Author Topic: Pozdram svim clanovima foruma!  (Read 3935 times)

elektroshumadinac

  • Guest
Pozdram svim clanovima foruma!
« on: June 17, 2013, 11:26:36 AM »
Zovem se Nikola, iz Kragujevca sam i od nedavno sam sa svojim buducim zetom u semi da sredimo njegovog minija koji ce nadam se za koji dan preci u moje vlasnistvo. Auto je Mini Morris 850 iz 1979. god.

Ovaj Auto je pre jedno 4-5 godina kupljen i planirano je da se komplet restaurira. Trebao da se odradi limarski i ofarba pre nego sto se bilo sta ostalo pipne, ali je na zalost samo rasturen u delove i tako stajao u garazi ispod kuce i skupljao prasinu usled nedostatka vremena i novca. Sada je posle svih tih godina konacno ugledao svetlost dana i trazi utehu u nasim rukama i skromnom umecu da auto sami sredimo, pa se prionulo na posao. Nismo bas ni sada pri parama ali smatramo da je greota da sedi i truli iz dana u dan. Ima skoro sve od delova ali verovatno ce trebati dosta stvari da se zameni pa bih bio veoma zahvalan na pomoci svima koji su u mogucnosti da daju savet, ukazu na izvor nabavke istih ili jednostavan i velikodusan poklon :) kao ono za srecu, dobrodoslicu.. kapirate?! :P

Trenutno nam fali pumpa za vodu koja je prozukla nacisto i zbog nje se auto ne vozi. Znacio bi nam svaki savet gde naci novu/polovnu, popraviti... Video sam neke od ranijih postova pa cu se raspitati i tamo da ne sirim temu ovde.

U svakom slucaju, rad sam za razgovor i saradnju sa svim clanovima i radujem se sto ovako nesto postoji kod nas u Srbiji.

Puno srece svima sa svojim Minijima i zelim vam uspesnu Minijadu ove godine!  :pivo:




« Last Edit: June 17, 2013, 11:29:49 AM by elektroshumadinac »

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Odg: Pozdram svim clanovima foruma!
« Reply #1 on: June 17, 2013, 21:49:49 PM »

dobro nam došao....

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: Pozdram svim clanovima foruma!
« Reply #2 on: June 17, 2013, 22:48:51 PM »
dobro dosao druze, tu smo da pomognemo da  jos jedan mini krstari ulicama :mks:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

elektroshumadinac

  • Guest
Odg: Pozdram svim clanovima foruma!
« Reply #3 on: June 18, 2013, 01:30:08 AM »
Hvala! Evo vec se osecam kao kod kuce.. :) Srdacan pozdrav!