Author Topic: Mini Magazine  (Read 5995 times)

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Mini Magazine
« on: January 07, 2008, 12:17:27 PM »
Pozdrav ljudi,
danas sam se cuo sa deckom koji je jedan od urednika Mini Magazine-a da mu se zahvalim sto je objavio clanak o mom miniju...rekao mi je,da ako postoji neki zanimljiv MINI "in my area" - da mu posaljem slike pa ako mu se dopadne,da bi on onda kontaktirao vlasnika verovatno sa istim pitanjima koje je meni postavio.

slike treba da budu sto boljeg kvaliteta ako odabere bas vaseg Minija...za pocetak,mozete poslati meni slike(neke manje-2/3 komada - ne vece od 100kb po slici) na mail: ludilo_je_totalno@hotmail.com pa cu ih ja proslediti njemu...mini bi trebao da bude zaista dobar.
Love
Fefe
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Mini Magazine
« Reply #1 on: January 07, 2008, 12:21:22 PM »
imam ja par komada na parkingu  :lol: pa cu da iskombinujem nesto  :punk:  :laughing:

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Mini Magazine
« Reply #2 on: January 07, 2008, 14:34:35 PM »
ti ce sigurno da izadju  :laughing:
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Mini Magazine
« Reply #3 on: January 07, 2008, 14:57:56 PM »
 :bullshit:

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Mini Magazine
« Reply #4 on: January 07, 2008, 18:11:54 PM »
Mislim da jedino Dzoni ima auto za primer pa mu treba javiti posto ga vec neko vreme nisam video na forumu.....mada kad bi i Dule stavio original farove nebi bio daleko....
« Last Edit: January 07, 2008, 18:22:01 PM by Ftaje »
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: Mini Magazine
« Reply #5 on: January 08, 2008, 11:28:31 AM »
javite coveku jer ga ja ne poznajem...mislim da im je interesantno sto i ovde,na brdovitom balkanu,ima Minija...
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Mini Magazine
« Reply #6 on: January 08, 2008, 19:47:54 PM »
Brate njegov je ubedljivo naj naj od svih klasicnih u BG-u.Znaci nema ni pribliznu konkurenciju trenutno(bar dok ja nebudem skupio dovoljno para:) )
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Mini Magazine
« Reply #7 on: January 08, 2008, 20:11:08 PM »
ti... dundjeru neopevani nikad neces imati minija da valja  :laughing: :P:

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Mini Magazine
« Reply #8 on: January 09, 2008, 00:01:57 AM »
Pa kako stvari stoje necu imati minija uopste.......HONDA CIVIC.......ma ko to zna......
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Mini Magazine
« Reply #9 on: January 09, 2008, 02:04:26 AM »
 :wacko: :blink:

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Mini Magazine
« Reply #10 on: November 18, 2008, 09:31:32 AM »
Upar brojeva Mini Magazina su izasli tekstovi u kom su jedan po jedan predstavljeni Miniji nekog lika koji ih ima par komada u sto posto orginalnom stanju sa 100tak milja predjenih u proseku.U sustini nisu predstavljali bas njegov auto,vec je prica isla o modelima minija,a njegovisu bili kao propratna prica jer su zaista fenomenalni.Na primer Mini Cooper mk3 iz 1971,jedan od poslednjih.Mislim da je presao 50tak milja :hid_crazy:
Skeniracu tekstove za neki dan,pa cu postaviti ovde,zaista vredi nekome ko ima takve ili aute pribliznog godista i modela,a radio bi u orginalu :punk:

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: Mini Magazine
« Reply #11 on: November 18, 2008, 10:05:04 AM »
jedva čekam sken!