Author Topic: Pozdrav Svima  (Read 4249 times)

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Pozdrav Svima
« on: October 01, 2008, 12:23:45 PM »
Ime mi je milos. Kupio sam mini i sav vazan zovem celu porodicu da dodje do obilicevog venca da vide minisu. i sad tu stojimo svi cetvoro i smejemo se kako je mini mali i uporedjujemo ga sa ostalim kolima koja vozimo i zagledamo, gledamo i neki decko se pojavljuje sa pitanjem: tvoj mini? kazem da, i on mi uvali vizitku i kao dobrodosao  :rolleyes: kazem hvala i eto me

bio sam malo u problemu kad sam kupio kola jer nisu bila bas nesto kako sam ocekivao, ali sad kad sam se naviko na postojece stanje resio sam i da se malo zdruzim sa ekipom

radim u caletovoj firmici, servisiramo i prodajemo medicinsku opremu, pored toga imamo i modnu industriju za uniforme za kafice, restorane, hotele itd... a i radimo mnogo toga ostalog gde god moze kesa da se uzme  :wink:
a da, usput mi je hobi da tu nesto popravljam... zavrsio sam projekat chevrolet camaro 1978 i sad radim minija pored toga sto pravim sto za poker

eto ukratko pregled mojih prihoda, dnevnih aktivnosti i slobodnog vremena hehehe

inace cini mi se da ima ogranicen broj smajlica koji smeju da se koriste... ccc... stekare  :wink:

puno toplih poljubaca
Aman

« Last Edit: October 01, 2008, 12:26:15 PM by Aman »
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Pozdrav Svima
« Reply #1 on: October 01, 2008, 12:29:08 PM »
dobro nam došaoooo !

naravno, naša špijunska mreža je zabeležila tvoju kupovinu: http://www.miniclubserbia.rs/index.php?topic=420.0

predstavi i minija i chevroleta...

Offline Aman

  • Aktivan
  • Posts: 1.474
Odg: Pozdrav Svima
« Reply #2 on: October 01, 2008, 12:34:23 PM »
hehehe vid ovo sad... spijuni a  :laughing:

mini je iz kraljeva cisto za info... bice predstavljeni za par dana samo da se nakanim...
"Auto bez zvuka je kao devojka bez glasa."
"Ne veruj svemu sto mislis."

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Pozdrav Svima
« Reply #3 on: October 01, 2008, 22:47:45 PM »
dobro nam dosao na forum  :punk:     obavezno tog camaroa da predstavis!

Offline banex

  • Aktivan
  • Posts: 231
Odg: Pozdrav Svima
« Reply #4 on: October 02, 2008, 16:55:49 PM »
dobrodosao u najjaci mini klub srbije  :punk: