Author Topic: Konkurs za paint job:)))  (Read 4282 times)

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Konkurs za paint job:)))
« on: February 09, 2009, 16:37:08 PM »
Ajde dajte predloge kako da farban mashinu!!!!!!99% u subotu vozim auto kod limara tako da posle toga sledi neizbezna poseta farbaru  :cool: Ja de razmisljam oko dve varijante,old english white i beli krov ili ili beli auto sa union jack-om ili nekim drugim detaljem posto mi je skroz belo malo bez veze....Bacite se na razmisljanje, najbolji predlog se sprovodi u delo(u ziriju sam ja,ja i ja :) )
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Konkurs za paint job:)))
« Reply #1 on: February 09, 2009, 19:23:37 PM »
ma brate... dzabe ti sad predlozi, idi u farbaru i trazi katalog i vidi sta ti se najvise svidja  :wink:

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Konkurs za paint job:)))
« Reply #2 on: February 09, 2009, 19:26:36 PM »
ajde, photoshop i kanticu u ruke...


Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Konkurs za paint job:)))
« Reply #3 on: February 09, 2009, 20:18:16 PM »
Evo ti par predloga koji se meni dopadaju


Uvek dobra kombinacija narandzaste i crne ali na zalost zauzeta kombinacija.Osim ako ti to ne smeta.

Bio sam se dvoumio izmedju ove braon i bele u koju sam ofarbao auto.

Ili ove nijanse




Al sam ti pomogao!To si mogao i sam jel da?
Salim se.Moj favorit je ipak ovo zadnje.

Offline Ftaje

  • Aktivan
  • Posts: 626
  • Eh da moze Issigonis sad da nas vidi...
Odg: Konkurs za paint job:)))
« Reply #4 on: February 09, 2009, 21:42:54 PM »
TO!!!!To sam i mislio ali reko ako neko ima neko zanimljivije reshenje  :laughing: Za sada je ovaj sa poslednje desna slike moj favoirit:)
Ma motor nesto zeza...ali u sustini savrseno radi...a i nesto zajebava kocnica ali u sustini super koci...ma pola stvari ne radi al ide super...ovaj auto je paradox na tockovima...

Mini Hondaholic

  • Guest
Odg: Konkurs za paint job:)))
« Reply #5 on: February 10, 2009, 11:26:45 AM »
Candy white ili champiship white ceo auto osim krova i haube (mozda i gepek vrata). Hauba kompletna, krov i/ili gepek u crnu sa turbo sjajem i u istu takvu crnu ofarbas felne. Na felnama samo ispoliras rub koji bi ti se slagao sa branivima, maskom,retrovizorima,poklopcem rezervoara i izduvom. JDM MINI  :punk: