Author Topic: Puko kljuc!  (Read 5912 times)

Offline igor253

  • Aktivan
  • Posts: 94
Puko kljuc!
« on: March 11, 2011, 13:02:46 PM »
Verovali ili ne pukao mi je METALNI kljuc kada sam pokusao da upalim  :blink:, i sada je ostalo pola kljuca u bravi. Da li se nekom ovo vec desilo ili samo meni? Ima li neko neki specijalan nacin da podeli sa mnom, kako da izvadim kljuc? I da li neko zna gde se nalazi zica koja zakljucava volan kada ga okrecem bez kljuca? Uspeo sam da upalim auto ali ne mogu volan da okrecem...

Hvala unapred! <3 :P

Offline igor253

  • Aktivan
  • Posts: 94
Odg: Puko kljuc!
« Reply #1 on: March 11, 2011, 13:27:25 PM »
E nemam kredita, iskljucili mi mob. Nemam rezervni  :laughing: nemas pojma kako je lepo puko e. ali moze da se upali bez problema tj moze samo da se vergla  :) samo ne mogu volan da odglavim jbg :P

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Puko kljuc!
« Reply #2 on: March 12, 2011, 10:15:45 AM »
skidaj i rasturaj bravu... nema ti druge  :wink: ili odnesi kod nekog bravara da ti izvadi kljuch...

Offline igor253

  • Aktivan
  • Posts: 94
Odg: Puko kljuc!
« Reply #3 on: March 12, 2011, 12:54:19 PM »
skidaj i rasturaj bravu... nema ti druge  :wink: ili odnesi kod nekog bravara da ti izvadi kljuch...

evo jos malo pa sam skinuo bravu, i gde sad da nadjem drugu, jel moze bilo koja ili mora bas za minija?  :)

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Puko kljuc!
« Reply #4 on: March 12, 2011, 15:04:08 PM »
hehehe... mora od minija :) mada... mozes i da napravis da palis auto na dugme ako ne nadjes bravu... (jedan prekidac za kontakt i dugmence za paljenje)

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Puko kljuc!
« Reply #5 on: March 12, 2011, 15:29:55 PM »
uzmi spicasta klesta pa izvadi ili odnesi bravaru ako ne mozes
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline igor253

  • Aktivan
  • Posts: 94
Odg: Puko kljuc!
« Reply #6 on: March 12, 2011, 16:40:11 PM »
pokusao sam i spicastim kljestima i mnogo drugis stvari, na kraju sam se malo iznervirao i odsekao sam celu bravu i skinuo  :laughing:
tako da cu sad da napravim da se pali na dugme dok ne kupim novu bravu ;)
Jedino sad ne znam sta cu sa vratima, kako da ih zakljucavam preko noci?

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Puko kljuc!
« Reply #7 on: March 12, 2011, 17:17:50 PM »
???????????????????????????????????nesto si ti tu gadno pobrkao...pa nije isti kljuc od vrata i od kontakt brave..........to moze da objasni zasto si ga polomio :D
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline igor253

  • Aktivan
  • Posts: 94
Odg: Puko kljuc!
« Reply #8 on: March 12, 2011, 18:09:06 PM »
???????????????????????????????????nesto si ti tu gadno pobrkao...pa nije isti kljuc od vrata i od kontakt brave..........to moze da objasni zasto si ga polomio :D

e to nisam znao  :laughing: ali nisam ga slomio kad sam zakljucavao vrata nego kad sam palio auto. tako da ono. Nisam jos ni imao priliku da pokusam da zakljucam vrata :lol:

Offline igor253

  • Aktivan
  • Posts: 94
Odg: Puko kljuc!
« Reply #9 on: March 12, 2011, 18:09:55 PM »
Jel zna neko koliko se krecu cene za kontakt brave? Nove, polovne, ne bitno...

Marko90

  • Guest
Odg: Puko kljuc!
« Reply #10 on: March 12, 2011, 19:17:20 PM »
Jel zna neko koliko se krecu cene za kontakt brave? Nove, polovne, ne bitno...
pa nisi trebao seci, lepo sam ti rekao da ne diras ako ne mozes da izvadis.....videcemo sutra nesto

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: Puko kljuc!
« Reply #11 on: March 12, 2011, 22:22:00 PM »
mini bas moze da iznervira coveka.... :hid_deadhorse:.......ma ne brini za zakjucavanje,ja mog ne zakljucavam zadnjih 5 godina.....i nista......jedino ako imas muziku...

Offline igor253

  • Aktivan
  • Posts: 94
Odg: Puko kljuc!
« Reply #12 on: March 12, 2011, 23:35:52 PM »
ma nemam nista vredno u njemu  :)
mada bilo bi pozeljno zakljucati ga, bog zna ko ce proci pored njega, i sta cemu pasti na pamet

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Puko kljuc!
« Reply #13 on: March 13, 2011, 01:02:01 AM »
mini bas moze da iznervira coveka.... :hid_deadhorse:.......ma ne brini za zakjucavanje,ja mog ne zakljucavam zadnjih 5 godina.....i nista......jedino ako imas muziku...
ne nervira mini nego glupost koji ljudi cine...
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: Puko kljuc!
« Reply #14 on: March 13, 2011, 07:46:16 AM »
cuti los-mi zna i mini da iznervira.....i ti to znas...... :wink:... :lol:....