Author Topic: pozdrav svima  (Read 3808 times)

geramns

  • Guest
pozdrav svima
« on: December 07, 2010, 13:08:21 PM »
 Nadam se da sam skapirao kako ovo funkcionise a i ako nisam nije frka :). Iz NS  sam. Vidim da  ovde vise manje ima ljudi koji znaju dosta o istorijatu minija i njihovim prethodnim vlasnicima koji se voze po Srbiji te stoga ako neko nesto zna o ovom modelu  koji planiram da kupim veoma bih bio zahvalan. Unapred zahvalan budući član porodice Mini




Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: pozdrav svima
« Reply #1 on: December 07, 2010, 14:11:34 PM »
Pozdrav i dobro dosao:D Taj mini je bio u BG-u pre par godina ali je od tad promenio par vlasnika.Najbolje ce ti objasniti Gajudin ali znam da je imao savrsen motor u to vreme i da mu se otvarao ceo predni deo(krila sa haubom umesto samo hauba)sto je jako prakticno.Jedini pravi problem je bio sa kocnicama posto mu je glavno kociono bio "nabudzen" od keca tako da je uvek bio problematican sto se toga tice.
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

geramns

  • Guest
Odg: pozdrav svima
« Reply #2 on: December 07, 2010, 15:21:50 PM »
Hvala ti mnogo. Da li to znaci da vredi ga imati u svom vlasništvu?:)Kapiram da je moja odluka naravno ali čisto zbog eventualnih kvarova. Ako bi se  gospodin Gajudin mogao ukljuciti i pomoci mi, zaista bi mi koristilo :)

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: pozdrav svima
« Reply #3 on: December 08, 2010, 09:57:49 AM »
Mislim da je sada vec cena tom autu dosta skinuta tako da je prilicno interesantan primerak za kupovinu sada.
Generalno nije bio los auto.

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: pozdrav svima
« Reply #4 on: December 08, 2010, 19:41:14 PM »
limarijski je bio u super stanju, jedini problem je taj glavni kocioni cilindar od keca i sto na podu ima lim preko lima a cevi mu se nalaze izmedju tih limova (koliko se ja secam)

nije problem da se prepravi, treba minijev glavni kocioni i jedna T rachva da se spoje 2 izlaza u jedan ili da se nadje dvokruzni kocioni za minija.


menjan je dihtung glave jer je stari izgoreo i gruvao je kompresiju u kanal za vodu. nakon popravke je bilo sve ok. kao sto jefta reche ceo prednji deo mu se skida, instalacija je povezana na jedan dzek koji se otkaci i moze kompletan prednji deo da se skine sa sve farovima i migavcima.

imao je toyo gume koje su bile dobre, enterijer u perfektnom stanju i cini mi se da nije imao kontakt bravu vec da se palio na dugme ili je imao i bravu ali nije radila... ne mogu da se setim sad.

sve u svemu jedan od boljih primeraka minija sa ulaganjem 200-300e i da bude tip top stanje.

e sad... promenio je par vlasnika, ko je sta tu radio, to ja ne znam ali generalno je sasvim pristojan autic


pozdrav

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Odg: pozdrav svima
« Reply #5 on: December 09, 2010, 22:29:12 PM »
Pozdrav i dobro nam došao...  :mks:

Offline NeMaN

  • Aktivan
  • Posts: 68
Odg: pozdrav svima
« Reply #6 on: December 17, 2010, 12:43:50 PM »
veliki pozz i dobro dosao ...