  • Guest
Odg: pozdrav
« Reply #3 on: January 13, 2013, 11:04:33 AM »
Dobro došao. Posebno mi je drago da se spašava još jedan SPECIAL.

Offline mean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 641
    • www.rockfm.rs
Odg: pozdrav
« Reply #4 on: January 13, 2013, 12:57:34 PM »
Dobro nam dosao  :punk:

r_dalibor

  • Guest
Odg: pozdrav
« Reply #5 on: January 13, 2013, 19:14:50 PM »
Dobro nam došao!  :uraa:  :mks: Special je baš dobar Mini!

Offline nane

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 327
Odg: pozdrav
« Reply #6 on: January 13, 2013, 21:04:03 PM »
dobro dosao drugar... :mks:
baci nam neku slicicu da vidimo kako izgleda specijalac :)

Offline brunofall27

  • Članovi MKS
  • Novajlija
  • *
  • Posts: 8
Odg: pozdrav
« Reply #7 on: January 14, 2013, 00:45:08 AM »
Hvala na dobrodoslici :)

Evo link di su sve moje slike. Ja sam registriran na taj imageshack ali valjda ih mogu gledati i oni koji nisu..

http://imageshack.us/user/brunofall27

Kad sam ga kupio izgledao je super a kad sam ga poceo rastavljati shvatio sam da su mi uvalili sranje. Trul je posvuda, a sto je najgore sve je samo prekriveno drugim limovima koji su samo puntirani svakih par cm.. Slicna je situacija bila i s motorom. Glavu sam sredio cijelu i ceka da se montira, a zapeo sam na bloku jer sam skuzio pri promjeni lezajeva bregaste kad bregasta vise nije htjela nazad da su rupe ovalne pa je potrebno barenirati.

I mozda na razocaranje nekih nece ici nazad u original. Izvana sportpack prosirenja i 7x13 felge, a unutra sicevi, muzika, kontrolna ploca i tako sve po malo :)

r_dalibor

  • Guest
Odg: pozdrav
« Reply #8 on: January 14, 2013, 09:54:03 AM »
Bravo, ti si se već naradio! Vidi se i ozbiljan pristup restauracije. Koliko vidim i glava je spremna za bezolovni benzin. mini ti je stvarno u flekama, ali je prijatno videti da imaš veliku volju da ga središ. Nije strašno što ga praviš po svojoj meri, ako je to normalno za engleze, onda je i za nas. Orginalnost je veoma bitna kad je auto već sačuvan u originalnom stanju i onda to stanje treba poboljšati, a pogotovo ako je veoma vredan primerak. Samo napred! Radujemo se tvojim izveštajima. :good: