Author Topic: Godišnje druženje i skupština Mini Kluba Srbije - 20.09.2009 - Hajdučka česma  (Read 28670 times)

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
divac svaka cast...... :punk:
izgledamo kao 1000 mila
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
-Upravnom odboru dato pravo da odlucuje o klubskim pitanjima bez sazivanja skupstine za svaku odluku koja treba se donese

ovoga se bas i ne secam...  :thinking:

ajd pa neka je sa srecom novoj vlasti, da nas vodi u svetliju buducnost i da budemo jos veci i slozniji i sa jos boljom Minijadom!  :uraa:
-Upravnom odboru dato pravo da odlucuje o klubskim pitanjima bez sazivanja skupstine za svaku odluku koja treba se donese

ovoga se baš i ne sećam




Jel ima jos nekog da se ne seca ovog?

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
bravo i za sinisine slike :good:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
-Upravnom odboru dato pravo da odlucuje o klubskim pitanjima bez sazivanja skupstine za svaku odluku koja treba se donese

ovoga se bas i ne secam...  :thinking:

ajd pa neka je sa srecom novoj vlasti, da nas vodi u svetliju buducnost i da budemo jos veci i slozniji i sa jos boljom Minijadom!  :uraa:
-Upravnom odboru dato pravo da odlucuje o klubskim pitanjima bez sazivanja skupstine za svaku odluku koja treba se donese

ovoga se baš i ne sećam




Jel ima jos nekog da se ne seca ovog?
ja se ovog bas secam.  :bullshit: i bas je tako dogovoreno.
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
ja se ovog bas secam.  :bullshit: i bas je tako dogovoreno.

a jel ima neko van UO ko se toga seca?  

 :hid_crazy: UO raspustio skupštinu! klupski udar!  :xixixi:

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Da, da. Znaci 13. (ko u reklami)

Prisutni miniji su bili:

Valentina Vujic


Marko90


VladaGT


Olivera i Mirko


Dule MisterX


NikolaM


Gajudin


Jefta


Ivan


Vladimir


Aman


Sinisa


Duzzano


Nenad Jovanovic


Rasa


Boban Jovanovic (Triumph doduse)


« Last Edit: September 21, 2009, 19:52:19 PM by Sinisa »

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Pa sad ce da me lincuju kolege iz UO ali nisam bas siguran da smo tako drasticno formulisali tu stavku....Verovatno ce se jos jednom prodiskutovati o ovoj odluci i javno obavestiti clanovi o finalnom dogovoru oko stavke.Opsirnije ce se definisati sta je dozvoljeno ovom stavkom posto je nemoguce sazivati skupstinu oko nekih manje bitnih stvari ali i dalje je skupstina obavezna za stvari kao sto su izor poput ovog na hajduckoj cesmi i neke vitalne stvari za funkcionisanje kluba.Hvala svima koji su su meni i ostalima ukazali poverenje i trudicemo se da ne razocaramo u nasem mandatu kao i da ne dozvolimo da se incidenti ponove i dati sve od sebe da klub postane jos bolji i jos vece uzivanje za njegove clanove.
                                              
                                                                                                            :mks: Hvala jos jednom svima     Jefta
« Last Edit: September 21, 2009, 21:45:17 PM by Ftaje »
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
jedna od glavnih stavki izmene statuta je bila bas ta .DA UO donosi odluke bez sazivanja 51% clanova kluba zato sto tehnicki nije moguce skupiti kvorum .
ali da ja nepricam unapred ,prvo cemo se sastati, dogovoriti i onda obavestiti sve clanove AKO budu postojale izmene poovom pitanju
« Last Edit: September 22, 2009, 12:55:29 PM by vladimir »
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Sve cestitke za ex Predsednika i clanove UO koji su do sada cinili za ovaj klub.  :bravo:  Sve najbolje novom Predsedniku i UO. Nastavite tamo gde su predhodnici stali, jer smatram da su dobro radili svoj posao...... Samo napred......  :good:


                                                                                     
                              ....ide dalje....

Offline TheBism_Mini Hellas

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 35
Dobro jutro moj braća.

 JA sličan za davati moj čestitka za Vladimir umjesto njegov nov red ace određeni član predsednik nad MINI KLUB Srbija. JA želja za svi nad te svi određeni član najbolji pa Bog te blagoslovio svi. Nadam se za vidimo se uskoro. Kod Božić ja će biti unutra Beogradski opet. Ugoditi ne zaboraviti taj te imati jedan član nad određeni član MINI KLUB SRBIJA ovdje unutra Atena. :mks:

(sorry but my serbian is not so good as my greek ...)












« Last Edit: September 23, 2009, 12:28:08 PM by TheBism_Mini Hellas »
MINI CLUB SERBIA
HELLENIC BRANCH ATHENS

MINI POWER BALKANS

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
I`m so proud!

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
aris you are one crazy muthapucha  :punk: hehehhe
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
my brother aris is one crazy greek-serbian but i love him :hid_crazy: :hid_crazy:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
i see you love a lot of mail friends here... hm... are you member of proud parade? 
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
he he he you find your self here?
no hard filings
peace brother and love,love,love
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk