Author Topic: crveni u Vojislava Ilica  (Read 7455 times)

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: crveni u Vojislava Ilica
« Reply #15 on: June 01, 2009, 00:36:14 AM »
Znam da su cigani zadnje dve-tri godine zbrisali gomile nepokretnih projekata i donora iz dvorista i sa ulica sirom Srbije,ali ovo je stvarno tezak debilizam.Pa svako je mogao da mu kupi registrovan razdrndan jugo za par stotina evra i da ga menja za Minija samo da je doticni vlasnik najavio takvu mogucnost :cry:

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: crveni u Vojislava Ilica
« Reply #16 on: June 01, 2009, 00:54:03 AM »
To je meni i direktor tog otpada rekao.
Imam utisak da je debil popizdeo sto nije mogao da proda auto kog prodaje vise od godinu dana, i onda ga kao siroko, dzek oterao na otpad, ko da zivi na zapadu. On jeste dobio 1000 evra kolko je trazio ali smo mi izgubili savrseno voznog minija.
Ali on toga nije svestan jer nije ljubitelj. Kao da je u inat ljubiteljima minija to uradio. U fazonu, kad vi necete da ga kupite, ja cu da ga zgnjecim pa vama nek bude zao posle. :ak47: :hid_boss2: :hunter: :pirat: :swfights: :bich:

Mini Hondaholic

  • Guest
Odg: crveni u Vojislava Ilica
« Reply #17 on: June 05, 2009, 14:04:50 PM »
ja ga potpuno razumem. i meni je hitno da prodam minija ali mi ne ide vec mesec dana. na kraju ce verovatno otici na kilo. moram da se vadim a nemam drugi nacin. papiri, skoljka po 4 dinara, motor po 8 dinara ili komplet,felne 50evra, druge 50 evra,volan, sedista i valjda cu da se povadim.jebi ga.... :cry:

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: crveni u Vojislava Ilica
« Reply #18 on: June 05, 2009, 15:48:35 PM »
koliko kosta taj mini?
sivi je prodat a i ostali su skoro prodati
kako da nema zainteresovanih?

"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Mini Hondaholic

  • Guest
Odg: crveni u Vojislava Ilica
« Reply #19 on: June 06, 2009, 15:59:17 PM »
1300 trazim za njega. svi hoce da kupe dobrog minija da ne ulazu u njega i ako ikako moze da ga kupe za 300 evra. ja ako ga dam ispod 1300 necu moci sebe da pogledam u oci jer me kosta 2500 hiljade do sada. to je generalni poblem... a moni je generalno jako dobar...

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: crveni u Vojislava Ilica
« Reply #20 on: June 06, 2009, 20:17:50 PM »
ja ga potpuno razumem. i meni je hitno da prodam minija ali mi ne ide vec mesec dana. na kraju ce verovatno otici na kilo. moram da se vadim a nemam drugi nacin. papiri, skoljka po 4 dinara, motor po 8 dinara ili komplet,felne 50evra, druge 50 evra,volan, sedista i valjda cu da se povadim.jebi ga.... :cry:
Ma kakvi,tako neces skupiti na gomili ni 300e,a za tu lovu bolje da se uzajmis,Mini ti uvek ostaje kao krajnja solucija,a sigurno vredi mnogo vise od tih 300e :)

Mini Hondaholic

  • Guest
Odg: crveni u Vojislava Ilica
« Reply #21 on: June 07, 2009, 16:03:15 PM »
zbog duga i ide...  :fgh:

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: crveni u Vojislava Ilica
« Reply #22 on: July 18, 2009, 20:00:36 PM »
nema nista gore nego kad te stisne muka i mora da ono sto volis, jbg :cry:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!