Author Topic: 6 Minija u Subotici  (Read 4759 times)

Offline lepibajloni

  • Aktivan
  • Posts: 362
6 Minija u Subotici
« on: January 20, 2010, 23:27:05 PM »




E ovako setajuci se kroz Suboticu naidjem na minija sa slike i naravno onda krenem u potragu za vlasnikom da vidim sta gde itd nadjem vlasnika i onda je krenula prica
mini sa slike je na prodaju za 800 eur sto je malo mnogo ali mini ima 1300 motor od metroa ima napred diskove i 13 gume prednja sedista su mu neke kadice u ok stanju a limarijski ima da se radi i kroz pricu meni vlasnik kaze da ima jos 6-st mini morisa i da ima cak minija iz 68 godine sa gumelastiksima vrata imaju one sarke i klizne prozore i njega daje za 1600 eura i tako kroz pricu odvedeme u njegovu radionicu koja je iza te drvene ograde koja se vidi na slici a radionica je kao muzej za mini morise matori ima slike kada je on bio mlad sa njegovim mini morisom bio je i po novinam itd uglavnom to se mora videti inace kaze mi matori da bi sve te minije koje on ima i sve te delove motore felne gume i kaze mi da ima novih delova za jos jedan i po mini i uglavnom da bi on to sve prodao za 3000 hiljade eura pa ko zeli mogu dati telefon od matorog.
A ja kakve sam srece nalecem na neke likove koji imaju boga oca od delova za minija a ne zele nista da prodaju na komad,a drvena ograda koja se vidi na slici e pa iza te drvene ograde se nalaze motori felne delovi volani haos sta sve ima matori ja ga napao za neke cetvorokrake  alu felne da mi proda a on ni da cuje kaze mi ili sve ili nista.
« Last Edit: January 20, 2010, 23:41:25 PM by lepibajloni »
MIlan /lepibajloni

aca grunf

  • Guest
Odg: 6 Minija u Subotici
« Reply #1 on: January 20, 2010, 23:35:21 PM »
preoteo si titulu skauta

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: 6 Minija u Subotici
« Reply #2 on: January 21, 2010, 01:06:23 AM »
aman je surovao sa tim matorim jos pre par meseci ali nije pricao da se neizjalovi...i izjalovilo se
jedino da te razocaram da je aman nenadjebiv sa otkrivanjem minija, mada si druze odma iza njega,skaut br.2
inace je mini mk2 taj iz 68e  koji daje za 1600e, a stvarno steta sto nece da prodaje delove na komad
a za migavce na ovom sa slike alal mu.....takvu budzeraciju jos nisam video kao ni ove 13ice, kao da su od lade
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: 6 Minija u Subotici
« Reply #3 on: January 21, 2010, 07:37:29 AM »
po amanovoj prici  :ded: i nije bas pri svom
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: 6 Minija u Subotici
« Reply #4 on: January 21, 2010, 19:05:59 PM »
Hvala hvala trudim se bice jos slika samo da se spustim malo do Kraljeva tamo sam cuo da ima jedan mini zute boje koji je u fabrickom stanju kontaktirao sam vlasnika i obecao mi je da ce mi ga pokazati mozda ga Nebkv i zna
Jedva cekamo slike :bravo:
Ako je u Ribnici MilanKv mi je pricao za njega,ali ga nisam video
Ako je sve tako kao sto kazes,tj.to se zaista i dobija,3000e u sustini nije mnogo za nekoga ko ima radionicu,plac da ih udomi,ko je siguran da ce ga Mini okupirati barem narednih 20tak godina,i naravno da je blizu Subotice,barem iz Vojvodine
Za ostale je ipak povoljnije "na komad",barem ta dva nudi pojedinacno :)

Offline MilanKV

  • Aktivan
  • Posts: 100
  • moj mini
Odg: 6 Minija u Subotici
« Reply #5 on: January 22, 2010, 16:51:00 PM »
Hvala hvala trudim se bice jos slika samo da se spustim malo do Kraljeva tamo sam cuo da ima jedan mini zute boje koji je u fabrickom stanju kontaktirao sam vlasnika i obecao mi je da ce mi ga pokazati mozda ga Nebkv i zna

Jedva cekamo slike :bravo:
Ako je u Ribnici MilanKv mi je pricao za njega


To bi trebalo da bude taj mini. Nekada je bio oker a sada je ofarban u limun zutu sa belim krovom, stavljene su mu alu felne i cini mi se crna prosirenj. Imao sam priliku da ga vidim pre svega toga sto je nadogradjeno i bio je skroz originalan. Zadnji put mi je vlasnik rekao da ga ce u skorije vreme da ga rasturi i da ga sredi za sina. A da ima i jednog minija 1300 u losem stanju na prodaju, cini mi se 500e.
« Last Edit: January 22, 2010, 17:03:15 PM by MilanKV »

Vlada GT

  • Guest
Odg: 6 Minija u Subotici
« Reply #6 on: January 03, 2011, 18:25:41 PM »
da li neko može da mi da broj tog dedice?
Živo me zanima šta ima u garaži :0_0:
moj mob 060 830 5117 - Vlada GT