kafana "Kod natrulog Minija" > Ugledani miniji

Miniji sirom Srbije

(1/26) > >>

nebkv:
Resih da otvorim i ovu temu,s obzirom da imam par slika minija na koje sam naleteo zadnjih godina u raznim gradovima Srbije.Pa da krenemo :)
Ovaj mini se nalazio u Smederevskoj Palanci,nedaleko od mesta gde sam fotografisao onaj beli mk2.Vise nije na ovom parkingu,a fotografija je iz 2006


nebkv:
Ovo je mini prijatelja iz Race Kragujevacke u fazi rada,i nakon sto je odradjen.Registrovan je i redovno se vozi.Trenutno zavrsava limariju na jos jednom mk4 kog je nabavio u okolini Batocine.Ima jos dva za delove



Inace mislim da mu je ovaj mini na prodaju,razmisljao je o nekoj cifri od oko 2000e

nebkv:
Na ovaj mini sam naleteo u blizini Kragujevca pre dve tri godine.Od vlasnika sam dobio par prvih brojeva ljudi iz Beograda u vezi novih i polovnih delova(auto kosa,mini sop u novom beogradu...)


nebkv:
Mislim da ce deo forumasa prepoznati ovaj mini :rolleyes:.Fotografisao sam ga prosle godine u Kovinu.Inace prijatelj iz Race je bio u pregovorima da kupi ovaj mini,ali je cica u zadnjem momentu odustao i rekao da nece da ga prodaje,vec ce da ga sredjuje :thinking Inace mini je sklopljen od svega i svacega.Stari tip menjaca na mk4 skoljci,i gomile raznoraznih detalja.Vidi se da je stari nekada zaista imao desetine minija za delove :)



BaneBRE:
ovaj poslednji iz kovina se prodavao za 400e. ima magic wand menjac-direktno rucica ide iz menjaca bez poluga...

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version