Author Topic: Pozdrav svima,i treba mi pomoc :D  (Read 4282 times)

Mini Mini

  • Guest
Pozdrav svima,i treba mi pomoc :D
« on: December 29, 2012, 19:43:14 PM »
Prvo pozdrav za sve, ja sam Nikola (vidim da je obicaj prvo da se novi predstave)  :laughing: 

Uclanio sam se na forum jer mi treba pomoc. Punim za par dana 18. pa hocu sebi da kupim auto. Vise volim oldtimere od savremenih (dosadnih) automobila. Trazeci po internetu naisao sam na jednog starijeg Minija koji je bio bas ono picnut, ukratko mala bombica :D  jako mi se svideo i voleo bi i ja da imam jednog.

E sad problem je sto ja o tome automobilu ne znam bas nista, pa sam mislio da ako ste voljni da mi pomognete pa da se mozda i ja uclanim u vas klub :D  Znaci zanima me sve od Minijima (starijih generacija)..kakvi su za voznju? odrzavanje? kvare li se? koliko ta cuda trose goriva? itd..  koliko sam stigao da procitam vase postove zakljucio sam da su to autici koji ulaze pod kozu, i kojima treba posvecicati vreme, a bogami i novac -:(


Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Pozdrav svima,i treba mi pomoc :D
« Reply #1 on: December 29, 2012, 23:26:45 PM »
Pozdrav Nikola
Dobro nam dosao
Sve o Miniju na jednom mestu   :mks:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Mini Mini

  • Guest
Odg: Pozdrav svima,i treba mi pomoc :D
« Reply #2 on: December 30, 2012, 00:14:21 AM »
i hoce li mi neko dati savete ukratko, predloge!?

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Pozdrav svima,i treba mi pomoc :D
« Reply #3 on: December 30, 2012, 12:24:38 PM »
i hoce li mi neko dati savete ukratko, predloge!?

nece.

lepota svakog hobija je u sopstvenom istrazivanju. ukoliko sve dobijes na gotovo, cemu onda uopste i angazovati se oko bilo cega.

postoji jako puno tema ovde na forumu o svemu i svacemu vezano za ovaj prelepi automobil. kreni od pocetka, siguan sam da ces biti zahvalan nakon sto sam istrazis, procitas i dodjes do sopstvenog zakljucka.

dobrodosao u  :mks:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline jovanovski

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 417
  • Nemirni i Čudni
Odg: Pozdrav svima,i treba mi pomoc :D
« Reply #4 on: December 30, 2012, 12:27:44 PM »
Godina ti je taman da zavolis minija. U njemu je sve sto ti treba, ali dok dodjes do pravog obicno puno vode protece. Kad ga pronadjes i sredis onda ces sa njim preci puno i neces skidati osmeh sa lica, a brojni znatizeljni pogledi ce biti tu. Kad procitas sve sa sajta shvatices da je osnovni problem lim. Kad je to dobro onda ti do savrsenstva fali 2000e. Niko ti nece prodati minija bez 3000e a da sve valja, pa ti otvori oci, nastimuj usi. Imas forum, pa kad pronadjes neki da ti se dopada pitaj i dobices valjan odgovor na ovoj adresi. Pozdrav i dobro nam dosao.

Mini Mini

  • Guest
Odg: Pozdrav svima,i treba mi pomoc :D
« Reply #5 on: December 30, 2012, 13:31:33 PM »
http://www.polovniautomobili.com/oglas2809728/mini_1300_hitnoooo/

ovaj mi se po slikama cini u dobrom stanju. Vlasnik kaze da je samo na dva mesta poceo da truli (i to iznutra negde kod vozacevog sedista i kod zmigavca nekog)... kaze da su motor i kocnice u dobrom stanju.

ne znam dal gresim al pise da je 1976. god a po izgledu mi se cini da je noviji? 

Sta vi mislite o ovome? i ako znate jos neke oglase da mi predlozite... bio bih vam veoma zahvalan :D