Author Topic: POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE  (Read 116386 times)

Offline lepibajloni

  • Aktivan
  • Posts: 362
Odg: POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #150 on: April 18, 2009, 00:27:42 AM »
E sad ajmo da vas cujem cekam kritike pohvale  znate vec sta kako koliko gde itd sta mislite za sada kako izgledaa :punk:
MIlan /lepibajloni

Offline nenad jovanovic

  • Aktivan
  • Posts: 129
Odg: POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #151 on: April 18, 2009, 00:39:00 AM »
s obzirom na cenu i bez obzira na cenu ako je i dalje u 350,oo eura, fantastican posao........

ne ljubim nesto crvenu boju , ali ova je kao lak za nokte, sija, stoji mu i dojmi........

Ja sam fasciniran, prepustam ostale komentare expertima verujem da ce naci neku manu, ali ja cenim ovaj rad

besprekornim i izrazavam apsolutno postovanje za trud, volju i estetski dojam.........

elem, sve me to ceka..............i to vrlo skoro

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #152 on: April 18, 2009, 19:29:59 PM »
Deluje da nisi imao puno posla oko limarije? Ne izgleda lose gledajuci ga ovako preko malo tamnijih fotki. Kako si ti zadovoljan kako je ispao?

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #153 on: April 20, 2009, 21:34:57 PM »
ovako na slikama izgleda odlicno e sad kako je uzivo to cemo vec videti  :punk:

Offline lepibajloni

  • Aktivan
  • Posts: 362
POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #154 on: April 21, 2009, 00:30:25 AM »
Deluje da nisi imao puno posla oko limarije? Ne izgleda lose gledajuci ga ovako preko malo tamnijih fotki. Kako si ti zadovoljan kako je ispao?

Ne posla oko limarije nije bilo puno zamenjene su sajtne i pod sajtne  i bilo je malo korozije u donjem delu zadnjih stakala i zamnjeni su mu oni neznam kako se zovu coskovi kod sofersajbne i napred sa leve strane je bio malo ulubljen pa mu je to ispeglano u susutini nije bilo bas puno posla oko limarije.A svi troskovi oko farbanja su me izasli 355 eura a kupljena je farba marke heelys  a ostali materijal za pripremu nije iz kine i negde oko oko 10 kg zastite kaze mi da na tome nisu stedeli a videce te ga uskoro i uzivo ako neko zeli broj od mog majstora slobodno neka se javi pozdrav  :punk:
MIlan /lepibajloni

Offline lepibajloni

  • Aktivan
  • Posts: 362
Odg: POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #155 on: June 19, 2009, 12:20:45 PM »
Ljudi zanima me da li je i kako je moguce ugraditi centralnu bravu i podizace na minija,moj je iz 75god ako je moguce da li znate gde to moze da se odradi u Beogradu pozdrav svima  :punk:
MIlan /lepibajloni

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #156 on: June 19, 2009, 12:48:04 PM »
farbanje.... na fotkama izgleda simpatično..... samo što nerazumem lakirere zašto ne pofarbaju unutrašnjost blatobrana i kabinu, pogotovo prostor oko motora. nismo više 80 tih godina da bi se više tako farbalo.
nema mi goreg kada otvoriš haubo lepo ofarbanog minija a ono oko motora užas. vlastniku minija treba biti ponos da otvori haubu i da je ispod sve ofarbano. nema lepšeg kada otvoriš haubu i ljude infarkt od ofarbanog motora i okoline.... jer svi očekuju krš kao što su ga navikli nekada.

centralnu bravu i podizače je moguče ugraditi. neznam ko to radi u BG ali kit se može kupiti u GB. i nije neki problem za montažu.... ali što bi to stavljao na oldrimera? nema večeg čara nego vrtenje ručice ili dostojanstveno zaključavanje brave sa ključem ;-)

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #157 on: July 18, 2009, 20:30:37 PM »
to lutko samo napred :punk:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline lepibajloni

  • Aktivan
  • Posts: 362
Odg: POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #158 on: August 02, 2009, 04:16:36 AM »
Al me sprzi gregor samo tako posto mi je ovo prvi mini koji sredjujem u zivotu a placam limara-farbara,da mi radi minija ja iskreno nisam ni znao da treba da se farba iznutra,no svaki pocetak je tezak i naucis nesto novo a motorni deo  prostora nije farban zato sto hocu kasnije kada se vratim u BG da izvadim motor i da ga ofarbam u zeleno mislim da svi vec znate koja je boja,tako da cu tada i farbati i motorni deo,
ja sam ipak za centralnu bravu jeste da ne ide i isto tako i za podizace no o tome se jos razmisljam.
Pozdrav svima   :uraa:
MIlan /lepibajloni

Offline lepibajloni

  • Aktivan
  • Posts: 362
POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #159 on: August 19, 2009, 17:05:30 PM »
Sta kazete na rucicu menjaca valja li ???


MIlan /lepibajloni

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #160 on: August 19, 2009, 17:14:22 PM »
Sta kazete na rucicu menjaca valja li ???



pa ok je, samo da nema ovu zastavu...  :hid_crazy:
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #161 on: August 19, 2009, 18:03:14 PM »
ide uz niklovane detalje,odlicno :punk:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline lepibajloni

  • Aktivan
  • Posts: 362
POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #162 on: August 20, 2009, 02:35:07 AM »
Meni je rucica extra mnogo bolje izgleda uzivo nego na slici a uzeo sam je sa zastavom najvise zato sto hocu da stavim  zastavu na krov pa reko  ici ce lepo jedno sa drugim ono kao  sitni detalji a ima ih jos da se pazare videcete sve kad doteram moju masinu do maske pozdrav.  :punk:
MIlan /lepibajloni

deki

  • Guest
Odg: POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #163 on: August 23, 2009, 18:24:52 PM »
super!

Offline lepibajloni

  • Aktivan
  • Posts: 362
POZDRAV SVIMA VAMA KOJI VOLITE MINIJE
« Reply #164 on: December 02, 2009, 14:03:41 PM »
Evo malo da osvezim i ja temu za mog Minishu
evo kako izgleda posle farbanja,ali imam nove felne i gume koje treba da stavim i malo treba da se radi ukrasnim detaljima koji su poruceni a kada ce stici "Mozda do kraja nedelje"







« Last Edit: December 02, 2009, 14:35:29 PM by lepibajloni »
MIlan /lepibajloni