Author Topic: DISKOVI  (Read 21142 times)

Offline MilanKV

  • Aktivan
  • Posts: 100
  • moj mini
Odg: DISKOVI
« Reply #15 on: November 10, 2008, 17:14:03 PM »
Na mom autu su diskovi 7"(nekih 180 mm) a celjusti sa dva klipa a auto je navodno innocenti.Plocice i diskovi su ocajni (jedan debljine 7mm adrugi 5mm) to moram da menjam.

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: DISKOVI
« Reply #16 on: January 26, 2009, 00:25:17 AM »
OK!jel moze neko da nabavi glavcine ili ne i za koje pare???prosto i jednostavno pitanje????bilo bi lepo da takav bude i odgovor :hid_crazy:
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline gregor.tm

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.234
Odg: DISKOVI
« Reply #17 on: February 02, 2009, 09:11:53 AM »
MilanKV..... čudna kombinacija diskova. 7" su bili od starijh 998, itd coopera. ne baš najbolji ako se uspoređuju 7,5" diskovima.
čeljust sa četri klipa su verovatno od metroa, jer je inno na svim modelima imao samo dva klipa.
najbolje je da poslikaš i da prekomentiramo fotke.

Offline MilanKV

  • Aktivan
  • Posts: 100
  • moj mini
Odg: DISKOVI
« Reply #18 on: February 05, 2009, 20:26:13 PM »
Mnogo stvari ukazuje da moj mini nije innocenti. Grana(izduvna 3 u 1),felne od gt-a,diskovi od coopera i td.Uzgred meni i jesu celjusti sa dva klipa a diskovi 7".Auto je iz 1976 god. a motor 1971 god.,ali sa novim tipom menjaca.Ovih dana saljem slike.

Offline MilanKV

  • Aktivan
  • Posts: 100
  • moj mini
Odg: DISKOVI
« Reply #19 on: February 08, 2009, 15:30:54 PM »
MilanKV..... čudna kombinacija diskova. 7" su bili od starijh 998, itd coopera. ne baš najbolji ako se uspoređuju 7,5" diskovima.
čeljust sa četri klipa su verovatno od metroa, jer je inno na svim modelima imao samo dva klipa.
najbolje je da poslikaš i da prekomentiramo fotke.
Nadam se da ovo moze da pomogne!

Offline Revolution

  • Aktivan
  • Posts: 17
Odg: DISKOVI
« Reply #20 on: December 11, 2016, 22:30:13 PM »
ja sam kontrasi ma koliko voleo da bude original, dobosi na miniu ne zadovaljavaju...bar ne za Beograd....otprilike je najpovoljnija opcija aftermarket diskovi od honde accord (ventilirajuci) obradjeni na meru i kandze od accorda 1985,,,potrebno je napraviti dve ploce kao adaptere debljine 1cm od celika.relativno su jednostavne....ja sam se sa motora sa dobosima omlatio i mene vise dobosi nece videti.a jok...rasprodao sam sve motore sa dobosima i ni kola vise ne vozim sa dobosima....ne ja..

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: DISKOVI
« Reply #21 on: December 13, 2016, 22:04:47 PM »
Na koji promer bi obradio  tj za koje tockove
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!