Author Topic: Miniji sirom Srbije  (Read 70008 times)

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #15 on: December 06, 2008, 19:56:47 PM »
Fefe jel ima tanjirica?

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #16 on: December 23, 2008, 13:13:37 PM »
Mini iz Jagodine

A i jedan Austin.Ima neku neobicnu felnu napred :thinking:


Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #17 on: December 23, 2008, 23:13:04 PM »
Ovaj Mini sam fotografisao u Krusevcu pre neku godinu.Jedno vreme ga nije bilo tu,ali je zadnjih godinu dana opet na istom mestu,mislim i dalje bez tablica


Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #18 on: December 24, 2008, 20:20:12 PM »
Deluje kao ceo auto.Startuj ga.Okaci neku poruku.Pitaj dal je na prodaju.Greota da propada tako.

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #19 on: December 24, 2008, 23:43:05 PM »
stvarno nije los , cak sta vise i izgleda dobro
uganjaj ga ako mozes , da vidimo kakva mu je sudbina
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #20 on: January 26, 2009, 14:09:08 PM »
Ja sam bio samo jednom,ali ne znam kako bih ti objasnio.Mislim da sam imao adresu.Ovaj Mini relativno cesto vidjam u Svilajncu,mada su tablice KG,a po broju mi se cini da je okolina Race




http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=237922

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #21 on: January 29, 2009, 14:47:48 PM »
Setam se pre neki dan po Cacku,i spazih ovaj Mini


Koliko sam video Mini je na prodaju,i ako sam dobro upamtio broj mobilnog je 0655555084

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #22 on: January 29, 2009, 17:09:37 PM »
Koliko sam video Mini je na prodaju,i ako sam dobro upamtio broj mobilnog je 0655555084

ja se taman ponadao da imamo sponzora

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #23 on: March 18, 2009, 15:05:23 PM »
ovaj poslednji iz kovina se prodavao za 400e. ima magic wand menjac-direktno rucica ide iz menjaca bez poluga...
Kontam da si ga kupio,videh na Zagrebackom sajtu.Cica ga prodavao,pa odustao,pa opet resio da ga proda :thinking:
Za 400e?
Jel rasprodao sve delove i ono sto mu je preostalo od Minija(imao ih 20tak svojevremeno).Mislim da je imao i jedan Austin za prodaju kada sam bio kod njega

Offline nikola.m

  • Aktivan
  • Posts: 786
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #24 on: March 18, 2009, 15:45:04 PM »
sinisa dacu ti ja dva komleta tanjirica i rozetnica,a za druga dva se snadji.....cim stavim nove felne sa gumama....ovi tanjirici su tvoji....

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #25 on: March 18, 2009, 16:11:26 PM »
nisam kupio tog minija jer je jefta hteo da ga kupi sebi, da stavi svoj motor i da se vozi, medjutim nije ga uzeo a ja u medjuvremenu uzeo drugog tako da nisam imao pare za jos jednog. sad sta je na kraju bilo sa tim autom, stvarno ne znam

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #26 on: March 18, 2009, 17:48:43 PM »
U tom svetlu kada ponovo procitam tekst na Zagrebackom forumu zaista nigde nisi ni potvrdio da si ga zaista uzeo.Pre jedno godinu dana prijatelj iz Race Kragujevacke(zeleni Mini na prvoj strani)je bio u pregovoru sa cicom da kupi Mini,i dogovorili su cenu od 500 ili 600e,ali je prodavac naprasno odustao od prodaje uz obrazlozenje da ce da ga sredjuje.Onda je ovaj prijatelj uzeo jedan na putu Batocina-Jagodina(Brzan)kog sad sredjuje,a zelenog vozi
Inace evo tog Minija iz Brzana kog sredjuje,mislim da ga nisam kacio na forum.Zavresena je trenutno limarija

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #27 on: March 18, 2009, 19:43:49 PM »
sinisa dacu ti ja dva komleta tanjirica i rozetnica,a za druga dva se snadji.....cim stavim nove felne sa gumama....ovi tanjirici su tvoji....

Hvala Nikola. To sam planirao za belog minija. On je sad na prodaju, a na crnom imam alu felne, tako da nazalost necu imati gde da ih stavim. Ali mi se toliko svidjaju da cu da ih prihvatim pa ko zna, mozda nekad zatrebaju.

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #28 on: April 24, 2009, 20:42:14 PM »
U tom svetlu kada ponovo procitam tekst na Zagrebackom forumu zaista nigde nisi ni potvrdio da si ga zaista uzeo.Pre jedno godinu dana prijatelj iz Race Kragujevacke(zeleni Mini na prvoj strani)je bio u pregovoru sa cicom da kupi Mini,i dogovorili su cenu od 500 ili 600e,ali je prodavac naprasno odustao od prodaje uz obrazlozenje da ce da ga sredjuje.Onda je ovaj prijatelj uzeo jedan na putu Batocina-Jagodina(Brzan)kog sad sredjuje,a zelenog vozi
Inace evo tog Minija iz Brzana kog sredjuje,mislim da ga nisam kacio na forum.Zavresena je trenutno limarija

Mini je sada i ofarban,i u procesu sklapanja je.Evo fotografije

Felne...

Jedan cudan detalj.Ako se secate price oko polopca gepeka na mom mk2,ovde je sasvim obrnuta situacija.Slike same govore :thinking:


Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Miniji sirom Srbije
« Reply #29 on: April 24, 2009, 22:15:23 PM »
ovakve felne imam i ja doduse samo 2 komada pa ako taj decko ima jos neku javi :))


by the way mini odlicno izgleda  :wink: