Author Topic: Pitanja, kritike, predlozi...  (Read 53580 times)

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Одг: ...prodadilo i ovo chudo...
« Reply #15 on: November 01, 2007, 12:18:15 PM »
ovo je smf forum, nije php... verat ne podrzava php i to sam se zezno sto sam kod njih uzeo hosting ali sta sad... bas zato sto ima previse opcija stavio sam srpski prevod.... jebiga za sad je cirilica ali cekam drug da mi donese latinicu u subotu.... stavicu druge smajlije nije problem... samo da nadjem malo slobodnog vremena jer nas unistavaju na faxu

mister x

  • Guest
Одг: ...prodadilo i ovo chudo...
« Reply #16 on: November 01, 2007, 12:21:32 PM »
ej brutalac auto ti je ekstra

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Одг: ...prodadilo i ovo chudo...
« Reply #17 on: November 01, 2007, 12:34:32 PM »
Hvala...trudio sam se...a i dalje se trudim   ;)

2 Bane: mislim da si malo pretjerao sa brojem foruma i teme su ti pretocne...mislim da bi trebao staviti malo opsirniji forum pa se unutra stavljaju topici koji se toga ticu...
Kao npr. stavio si Pravila Foruma, Diskusije Vezane Za MCS Forum, Korisni Linkovi kao zasebne forume a mislim da bi to sve moglo biti u jednom forumu kao posebni topici...mi na forumu za to imamo INFO PULT...
Nadam se da me kuzis kaj hocu reci...

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Одг: Pitanja, kritike, predlozi...
« Reply #18 on: November 01, 2007, 12:58:18 PM »
evo uradjeno... jeste ovako mislili?

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Одг: Pitanja, kritike, predlozi...
« Reply #19 on: November 01, 2007, 14:51:45 PM »
Dobro je dobro je...na dobrom si putu svakako!
Mislim da to mozes jos malo skupiti pa ovisno o potrebi lako nadodas ako ce trebati...mislim da ti najmanje treba ovaj forum ICE...to stavi pod styling...i mislim da bi forum FREE TIME mogao skroz maknuti i taj dio staviti pod Mini Radionica...sta se drugo radi u slobodno vrijeme ako ne po Miniju :)
To su ti moja misljenja a sad dalje napravi kak tebi pase...
Slijedece bi mogao stvarno povecat slova i text na forumu...barem na size 10

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Одг: Pitanja, kritike, predlozi...
« Reply #20 on: November 01, 2007, 15:54:11 PM »
Sad sam malo brijao po forumu i lagano se gubim u svim opcijama a jos k tome je na cirilici pa sam uglavnom nagadjao jer neke stvari ne znam procitati...JBGA...

Offline mean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 641
    • www.rockfm.rs
Одг: Pitanja, kritike, predlozi...
« Reply #21 on: November 01, 2007, 15:57:05 PM »
sve si mu rekao ;D svaka ti cast............ja se jedini bunim,ali ne vredi ;)

Offline Brutalac

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 811
Одг: Pitanja, kritike, predlozi...
« Reply #22 on: November 01, 2007, 15:58:35 PM »
Ma kuzim sve u potpunosti...moras i ti shvatiti da nije to bas jednostavno kako izgleda...zato kazem samo polako! ;)

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Одг: Pitanja, kritike, predlozi...
« Reply #23 on: November 01, 2007, 16:04:27 PM »
...radim koliko mogu i kako umem. za to sluzi ovaj topic... dao sam link za theme ali niko nije dao ni jedan predlog... smajli moram svaki ponaosob da stavljam i to oduzima jako puno vremena...

ne mogu da provalim de se menja velicina fonta na smf-u... php znam sve da podesim ali smf ne.... kad provalim sta i kako promenicu... samo vi dajte sto vise predloga i bice ovo super...

Offline mean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 641
    • www.rockfm.rs
Одг: Pitanja, kritike, predlozi...
« Reply #24 on: November 01, 2007, 16:20:21 PM »
kad vec hoces crno onda probaj ovo za pocetak

http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=386
http://custom.simplemachines.org/themes/index.php?lemma=126

i vrati engleski.......izgubih se

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Re: Pitanja, kritike, predlozi...
« Reply #25 on: November 01, 2007, 18:41:04 PM »
daj bre odvratne su ove teme...  ::) ::) ::)


:P

BataNBG

  • Guest
Re: Pitanja, kritike, predlozi...
« Reply #26 on: November 07, 2007, 00:54:05 AM »
Pozdrav Bane a i svim ostalim ljubiteljima Engleske masinerije zvane MINI. Posto pisem prvi  put a pritom ni ne znam nikog. Necu previse da smaram. Hvala ti Bane sto si me obavestio da postoji forum. Znaci ti si glavni baja za Bg?! Pa onda si ti prava osoba za mene: 8)Pre nekih metar dana cuo sam za mini klub. Posetio sam sasvim slucajno  sajt www.minimanija.co.yu i svaka cast momcima iz Kragujevca sto su dosli na tu ideju. Citao sam malo neka prepucavanja tebe i Pepija i ne bi da se mesam jer nisam ni clan a i ne znam situaciju... Treba da mi legne neka lova (nadam se) do novaka pa planiram da kupim miniku. Posto sam veliki fan MINIKE (dok nisam upoznao vas mislio sam da sam najveci  ;D ) Hteo bi bez obzira sto trenutno nemam Minija da se pridruzim vama. Da postanem clan kluba i da se aktivno ukljucim u rad. Kakva je situacija sa Beogradom? Koliko ljudi ima iz Bg? Ajde pa obavestite nas neobavestene :)
POZDRAV

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Re: Pitanja, kritike, predlozi...
« Reply #27 on: November 07, 2007, 09:54:38 AM »
klub ce postojati i sve vezano za klub u topicu opste diskusije clanova :P

inace nisam ja glavni za bg ali imam skoro sve delove i sa caletom radim popravke na miniju, a sto nemam od delova mogu da nabavim

dobrodosao na forum

Shtrumf_bg

  • Guest
Re: Pitanja, kritike, predlozi...
« Reply #28 on: November 11, 2007, 18:31:34 PM »
 Bane, ma znas i sam da u tebe i Nesu gledamo k'o u Bogove.. pogotovo mi koji nemamo pojma ni oko cega..  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Pitanja, kritike, predlozi...
« Reply #29 on: November 23, 2007, 18:28:15 PM »
stavljen shout box i forum preveden na srpski (latinica) .... ubacena opcija da svako u profilu moze da izabere neku od postavljenih tema koja mu najvise odgovara...

...ajde da vas cujem :))