Author Topic: mml 2 kom  (Read 3237 times)

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
mml 2 kom
« on: September 12, 2009, 00:06:38 AM »
Posto prolazim tuda vec skoro 6 meseci skoro svaki dan sramota me je da sam ih tek sad video....Slikacu pa cu postaviti ali oba su gole skoljke ili dobrano rasklopljeni.Jedan je crn a drugi ima neku fascinantno ruznu boju neku nijansu zelene il zute a oko njih ima jos nekoliko starih automobila u slicnom stanju.
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: mml 2 kom
« Reply #1 on: September 12, 2009, 06:17:34 AM »
nikola.m ?

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: mml 2 kom
« Reply #2 on: September 12, 2009, 08:51:59 AM »
nene,to je onaj sto je bio u novinama, stavio sam slike iz garaze gde stoje jedan ispod drugog,a zuti je ispred prekriven hrpom delova u dvoristu je taj sa ruznom bojom,a u garazi pored vulkanizera, tj do njega je crni a ispod njega taj drugi koji je prodat
isao sam par puta ali nije zainteresovan za druzenje kao ni za skupi, cudan lik
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: mml 2 kom
« Reply #3 on: September 12, 2009, 17:37:26 PM »
Kaze mi drugar da je snimio 100% jos jednog tu u kraju u raspadnom stanju ali ne moze da se seti tacno gde....cim nesto jos saznam javicu.
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: mml 2 kom
« Reply #4 on: September 13, 2009, 09:37:05 AM »
ja znam za ta dva, zuti i zeleni i u garazi crni
a jos jedan brtaspali je mozda pd nikolem, jer on je tu negde i izgleda kao da se raspao
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: mml 2 kom
« Reply #5 on: October 15, 2009, 17:43:16 PM »
video sam i ja ta dva kom,ali koliko sam nacuo,nemaju gotovo nista sem skoljke....koliko ja znam....kod mene u kraju ima kod mene 2 kom...crni i plavi...tu u blizini kod mene crveni sa crvenim ratkapnama,postavio sam slike i snimio sam jednog zelenog na konjarniku kod poslednje izlazne stanice 17 i 31,ali ga nisam snimio,jer sam ga video iz voznje i ta dva o kojima je prica....a ona baraba gajudin da ne vredja mog prvenca crnog minja  jer ce svasta da bude....iznenadice se kada ga bude video....
« Last Edit: October 15, 2009, 17:52:10 PM by nikola.m »