Author Topic: Pozdrav za sve minijevce  (Read 4097 times)

Milan

  • Guest
Pozdrav za sve minijevce
« on: June 11, 2009, 14:13:51 PM »
Evo i ja da se predstavim...
Pratim desavanja u klubu vec duze vreme i neizbezno je reci da ste srasli u jednu ozbiljnu organizaciju  :good:
Inace ljubav i naklonost prema miniju gajim vec dugi niz godina. dugi dugi niz godina. dugi dugi dugi niz godina...
Napokon,  stanje se promenilo  :hid_crazy: evo vec mesec dana gledam, jurim, trazim pravo resenje. Pogledao sam dosta minija, sto ih vise gledam sve sam vise zbunjen.  :umm: Da li uzeti sredjen ili poceti sam svoju pricu? naravno finansije kao i uvek predstavljaju veci deo problema ali dobro sad, zar nije uvek tako...

Minijada je bila sjajna, uzivao sam u potpunosti.

Da, iz Beograda sam sa Banovog Brda, zovem se Milan Kecman. Radim, studiram... rodjen 1985 :cool:

pozdrav







Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Pozdrav za sve minijevce
« Reply #1 on: June 11, 2009, 14:40:29 PM »
uvek je bolje kupiti kantu za 200e i raditi sve kako treba nego kupiti auto od 2000e koji na izgled lepo izgleda a posle prve zime procveta na 100 mesta.

dobro nam dosao i uzivaj, naravno pitaj sve sta te zanima i tu smo uvek da ti pomognemo   :wink:

Milan

  • Guest
Odg: Pozdrav za sve minijevce
« Reply #2 on: June 11, 2009, 15:21:17 PM »
hvala na dobrodoslici Bane, upoznali smo se na minijadi :)

pa na kraju i ja dolazim do takvog zakljucka...  ili pak ne  :umm:


Offline banex

  • Aktivan
  • Posts: 231
Odg: Pozdrav za sve minijevce
« Reply #3 on: June 11, 2009, 16:01:44 PM »
pozdrav :punk:

deki

  • Guest
Odg: Pozdrav za sve minijevce
« Reply #4 on: June 11, 2009, 18:10:06 PM »
Cao!Mozda ne bas za 200.evra,ali za 500-600 moze.Trazi nesto za oko 1000.e i pogadjaj se da dobijes jeftinije,ali naravno ne neki auto od ljudi sa foruma.Ja sam prvi Mini kupio za 550.evra ,nije bio registrovan ali je bio u voznom stanju.Kupio sam ga najvise zbog felni zbog kojih me je dosta ljudi zaustavljalo i pitalo da ih prodam.Naravno posle je ofarban,ali te iste felne su ga i prodale.Sve sto sam ulozio u njega to sam i izvukao za dve godine posto sam ga prodao.Naravno gledaj i od koga kupujes.Ja sam tad kupio od coveka koji je jako bio pedantan i radio automehaniku tako da je Mini sem matirane farbe bio super.Pozdrav!!!

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Pozdrav za sve minijevce
« Reply #5 on: June 12, 2009, 00:36:20 AM »
Pozdrav i dobro nam dosao

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Pozdrav za sve minijevce
« Reply #6 on: June 13, 2009, 19:40:48 PM »
Pozzzzzz!!!
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Pozdrav za sve minijevce
« Reply #7 on: June 20, 2009, 14:18:28 PM »
zdravo zdravo druze :rolleyes:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!