Author Topic: Predlozi,Kritike,Sugestije - premestena tema  (Read 3043 times)

mister x

  • Guest
Predlozi,Kritike,Sugestije - premestena tema
« on: February 22, 2012, 19:03:04 PM »
momci steta je da opet ponavljate minijadu beograd avala ,a srbija ima tako lepih mesta za skup,npr imate bukulja arandjelovac,divcibare,zlatibor,sumarice kragujevac vrnjacka banja itd,nemojte da popustate i da sve prodje eto cisto da se organizuje,mozda ce neko reci sta je to mene briga nemam vise minija,ali lepo bi bilo da u najboljem svetlu sa raznovrsnim predelima prikazete srbiju i njene lepote,ljubav kakvu vi gajite nezna za granice,sazovite sastanak,pokrenite ljude rasporedite zaduzenja,nemojte da se klub svede samo na pijacu polovnim i novim delovima,i da profit bude jedino sto vas veze.
pozdrav i nadam se da cete uvaziti moju sugestiju i napraviti nesto spektakularno......

 
             :mks:
« Last Edit: March 08, 2012, 19:55:48 PM by Vladimir »

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Predlozi,Kritike,Sugestije
« Reply #1 on: February 22, 2012, 21:47:28 PM »
Dule drago mi je da si opet na forumu, ali bilo bi lepo da svratis malo na sastanke i da vidis staru ekipu i bio bi informisan apsolutno o svemu sto si pisao, a  i da obnovis clanarinu za 2012
-bukulja i arandjelovac i taj kraj je bio kao predlog za minijadu 2010, isli smo u arandjelovac razgovarali sa opstinarima, pregledali sve hotelske kapacitete i oni nemaju kapacitet gde da se smeste svi ljudi, osim hotela izvor koji je 100e noc i zbog toga to je neizvodljivo....znaci nema kapaciteta da se ti ljudi smeste(da ne bude da sam pristrasan ,tamo je islo 3 minija i nas 6)
-divcibare, zlatibor, tara i okolina da se malo vise zanimas znao bio bi da u nedelju u 14h po zavrsetku minijade ide projekat , balkan rally u organizaciji saveza za istorijska vozila, i mi kao klub podrzavamo i guramo taj dogadjaj , gde ce oni koji se budu prijavili  biti u prilici da vide sve lepote od divcibara preko tare, drine, zlatibora......i taj dogadjaj traje 2 dana, i iz tog razloga je tako jer je ne izvodljivo da se 120 auta(koliko je najavljeno za minijadu)vuce po tim krajevima

drago mi je da se zanimas za klub i da zelis da pomognes i isto tako se javi da pomognes u realizaciji istog
ipak si ti bez obzira sto sada nemas minija, jedan od prvih clanova i organizatora osnivanja kluba i isto tako ocekujemo da obnovis clanarinu i pomognes klubu kao i svi ostali clanovi

a prodaja delova--to nerazumem jer klub nikada nije prodao ni jedan deo, jesu clanovi kao i ti izmedju ostalog ,samo si se neko vreme tu i pojavljivao, novi delovi nisu profit nego pomoc pojedinca(mene)da preko gregora obezbedimo da se sto vise minija vozi kod nas:wink:. a profita kluba nema , sve sto se dobije se ulaze u minijadu i klub, sve je ovo LJUBAV
i minijada se nije i nikada nece svesti na cisto da se odrzi sto i govori da iz godine u godinu je sve vise minija a pogotovu iz inostranstva, malo baci pogled na izdanje magazina iz 2010 i 2011, i mislim da je to neko odradjivanje ne bi se ovako pisalo o nama i stavljalo nas medju najbolje skupove u evropi, tvrdim najbolji smo
isto tako mislim da je i rec predsednika saveza za istorijska vozila na skupstini svih oldtajmer klubova bila da  je citiram  miniklub srbije najbolje organizovan klub u srbiji i da je napravio minijadu kao najuspesniji internacionalni auto moto skup u srbiji sa ucesnicima iz 11 zemalja iz evrope  i 100 automobila....
opet ponavljam drago mi je da si opet na forumu i da ces pomoci ,ne samo sugestijama i o tome kako treba da bude spektakularno, nego da se pomogne u primarnom smislu i fizicki kao i sa konkretnim predlogom
super sto si opet tu :good:
-2012 godine prvi put nastupamo kao klub na imm 2012, niko nije ni mogao da sanja da ce to ikada biti,isto tako kao klub smo bili 2 puta u grckoj u solunu na skupu, 2 puta u sloveniji, na skupu u madjarsku i planirano za 2012  - imm2012, firenca 2012 kao i mini unated fracne 2012.....
zao mi je da ti je prvi topik posle sto godina bio opet neka tvoja usluga (prodaja),ocekivao sam bar gde ste ljudi sta ima da li ste zivi
ali opet si sa nama :mks:  dobro dosao nazad

« Last Edit: March 08, 2012, 19:54:59 PM by Vladimir »
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!