Author Topic: Mini na sajmu  (Read 4607 times)

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Mini na sajmu
« on: August 02, 2008, 20:04:15 PM »
Ova dva minija sam fotografisao na sajmu automobila u Beogradu 2002 ili 2003.Bila je izlozba oldtajmera.Bez obzira sto je proslo dosta vremena od "vidjenja" mislim da su vredni pomena,mozda ih neko i prepozna :)

Oko ovog je bila velika guzva,ali nadam se da se da naslutiti dobar deo.Gospodja se polako ostrila da ima jedan slican mini :wink:

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Mini na sajmu
« Reply #1 on: August 02, 2008, 21:58:32 PM »
za ovog zlatnog sam cuo, ovi likovi sto su snimali spot prvo su hteli da njega angazuji ali kako kaze mnogo je pimpovan i da im moj u old school fazonu vise odgovara :rolleyes:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Mini na sajmu
« Reply #2 on: August 03, 2008, 12:20:57 PM »
Ko zna koliko jos minija ima skrivenih!

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Mini na sajmu
« Reply #3 on: August 03, 2008, 15:04:31 PM »

au, neverovatno... gde se kriju ti miniji? verovatno po nekim senjackim i dedinjskim garazama...

treba propitati Gorana... sumnjam da ima neki max picnut a da ga on nije radio ili bar da je bio kod njega..

za ovog zlatnog sam cuo, ovi likovi sto su snimali spot prvo su hteli da njega angazuji ali kako kaze mnogo je pimpovan i da im moj u old school fazonu vise odgovara :rolleyes:

a kako su oni dosli do tebe i do njega? sto ih ne pita gde je taj zlacani?

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Mini na sajmu
« Reply #4 on: August 03, 2008, 15:07:56 PM »
taj crveni je (prema registraciji) onaj sto ga sada vozi Srdjan Marjanovic... sad je sa munjama i cudima... greota.

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Mini na sajmu
« Reply #5 on: August 03, 2008, 19:48:55 PM »
ne verujem da je to onaj mini, pa u ovakvom stanju je savrsen pravi old school
sta masta moze da uradi sa kolima :fgh:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline BANE

  • Aktivan
  • Posts: 99
Odg: Mini na sajmu
« Reply #6 on: May 31, 2011, 13:56:19 PM »
Znam starog vlasnika ovog crvenog minija lik se zove Gile i drzi servis na zrenjaninskom putu kod Mol pumpe AC GILE. Ugradjivanje alarma i muzike kao i prodaja te opreme. Ne znam da li je prodat ali sam video u popisu minija (slike) da je sad vlasnik manojlovic marko .Te 2003 sam bio zaljubljen u tog minija ,stajao je kod mog prijatelja u dvoristu i od tad imam veliku ljubav prema miniju.Ali zbog tad cene od 2000 e nisam mogao da ga kupim uzeo sam drugog jeftinijeg kog sam naveo u (predstavljanju clanova)  :good:
baneee