Author Topic: Idemo u muzej!  (Read 8540 times)

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Idemo u muzej!
« on: July 21, 2009, 01:08:27 AM »




Hvala gospodinu Daliboru Ružiću !

Za one koji ne znaju, kafić Maska: www.maska.beoclick.com
« Last Edit: July 21, 2009, 01:13:21 AM by ivan »

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Idemo u muzej!
« Reply #1 on: July 21, 2009, 23:26:01 PM »
Ja sam na godisnjem odmoru van zemlje tako da ne dolazim, a vrlo je moguce da je i dosta drugih zainteresovanih zauzeto iz slicnih razloga, pa sam zato bio predlozio da se takav dogadjaj dogovori za posle godisnjih odmora, recimo kraj avgusta, ali dobro....lepo se provedite.

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Idemo u muzej!
« Reply #2 on: July 22, 2009, 09:21:53 AM »
Ja sam na godisnjem odmoru van zemlje tako da ne dolazim, a vrlo je moguce da je i dosta drugih zainteresovanih zauzeto iz slicnih razloga, pa sam zato bio predlozio da se takav dogadjaj dogovori za posle godisnjih odmora, recimo kraj avgusta, ali dobro....lepo se provedite.

jbg, narednih 2 meseca je sezona odmora... i da nije, uvek ce neko imati krstenje, rodjendan ili ko zna sta...

posetu mozemo i da ponovimo na jesten, ili da napravimo neki mini-desant na muzej...

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Idemo u muzej!
« Reply #3 on: July 23, 2009, 11:30:16 AM »
uf, stvarno nije idealan trenutak za grupne akcije... siniša na moru, vladimir van grada, divac krsti dete, a i drugi su na odmorima (jefta, npr)...
ajde javite ko dolazi, pa ako nas nema mnogo onda da odložimo za drugi put...


1.ivan

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Idemo u muzej!
« Reply #4 on: July 23, 2009, 16:09:50 PM »
ja bi isao ali mi je danas javio ruzic da se snimanje filma pomerilo za nedelju, tako kada mi bude potvrdio tacno vreme snimanja filma znacu da li idem
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

r_dalibor

  • Guest
Odg: Idemo u muzej!
« Reply #5 on: July 23, 2009, 23:58:03 PM »
Dragi moji minijevci,
 Poziv ostaje za nedelju, pa ko moze, neka dodje. Kad se svi vrate sa odmora ponovicemo, mozda i sa tom invazijom minica! :pivo:
 Da sinimanje je nepredvidivo, ali ja mislim da je u nedelju staticno tako da moze da se parkira auto i da ddodjes do muzeja Igore.
 Ivane hvala na ovako lepoj reklami muzeja, uzvraticemo.
Laku noc.

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Idemo u muzej!
« Reply #6 on: July 25, 2009, 16:18:23 PM »
drugari, posto su prakticno svi spreceni da dodju, ajde da odlozimo ovu ekskurziju

izvinjavam se gospodinu Ruzicu koji je imao dobru volju da nas vodi, ali bolje je da se pojavimo u nekom respektivnom broju.

Redovno okupljanje u masci nije otkazano, mada je pitanje da li ce iko doci (verovatno ni ja).

Sinisa je bio u pravu, bolje da sacekamo da prodje sezona odmora...

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Idemo u muzej!
« Reply #7 on: September 11, 2009, 21:02:14 PM »
Iskoristili smo priliku, kad smo donosili klupske zastave u muzej, da nas Dalibor Ruzic provede kroz muzej i radionicu i isprica par prica.
Bilo je veoma interesantno, tako da vam najtoplije preporucujem da se prilkljucite kad se bude organizovala grupna poseta.
Evo par slika da vam zagolicam mastu.



r
Ovde nam je izricito bilo zabranjeno da preskacemo ogradu.Pitam se kad su to stavili iza ograde. Verovatno pre nego sto smo dosli. :)



U izlozbenom delu ima jos mnogo neverovatnih vozila, ali smo vise bili zainteresovani za ono iza kulisa.
Radionica gde se ti lepotani restauriraju.



Sasija i motor od BMW issete



Razni motocikli koji cekaju svoj dan



MG



BMW kabrio i gospodin Braca Petkovic, vlasnik i osnivac muzeja koga smo imali cast da upoznamo takodje.



skriveni Jaguar



Ovaj Mercedes me je definitivno kupio







Ovako se sortiraju i cuvaju srafovi pri restauracijama



Stari radio aparati (Blaupunkt, telefunken)

[URL=http://img196.imageshack.us/i/dsc00250ae.jpg/]

U dvoristu, policijski tristac, alpina (ispod cerade), peugeot 404




Namerno nisam davao vise detalja i slika da vam ne bi pokvario uzitak kad dodjete na lice mesta.


Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Idemo u muzej!
« Reply #8 on: September 11, 2009, 21:55:04 PM »
treba otici definitivno :punk:
dzabe slike  ako to ne vidis uzivo
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!