Author Topic: Pozdrav  (Read 4695 times)

Bki

  • Guest
Pozdrav
« on: May 29, 2012, 18:08:54 PM »
Da se i ja predstavim ukratko.
Bogdan, iz Zemuna 26g.
Ne posedujem minija, bili su mi oduvek simpaticni, ali sam nedavno video sport verziju iz poslednje serije i mnogo mi se dopao autic.

Dosao sam ovde ne bi li saznao nesto vise o njima, tako da cu imati gomilu pitanja.

Volim stare autice, ali nisam od onih ko bi ih restaurirao u originalni izgled (mada cenim to dosta i svidja mi se), nego bih pre sredio autic, vratio ga u zivot ali izmenio verovatno neke delove (pouzdaniji motor, kocnice, itd...).

Rado bih kupio nekog malog sportaka, ali za sada novca za tako nesto nemam.
Lose je sto nemam nikakvu garazu i uslove za igranje, inace bih se lako i radi upustio u projekat.

Resenje mi je da nadjem vremenom nekog u dobrom stanju, pa da sredjujem stinije stvari polako.

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Pozdrav
« Reply #1 on: May 29, 2012, 19:31:50 PM »
Dobro nam dosao  :mks:
trenutno je mali broj sport pack  verzije minija u Srbiji.
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Pozdrav
« Reply #2 on: May 29, 2012, 23:38:15 PM »
dobrodosao :mks:
mozda 2 a jedan je stranac su an ulicama beograda i srbije, skupi su pa samim tim ih i nema
do skoro je bio jedan an prodaju mislim da je kostao oko 5000e
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Bki

  • Guest
Odg: Pozdrav
« Reply #3 on: May 30, 2012, 00:02:22 AM »
Uuuu to je bas retko.
A i dosta para je 5 soma.

Nista onda moze da se odradi replika, imam sliku jednog lepog postavicu je kad budem za kompom.

Bki

  • Guest
Odg: Pozdrav
« Reply #4 on: May 30, 2012, 01:30:27 AM »
Evo ovako nesto bih voleo, clean look...



Da li mogu da se nadju stariji sportaci kod nas?
Sta je na njemu sto nije na obicnom?
Siri rubovi, felnice. Da li je nizi od obicnog?

Ne znam gde da postavljam sva pitanja koja imam, ne bih da za svako otvaram temu, pa da pitam admina, da li to moze ovde, posto je tema za predstavljanje?

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Pozdrav
« Reply #5 on: May 30, 2012, 12:33:12 PM »
svaki mini je isti po sasiji apsolutno vazi za sve,ima detalja ali nebitni
od obicnog mozes da napravis sta zelis cak i sport pack na kvadrat :wink:
obican mini ,distanceri felne prosirenja i tona detalja , jednostavno sta zelis, zato je mini specifican i nijedan mini nije isti bas zbog toga
ovde vidi sta sve mozes da stavis an minija i da kupis ali da znas koliko god to izgledalo da je jeftinije veruj mi nije tako, uvek to na kraju bide punooooo para , kada prodje kao kod mene 3 godine i skontas da jos nemas minija a otislo mnogo para
dobro razmisli i nemoj da ti bude glupo da pitas bilo sta, najbitnije je da dobro razmislis sta hoces
samo napred

www.minispares.com
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Bki

  • Guest
Odg: Pozdrav
« Reply #6 on: May 30, 2012, 15:44:21 PM »
E to nisam znao, da je identicna sasija..
Vidim ima ih mk1, mk2, mk3....

Mislio sam da ima bar neke razlike u limariji, nesto sta ja znam :)
Zar nije bar maska drugacija?

To za pare razumem, nisam ni mislio da je drugacije.
Jednostavno sad nemam na gomili da dam, recimo kao za onog sto se prodavao za 5 soma.

Inace sam ovde da se informisem, pa ako naleti neki lep primerak jednog dana, sto da ne...

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Pozdrav
« Reply #7 on: May 31, 2012, 14:28:04 PM »
pa bas sam ti gore naveo na minija mk5 mopzes da stavis masku mk1. isto tako na minija mk2 da stavis masku mk1, na minija mk1 da stavis ..........to je ono sto sam ti rekao pravis minija kako ti zelis ,za svoju dusu
da izuzmem originalnost modela
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Bki

  • Guest
Odg: Pozdrav
« Reply #8 on: June 01, 2012, 04:53:27 AM »
Ucinilo mi se ovo slika sto sam gledao, da ima male razlike u masci, u donjim coskovima....verovatno gresim :)

Pa to je onda super, ako moze da se napravi bilo sta od njega.
Ja bih bio vise nego zadovljan da postignem nesto kao na slici koju sam postavio!

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Pozdrav
« Reply #9 on: July 16, 2012, 01:19:06 AM »
čar minija je da može da raste sa tobom. kako se menja tvoj ukus, tako se može da menja i mini.
svi smo počeli od neke klasike, prešli sportski izgled, pa se nas večina vrača na klasiku. ipak je svaki mini unikat.
sretno!