Author Topic: generalna mozda?  (Read 3568 times)

Offline prele13

  • Aktivan
  • Posts: 77
generalna mozda?
« on: October 04, 2010, 16:24:47 PM »
razmisljam da li da odustanem od mog minija i prodam ga za neke ne bas velike pare, i uzmem drugi u koji ne bih morao da ulozim milione, ili da ga pak sredjujem..?
koliko bi me izasao kompletan set dihtunga sa sveim semerinzima, karike i leteci lezajevi?
vredi li bivsi strumfov mini 1500e i plus jos farbanje?

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: generalna mozda?
« Reply #1 on: October 04, 2010, 17:06:27 PM »
Generalna ce da te kosta od 600 pa na vise.
Imam ja dobrog minija za tebe ako se odlucis da kupis drugog.

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: generalna mozda?
« Reply #2 on: October 04, 2010, 17:38:16 PM »
i plus kocnice jer je strumfov mini imao budzeraciju sa kecevim glavnim kocionim,katastrofa, nikada nije imao pedalu,motor je besprekoran kao da je na struju ali isto tako limarija je lose uradjena,leva vrata nemogu lepoda se zatvore i imaju luft od malte ne pola cm,isto mu je enterijer jako los i jos jedna mana, pali se na dugme tj nema kontakt bravu, ili ti moze da ti ga ukrade svako,i prednji desni deo je pao ,tu je neka budzeracija ,kao rucni pravljen hi low na postojecim starim trubama, pa je zaribalo...
dobra stvar je motor, p[rednji deo sto se odvaja od ostale skoljke,sjajno resenje ,felne...to je to
imaj u vidu da ga je strumf prodao za 1500 pre 2 godine,nije nista ulagano i dalje je 1500...probaj da oboris cenu
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline prele13

  • Aktivan
  • Posts: 77
Odg: generalna mozda?
« Reply #3 on: October 04, 2010, 18:37:06 PM »
hvala!
hocu da vidim sta ima u ponudi, za koje parice, i sta ja mogu sa tim parama da uradim sa mojim minijem.
@sinisa. koji mini? kakav?
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,1704.0.html   ..ovaj je stvarno toliko dobar?
« Last Edit: October 04, 2010, 18:39:47 PM by prele13 »

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: generalna mozda?
« Reply #4 on: October 04, 2010, 19:53:05 PM »
taj je najbolji za najmanje para,mnogo je ulozeno u njega :good:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!