Author Topic: poz  (Read 3341 times)

Offline laki1985

  • Novajlija
  • Posts: 2
poz
« on: February 12, 2012, 19:59:53 PM »
 :pivo: poz za sve clanove nov sam na forumu ovih dana gledam po internetu da kupim jednog minija da ga restauriram imam dosta delova od austina 1300 kompletnu masinu pa sam mislio da ubacim u minija,e sad ono sto me muci ,imam jedno pitanje za clanove interesuje me jer skoljka od minija ista za svo godiste mislim samo na skolkju jer gledajuci po internetu nekako mi deluje da su miniji iz 70 -ih god. manji od ovih iz 90-ih god. ili se samo varam zbog onih krilca i sirih tockova sto imaju ovi novi ,meni se svidja izgled tih minija od 1300 cc pa bih takvog napravio.Znaci samo me interesuje jer skoljka istih dimenzija.
evo jednog lepog minija


Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: poz
« Reply #1 on: February 12, 2012, 21:02:46 PM »
pozzzzz idobro dosao
svi miniji su po skoljci apsolutno isti od 1959-2000, jednostavno je kako hoces da ti mini izgleda to mu i stavis
ima naravno finese i  razlika u sasijama enterijeru i slicno ali skoljaka je apsolutno ista :mks:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline laki1985

  • Novajlija
  • Posts: 2
Odg: poz
« Reply #2 on: February 13, 2012, 09:44:03 AM »
ok hvala to sam zeleo da znam

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: poz
« Reply #3 on: July 16, 2012, 01:31:43 AM »
u osnovi je školjka ista. ali ima dosta različitih detalja kod starijih modela školjki do 69te godine, koji neodgovaraju na kasnije minije.
svakako plastika koju je na zelenom je od Zeemax proizvođača i ide na sve modele.