Author Topic: 1100 specijal, zeleni sa crnim krovom  (Read 4693 times)

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
1100 specijal, zeleni sa crnim krovom
« on: June 19, 2008, 23:00:09 PM »
vozim ja tako danas preko nadvoznjaka od rakovice ka opstini, kad u suprotnoj traci stoji zeleni mini i tri lika oko njega sa rukama na glavama. okrenem lepo auto pa da vidim da li mogu da pomognem.
ispostavi se da je neki kreten na parkingu udario minija po masci, iskrivio mu vezni lim, haubu itd.. i slomio razvodnu kapu. Momci pokusali da ga odguraju do limara, ali su lipsali.
Tri momka, godista 89-91, mini je vlasnistvo jednog od njih (tj njegovog caleta, koji je prvi vlasnik). Ponudim ja da im pozajmim moju kapu, ali nismo uspeli da skinemo kablove. Odu onda oni da kupe kanap da ih odvucem, ja cak uspem da zakacim kuku pozadi za neki lim na sasiji, ali kad sam ih odvuko sa nadvoznjaka objasne mi da oni hoce skroz gore do meka... a tamo uzbrdica prevelika pa smo onda nasli dobru dusu sa kombijem koji ih je povukao.

naravno, podelio sam vizitke, pa mozemo uskoro ocekivati novog clana.

mini je 1100 specijal, 81 godiste, u ne tako sjajnom stanju. Kao sto rekoh - jos uvek je kod prvog vlasnika, sto je sigurno retkost.
inace, auto je odrzavan kod nekog majstora opste prakse, tako da je ovo izgleda jedan od divljih i nepripitomljenih minija, koji jos nisu videli ni Djuru ni Nesu ni Gorana ni Rasu...

momku sad treba razvodna kapa, pa ako neko ima, neka je pripremi...



« Last Edit: June 19, 2008, 23:03:25 PM by ivan »

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: 1100 specijal, zeleni sa crnim krovom
« Reply #1 on: June 21, 2008, 14:04:26 PM »
imam ja razvodnu kapu samo mora mi kaze koji tip... ili bar sliku da vidim pa da pogledam...

Offline Milutin

  • Novajlija
  • Posts: 2
Odg: 1100 specijal, zeleni sa crnim krovom
« Reply #2 on: June 22, 2008, 20:02:49 PM »
Hahahaha, evo jednog od tih 3 divljaka... Hvala na pomoci, ali smo nasli preko neta neku kapu koja sljaka(sada ima bar 1 deo auto koi apsolutno radi :rolleyes:), a Ivane hvala na pomoci a cak nas ni kombi nije odvukao dokle treba nego smo gurali jos 500-600 metara :rolleyes: Srecom bila je usput trafika sa hladnim pivom :)

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: 1100 specijal, zeleni sa crnim krovom
« Reply #3 on: June 24, 2008, 22:31:16 PM »
pa sad vidi kako je meni kada sam ga gurao preko pola gazele, kad tad nisam doziveo infarkt nikad necu
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

Offline banex

  • Aktivan
  • Posts: 231
Odg: 1100 specijal, zeleni sa crnim krovom
« Reply #4 on: June 25, 2008, 10:10:02 AM »
...i ja kad sam izgoreo na autokomandi, sreca gaja, rasa i bole naidjoshe   :laughing:
sad mi ispao auspuh ispod kalemegdana, ali moj najveci problem je sto sam poceo da uzivam u tome  :hid_crazy:

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Odg: 1100 specijal, zeleni sa crnim krovom
« Reply #5 on: June 25, 2008, 13:22:34 PM »
mazohizam  :lol:
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: 1100 specijal, zeleni sa crnim krovom
« Reply #6 on: June 25, 2008, 21:35:56 PM »
Pa da, prosto je dosadno kad nemas nista da radis oko minija.

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: 1100 specijal, zeleni sa crnim krovom
« Reply #7 on: June 27, 2008, 01:51:24 AM »
hoce li se pojaviti vlasnik ovog minija, ili njegov sin?