Author Topic: Brega i Đoković?  (Read 5022 times)

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Brega i Đoković?
« on: February 06, 2009, 13:45:14 PM »
Đoković je promovisao automobile nemačke kompanije BMW, a dobio je i na poklon „mini moris” koji je izrazio želju da vozi.
...
Čuveni kompozitor Goran Bregović najviše voli da sedne u svoj „trabant”, iako je prvi pre skoro 30 godina imao „jaguara” u garaži. Pored toga voli da vozi i „mini moris”.

jesu li u oba slučaja biniji?  :thinking:


http://www.24sata.co.yu/show.php?id=44681

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Brega i Đoković?
« Reply #1 on: February 09, 2009, 11:08:40 AM »
na mondo portalu postoji clanak na kome pise da najzgodnije cice voze minije.u nastavku teksta stoji da su svi clanovi beatles vozili neki od minija. :srce:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Brega i Đoković?
« Reply #2 on: March 07, 2009, 15:30:30 PM »
Djokovic voli novi kao i sve ostale devojcice u Srbiji dok je kod Brege u pitanju stari
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Brega i Đoković?
« Reply #3 on: March 07, 2009, 16:24:30 PM »
dok je kod Brege u pitanju stari

je l to proverena info?

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Brega i Đoković?
« Reply #4 on: March 10, 2009, 17:22:14 PM »
Daj da cimamo coveka. Mora da ima neki mail.

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Brega i Đoković?
« Reply #5 on: March 10, 2009, 22:26:29 PM »
Daj da cimamo coveka. Mora da ima neki mail.

naravno... do breginog maila je lako doći i on svaki dan sedi za računarom i odgovara svima :)

nego, fefe, i ti si muzičar? ;)

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Brega i Đoković?
« Reply #6 on: March 11, 2009, 08:40:53 AM »
ajmo ga pozvati na minijadu. bio bi red. netreba da nam svira muziku za sahrane i svadbe..... osim ako hoče (a ja bi mu bio neizmerno zahvalan). neka bude častni gost.
za Bregu sam čuo da je otvoren čovek i da se mu može pristupiti. tako su mi rekli ljudi koji su ga sreli na koncertima u sloveniji... a i sam sam ga video u MB na Lent festivalu kako je šetao posle koncerta između publike.

meni je uvek bila največa želja da na mini skup dođe Arsen Dedič, koji je uvek vozio minija, pogotovo jer sam kao klinac sakupljao članke iz časopisa gde je on slikan sa svojim zelenim 1100 specialom. bojim se da to neču doživeti.... nadam se da bude npr. Brega otvoren..... a u sloveniji ču na susret pozvati ludog tomaža domicelja (ako ga ko zna), koji navodno isto vozi minija...

 
« Last Edit: March 11, 2009, 08:43:57 AM by gregor.tm »