Author Topic: Zadnji most-skidanje!  (Read 5176 times)

deki

  • Guest
Zadnji most-skidanje!
« on: April 11, 2009, 12:54:56 PM »
Da li bi neko mogao da mi objasni postupak skidanja zadnjeg mosta-trapa?Konkretno me interesuje gde su srafovi koje treba
da odvrnem?Prednji sam skinuo dosta lako,nekako mi je bilo pregledno sta treba da odvrnem dok mi je ovo sa zadnjim nekako teze!Mozda nisam u pravu!Ostalo mi je jos samo to da Mini bude spreman za limarske radove,i jos da nadjem limara!Hvala unapred na pomoci! :thinking:

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Zadnji most-skidanje!
« Reply #1 on: April 11, 2009, 15:49:49 PM »
mislis zadnje polu sasije???
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

deki

  • Guest
Odg: Zadnji most-skidanje!
« Reply #2 on: April 11, 2009, 23:13:50 PM »
Ma da!

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Zadnji most-skidanje!
« Reply #3 on: April 11, 2009, 23:33:37 PM »
Pa da bi se sam most skinuo treba odviti ukupno deset srafova.Kada otvoris gepek po dva ti se nalaze levo i desno,otprilike pozadi stop lampi.Zatim imas takodje po dva u prednjem delu,donji ti je obelezen crvenom bojom na slici

Ostaju ti jos dva u gepeku,oni u stvari drze amortizere,jedan levo i jedan desno.Moras skinuti rezeorvar da bi prisao levom.To su oni osnovni.Ne smes zaboraviti da odpustis kocione cevi i creva,sajle rucne...

deki

  • Guest
Odg: Zadnji most-skidanje!
« Reply #4 on: April 12, 2009, 13:09:40 PM »
   Hvala na pomoci!!! Nisam bio siguran ima li jos koji sraf dole negde ispod,sad znam da nema.Shvatio sam,tj. ja sam vec skinuo te sa amortizera pa sam pokusao da odvrnem taj sto si obelezio crvenim i taj drugi gore ali nije mi islo jer nisam imao gedoru 13.a sa obicnim kljucem nije islo.Vec sam pominjao da mi je Mini u Zrenjaninu ,tamo imam garazu,a posto zivim u Beogradu,oko Minija radim samo svaki drugi vikend kada odem tamo.Sad mi je jasno pa mi ostaje samo jos da uradim to i da skinem nesto malo kablova pa na limarijske radove! Hvala jos jednom!!!

deki

  • Guest
Odg: Zadnji most-skidanje!
« Reply #5 on: May 09, 2009, 20:41:13 PM »
Skinuo sam!!! Hvala na pomoci!!!
Steta pri skidanju:Crevo za kocionu tecnost puklo,jedan saraf pukao ,ostao u skoljci!Onaj jedan od ukupno dva sa strane
ispred tocka.Zbog toga je teze islo jer sam morao da je svlacim sa tog sarafa.

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Zadnji most-skidanje!
« Reply #6 on: May 09, 2009, 23:32:16 PM »
WD rulez!! ili Rust off
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

deki

  • Guest
Odg: Zadnji most-skidanje!
« Reply #7 on: May 10, 2009, 10:58:09 AM »
OK!!!