Author Topic: Woody-Lesenko-Drvenko  (Read 4458 times)

Offline big healey

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 21
Woody-Lesenko-Drvenko
« on: April 19, 2012, 14:05:57 PM »
Pozdrav svima!

Moje ime je Tomaž, živim u Mariboru i duže vremena pratim vaš forum, pa sam i ja odlučio, da se logiram. Mini, kojeg imam sada, je moj treči po redu, prva dva vozio sam krajem osamdesetih i u početku devedesetih, to su bili mini 1000 i 1100 special.Oduševilo me, kako se u poslednjim godinama mini scena počela razvijati u Sloveniji, a i na celom području bivše države, i kupio sam Morris mini traveller 1965, flat roof ,popularno Woody, i jako sam zadovoljan. Auto je u glavnom originalan, novi su samo prednji blatobrani i vezni lim. Unutrašnjost je potpuno originalna.
Cenim rad i trud Mini kluba Srbije, i raduje me , da se tim lepim hobiem bave i mladi ljudi. Sa nekima od vas smo se upoznali predprošle godine na minijadi (beli MGB).
Bavim se i sa drugim englezima, pa ču sve to u buduče predstaviti u rubrici "drugi oldtajmeri"

toliko za početak :vozimo:






« Last Edit: May 04, 2012, 14:30:37 PM by big healey »

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Odg: Woody-Lesenko-Drvenko
« Reply #1 on: April 19, 2012, 14:09:51 PM »
 :good:

Svaka čast i dobro došli na forum našeg malog kluba  :mks:

Divac

  • Guest
Odg: Woody-Lesenko-Drvenko
« Reply #2 on: April 19, 2012, 14:13:36 PM »
Dobro došao :pivo:
Svoje automobile predstavi u: Predstavljanje automobila članova Foruma: http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/board,18.0.html
Woody je prelep, još desni volan. Nadam se da ćemo ga videti uskoro-na minijadi. Može i AH 3000 :wink:
« Last Edit: April 19, 2012, 14:15:09 PM by Divac »

r_dalibor

  • Guest
Odg: Woody-Lesenko-Drvenko
« Reply #3 on: April 19, 2012, 15:16:03 PM »
Dobro nam dosao!  :pivo:
 Woody je uvek bio moj san! Odlican ti je! Nadam se da cemo ga videti na minijadi i Tari! Moze i neki drugi englez. Sad smo nestrpljivi da vidimo sta ima u tvojoj garazi!
 :uraa:

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Woody-Lesenko-Drvenko
« Reply #4 on: April 19, 2012, 15:53:33 PM »
Dobrodosli, auto vam je prelep. Nadam se da cemo vas videti ove godina sa ovim kolma na minijadi :)
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Woody-Lesenko-Drvenko
« Reply #5 on: April 19, 2012, 15:58:47 PM »
stvarno melem za oci :)
dobro dosao na forum i vidimo se na minijadi :mks:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Woody-Lesenko-Drvenko
« Reply #6 on: April 19, 2012, 16:16:20 PM »
Dobrodosli na forum Mini Kluba Srbije
Vrhunsko vozilo nema sta  :good: :good: :good:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline big healey

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 21
Odg: Woody-Lesenko-Drvenko
« Reply #7 on: April 19, 2012, 21:14:41 PM »
Zahvaljujem na gostoprimstvu, nisam siguran, da če auto biti spreman za toliki put, vozio sam ga do sada samo po gradu, moram promeniti kuplung i semering, naštelat kočnice i popravit dinamo, da ne ostanem bez struje. Imam samo mesec i nešto vremena, no nikad se nezna, možda ču uspeti :blink: :blink: Na kraju ga treba i registrirati, još je na engleskim tablicama.

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Woody-Lesenko-Drvenko
« Reply #8 on: July 16, 2012, 01:25:21 AM »
Woody je pravi.
puno hvala Tomažu koji je došao u posetu i tako sam dobio mogučnost da sednem za njegov volan.
drvenko je pravi auto! dostojanstveni 850 motor tera te da ga slušaš po njegovome i mogu reči da sam se oduševio sa več zaboravljenim klasičnim zvukom motora.
od tada razmišaljam da ponovo treba imati u garaži minija sa 850cc, pa makar sa njim samo na sladoled ili pivo!

r_dalibor

  • Guest
Odg: Woody-Lesenko-Drvenko
« Reply #9 on: July 16, 2012, 15:19:47 PM »
Woody je mmmmmmmmmmmmm  :pivo: