Author Topic: Peja  (Read 3162 times)

Offline peja

  • Aktivan
  • Posts: 14
Peja
« on: June 11, 2009, 00:17:59 AM »
Pozdrav svima.

oboleo sam od minitisa jos od '99 kad sam postao vlasnik malog zutog belgijskog 1100 special iz '79, inace kuriozitet je da sam drugi vlasnik i da cak imam originalan racun, kupljen je kod nas na konsignaciji. Slike cu da okacim uskoro.

Inace te godine sam kupio dva u paketu ali sam drugog ubrzo prodao i posle nekog vremena mu se izgubio trag. Mogao je da se vidi u Dz. Vasingtona a potom u Brace Jugovica ali posto sam ubrzo posle toga zapalio iz zemlje ne znam sta se na kraju desilo sa tim autom. Isto zut, hiljadarka, sa crnim branicima i prstenovima oko prednjih farova - ovo moze da bude zanimljiv podatak za popis Minija...

Nazalost nisam bio u mogucnosti da ga dovezem na minijadu posto zivim napolju ali pretpostavljam da je bilo nezaboravno...

Peja

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Peja
« Reply #1 on: June 11, 2009, 00:30:48 AM »
Pejo drago mi je da si tu. Druzenje se nastavlja. Bice jos ludorija. Samo nas prati i uzivaj.

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Peja
« Reply #2 on: June 11, 2009, 01:06:58 AM »
ako bi mogao da nam posaljes sliku oba minija pa da ti kazem ako znam gde je auto (moj cale i djura su radili zajedno jedno vreme u dzona kenedija pa verovatno zna koji je to auto)


dobro nam dosao na forum i uzivaj  :wink:

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Peja
« Reply #3 on: June 20, 2009, 14:17:48 PM »
dobro nas nasao i ovde ces naci sta god da ti hvali :cool:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!