Author Topic: srebrni sa cannonball foruma  (Read 3363 times)

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
srebrni sa cannonball foruma
« on: November 26, 2008, 14:01:48 PM »


topic je pokrenuo AeroxMini koji je bio aktivan na nasem forumu pre oko godinu dana, pre nego sto je prodao minija.

evo i nekih zanimljivih citata:
Quote
Delove sam nalazio kod jednog majstora koji ima radionicu blizu Krusevca.
Selo se zove Donji Stepos a majstor Dance.Radionica mu je odmah Pored puta za jezero Celije.Dok sam ja vozio Minija imao je pet sest u dvoristu!Pa ako teput nanese na tu stranu ti proveri!Inace ja i moj cale smo sa nasim minijem 1100 specijal presli 300 000 km. I za to vreme promenili samo pumpu za benzin par platina i jos neke sitnice.Isao je kao LUD.pozz.

Quote
Postoji udruzenje ljubitelja minija (negde na Banovom brdu) i oni imaju uvoznika koji dobavlja delove iz engleske.

http://www.cannonballforums.se/viewtopic.php?t=6896&postorder=asc&highlight=mini+moris

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: srebrni sa cannonball foruma
« Reply #1 on: November 26, 2008, 20:42:03 PM »
to za banovo brdo prvi put cujem
a ovo za krusevac,treba proveriti ako neko koga put nanese tamo ode i vidi ima li sta zanimljivo

a inace ovo je slikano kod djure na parkingu, prepoznao sam okolinu
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: srebrni sa cannonball foruma
« Reply #2 on: November 27, 2008, 20:03:34 PM »
I ja sam cuo za tu pricu iz Krusevca.Cak sam bio u tom selu nekim drugim povodom.U prolazu sam video samo jedan Mini pokraj puta.Na zalost bilo je kasno da bih svratio da se raspitam da li je rec o tom majstoru.Doduse tada nisam to ni mogao jer sada prvi put saznajem da je u pitanju Donji Stepos.Prvi sledeci odlazak u Krusevac svracam tamo.

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: srebrni sa cannonball foruma
« Reply #3 on: November 27, 2008, 20:05:50 PM »
a inace ovo je slikano kod djure na parkingu, prepoznao sam okolinu
I pomislio sam da onaj zuti Austin nije slucajnost  :)

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: srebrni sa cannonball foruma
« Reply #4 on: November 27, 2008, 22:45:06 PM »
nije slucajnost, na parkingu je ranije bilo od austina preko minija do metroa, sada se lager smanjio jer se djura seli
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!