Author Topic: necromanser  (Read 8082 times)

Offline Revolution

  • Aktivan
  • Posts: 17
necromanser
« on: December 05, 2016, 21:18:54 PM »
Naslov odgovara temi....baratanje sa mrtvacima....Nick odgovara mojoj naravi...ne volim lagane promene a volim visoke obrtaje....
zasao u polovinu pete decenije pa posle neznam koliko restauriranih motorcikala dohvatio se mladalacke ljubavi...mini morrsa...
Godinam avec jurim pristojan primerak koga nisu osakatili.....sto je bila nemoguca misija, i na kraju jedan izleti a ja ko gladam som zinem i upecam se....
Jos nisam definitivno prelomi u sta ide projekat, da li u restauraciju ili u restomod i preradu...ali kako god karoserija mora u bare metal i da se odradi kako treba.....kad bude bila zdrava i u osnovnoj farbi onda ide odluka....inace je plan da u narednih deset godina zavrsim auto...
Znam sve da radim, ali cu finis farbanja ostaviti nekom profesionalcu.....ja cu ospricati unutrasnjost i pripremiti za spricanje....ne veruem limarima i farbarima.....
Kad postavim temu za minija imacu mnogo pitanja...neka ce biti pametna a neka nece iziskivati odgovor...vec ce biti neka konstatacija....

p,s,
Ne mislim da je mini najbolji i najlepsi na svetu, niti mislim da vredi bogatstvo, pa cak ni novac koji cu sabiti u njega pri sredjivanju....ali radim to jer mi se moze....i ne necu ga prodavati....

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: necromanser
« Reply #1 on: December 05, 2016, 21:54:08 PM »
realno i samo napred :punk:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: necromanser
« Reply #2 on: December 06, 2016, 10:30:37 AM »
Dobrodosao u klub istomisljenika  :mks:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: necromanser
« Reply #3 on: December 06, 2016, 13:26:50 PM »
Srećne ti rane junačke...a biće ih  :mks:
Blue Transformer

Offline Revolution

  • Aktivan
  • Posts: 17
Odg: necromanser
« Reply #4 on: December 06, 2016, 16:22:35 PM »
Srećne ti rane junačke...a biće ih  :mks:
ima jedan vic o babi koja bira raj ili pakao.....za te stvari vec imam rupe

Offline BANE

  • Aktivan
  • Posts: 99
Odg: necromanser
« Reply #5 on: March 20, 2017, 18:30:29 PM »
Dobro dosao ,samo napred :vozimo:
baneee