Author Topic: Ljudi jel moze neko da mi pomogne???  (Read 3120 times)

DISA19.4

  • Guest
Ljudi jel moze neko da mi pomogne???
« on: October 21, 2011, 01:36:00 AM »
Imao sam mnogo problema sa minijem,motor poslat kod "MajstorA" Koji mi je uzeo 150 eura za karike,i lezajeve i +me je zavlacio 4 meseca da ce spakovati motor,meni je vise bilo preko glave,odem sa drugarom da pokupim motor jer je resio on da mi spakuje kad se stvori najveci pr... Karike sto su placene "Navodnom majstoru" su prepravljane od Skode-sekao je repove na karikama sa brusilicom,jer duzina nije odg... Lezajeve sam mu platio,a samo je vratio polovne... Ja nisam dobio okrugao oblik oko klipova,vec elipsu od tih karika... Da li neko moze da mi pomogne,ili kaze ko ima karike za Minija,jer stvarno imam volju da ga spakujem,ali na zalost manjak para... Posedujem dve masine od po 1300 cm coper's i kompletnu zasticenu skoljku pred farbanje... Jer ako ne uradim karike,dacu ga za 250 eura... Ako neko moze da mi bude od pomoci, pomazite........ Pozdrav svima Moze i na kontakt tel : 069 5 225 800   :fgh: :blink: :bullshit:

Offline lepibajloni

  • Aktivan
  • Posts: 362
Odg: Ljudi jel moze neko da mi pomogne???
« Reply #1 on: October 21, 2011, 03:52:37 AM »
Imas dve masine od po 1300 cm coper's ajde stavi slike minija i motora ???
MIlan /lepibajloni

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Ljudi jel moze neko da mi pomogne???
« Reply #2 on: October 21, 2011, 10:26:17 AM »
ako su dve mashine od cooper S-a sa duplim karbovima, evo cale moj ce da ti uradi punu generalnu o mom trosku na jednom motoru (drugi ide meni) moze?