kafana "Kod natrulog Minija" > Ugledani miniji

mini mk1 i mk2

(1/21) > >>

nebkv:
Resih da otvorim temu u kojoj bi objedinili ova dva tipa minija,u sustini retka.Ja sam do sada naleteo samo na ova dva.Ovaj trula visnja najverovatnije mk2 nalazi se u selu Ostra nedaleko od Mrcajevaca.Fotografisao sam ga sa puta prosle godine,u dvoriste nisam ulazio jer mi je poznanik koji me je odveo rekao kako tu zivi neka baba koja se nista ne pita,a i nezgodna je.Naslednici imanja ciji je mini zive u Beogradu,i kako mi je on rekao nemaju nameru da ga prodaju,a lova im u zivotu ne zapinje.Kao sto se vidi mini je havarisan,kako napred verovatno i od pozadi,sto u onoj travi samo pospesuje propadanje.Otisao sam tragom informacije da je mozda u pitanju orginalni kuper

Drugi mini takodje mk2 nalazio se u Smederevskoj Palanci.Bio je na prodaju tada u startu oko 300dm,a kasnije kada sam ga fotografisao oko 150e bez felni.Na zalost kada sam skontao da bi bilo dobro imati takav mini bez obzira na stanje jer su retki vlasnik se nije javljao(nije bio dostupan),a kada sam otisao u S.Palanku vise ga nije bilo na tom parkingu



Slicnu temu sam potezao i na forumu oldschool gde je mislim Bane okacio fotku jos jednog minija sa sarkama spolja,u nekoj garazi ispod gomile krsa.Odradjen prednji kraj limarijski koliko se secam

BaneBRE:
tako je, taj mini se restaurira polako a vlasnik je covek koji je ljubitelj old timera


steta za ove minije...

svaka cast na slikama  :wink:

gajudin:
za onog prvog dusa pati srce boli :cry:
malo mi je cudno ali je prepakivan jer ima sarke od mk1 sedista od mk3 a prednja maska od devet pera kao i ostalo sto se ne uklapa sa mk1 , ali izgleda da su felne do bola , mini light 10ke, ili bar lici, a sta god da je odlicno  mu stoje

nebkv:
Probacu da odem ovih dana opet do ovog crvenog,i da ga pogledam izbliza.Gledam bravu na vratima,lici mi na onu kakva ide na mk1,obrtna.Ili je se ova mladja klasicna odlomila napred pa sad onako visi :thinking:

Sinisa:
Sta bi sa onim crvenim?Jel si isao da ga ponovo vidis?Ako ima tablice na sebi,mogli bi da iskopamo vlasnike pa da ih nagovaramo da ga prodaju.Bolje da ga prodaju nekom od nas da ga sredimo nego da propada onako u travi.Velika steta.

Navigation

[0] Message Index

[#] Next page

Go to full version