Author Topic: Kraljevo, trula visnja  (Read 23090 times)

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Kraljevo, trula visnja
« on: July 17, 2008, 13:10:44 PM »
Juce oko 17h u prolazu ugledah jednog minija na iskljucenju od Kraljeva ka Ibarskoj (prema Raskoj). Cini mi se da je bio bordo/trula visnja i da je imao KV table.

Da li je to neko iz nase kraljevacke sekcije?

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Kraljevo, trula visnja
« Reply #1 on: July 23, 2008, 22:57:32 PM »
Najverovatnije je ovaj mini u pitanju s obzirom da vlasnik zivi u blizini mesta na kom si primetio mini

A postoji mogucnost i da je ovaj u pitanju s obzirom da je u medjuvremenu prebacen na KV tablice

Iz daljine ih je dosta tesko razlikovati s obzirom na slicnu boju,verovatno isti model(mk3),kao i klasicne felne i radkapne na oba

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Kraljevo, trula visnja
« Reply #2 on: July 24, 2008, 08:57:48 AM »
oooo pa to je nov materijal za ugledane minije i Veliki Popis!

mislim da je taj kojeg sam video bas trula visnja, kao gajudinov... a sigurno je imao KV table. jbg, nisam mogao da slikam, prozujao sam samo...

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Kraljevo, trula visnja
« Reply #3 on: July 28, 2008, 21:42:31 PM »
Pa Kraljevo sta spavas.Gde su te slike do sada?

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Kraljevo, trula visnja
« Reply #4 on: July 28, 2008, 23:41:12 PM »
Rezane na cd sa negativa :) Imam fotke jos dva minija iz KV

Ovaj zuti je vec vidjen,Silsnake sa foruma je vlasnik

Pored ova cetiri u fazi restauracije su jos tri(MilanKV,nebkv i vlasnik ex "NI" sredjuje jednog).Jos jedan crveni sa Pirotskim tablicama se vozi po gradu(imam jednu fotku ali u mobtelu).To je sve sto ja znam za Kraljevo
« Last Edit: July 28, 2008, 23:45:35 PM by nebkv »

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Kraljevo, trula visnja
« Reply #5 on: July 29, 2008, 08:45:07 AM »
Kraljevo, svaka cast!  :good:

Mislim da bi mogli da nazovemo klub "Mini klub Kraljeva i ostatka Srbije"  :)

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Kraljevo, trula visnja
« Reply #6 on: July 29, 2008, 17:37:16 PM »
ovaj crni gore je od pboskovic-a mini... prodavao se za 2000e  :thinking:




Offline MilanKV

  • Aktivan
  • Posts: 100
  • moj mini
Odg: Kraljevo, trula visnja
« Reply #7 on: July 31, 2008, 00:35:29 AM »
Za neki dan izbacujem fotke. Skojjka je ofarbana i zasticena kao i sasije ali je vreme problem.Verovatno si video (mislim na Ivana) koji je takodje metalik vozi ga Pecko limar (onaj na prvoj slici) samo sto  ima neke zastavine alu felne 13-ice i malo je vise podignut.A da ne postoji mini u Kraljevu trula visnja a da nije metalik.Pozdrav svima a posebno mom zemu.

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Kraljevo, trula visnja
« Reply #8 on: October 25, 2008, 12:39:38 PM »
A postoji mogucnost i da je ovaj u pitanju s obzirom da je u medjuvremenu prebacen na KV tablice
Od nedavno vlasnik ovog minija je nas clan Silsnake.Odradio je neke dotrajale stvari na miniju(sajtne npr)i vozi se.Inace mini zaista deluje fenomenalno kada se detaljnije pogleda.Prilicno je fabricki ocuvan,sve je na svom mestu,malo sta je naknadno dodavano.Ima sve plocice ocuvane u motorskom prostoru,pa cak i onu na motoru :).Primetio sam da ima orginalne umetke u zadzepcima levo i desno kod zadnjeg sedista,a bas sam se pitao kako izgledaju,bilo mi je nelogicno da sitnice zavrsavaju na dnu sajtne :rolleyes:

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Kraljevo, trula visnja
« Reply #9 on: November 14, 2008, 18:09:18 PM »
Crni KV 607-73 vise nije u Kraljevu  :(.Juce sam ga video u Cacku,i upoznao novog vlasnika.Kaze da ga je platio 1400e,i bio bi spreman da ga proda za 100e vise.Inace u odnosu na gornju fotku mini je malo nasminkan pre ove prodaje.Ponovo prefarban u crnu boju,krov u belu,svi hromirani detalji u crno,dodati neki aftermarket hromirani detalji(maglenke itd)

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Kraljevo, trula visnja
« Reply #10 on: November 14, 2008, 18:49:17 PM »
nesto mi ne deluje da vredi te pare... u oglasu je pominjano vracen u originalno stanje bez sminkanja...  :thinking:

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Kraljevo, trula visnja
« Reply #11 on: November 14, 2008, 18:50:54 PM »
Preprodavac  :bljak:

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Kraljevo, trula visnja
« Reply #12 on: November 14, 2008, 21:05:58 PM »
Ne znam,uglavnom mini nema veze sa orginalnoscu,barem gledajuci kriterijume na koje sam ja navikao kada je u pitanju izraz "orginalan",tj.vracen ili ocuvan sto je vise moguce fabrickom stanju.

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Kraljevo, trula visnja
« Reply #13 on: December 01, 2008, 12:59:11 PM »
A postoji mogucnost i da je ovaj u pitanju s obzirom da je u medjuvremenu prebacen na KV tablice
Od nedavno vlasnik ovog minija je nas clan Silsnake.Odradio je neke dotrajale stvari na miniju(sajtne npr)i vozi se.Inace mini zaista deluje fenomenalno kada se detaljnije pogleda.Prilicno je fabricki ocuvan,sve je na svom mestu,malo sta je naknadno dodavano.Ima sve plocice ocuvane u motorskom prostoru,pa cak i onu na motoru :).Primetio sam da ima orginalne umetke u zadzepcima levo i desno kod zadnjeg sedista,a bas sam se pitao kako izgledaju,bilo mi je nelogicno da sitnice zavrsavaju na dnu sajtne :rolleyes:
Evo fotografija :)




Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Kraljevo, trula visnja
« Reply #14 on: July 31, 2009, 23:41:29 PM »
vlasnik ex "NI" sredjuje jednog
Evo ga i taj,u blizini Kraljeva


Inace Mini iz prethodnog posta(ex "NI",pa zatim Silsnake)je otisao za Kikindu