Author Topic: crveni u bulevaru  (Read 6756 times)

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
crveni u bulevaru
« on: May 25, 2008, 21:18:28 PM »
Pre par meseci kaze meni zena da je videla jednog kod mene u komsiluku na bulevaru,ja danas odem da ga potrazim i ne mogu da ga nadjem.Sine mi da je mozda ubacen u neko od dvorista na tom mestu i budem u pravu.Izvinjavam se komsiji sto sam buljio preko ograde danas ali nije bilo zvona na kapiji a i neko kuce je lajalo.Ubacio vizitku kluba naravno u dvoriste.Ne verujem da je u voznom stanju jer sam video i motor izvadjen pored.Ima i neke felnice.Prosunjacu se jos koji put u cilju da sretnem vlasnika licno ovih dana.
 
 Znam za jos dva minija koji se dosad nisu pojavljivali.Slikacu ih ovih dana i okaciti ih na forum.Jedan je na dedinju ljubicasti a jedan crveni sa belim krovom bivsi UE tablice koji je pre nekog vremena bio na oglasu u Vojislava Ilica.






Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: crveni u bulevaru
« Reply #1 on: May 25, 2008, 21:54:48 PM »
tooo braćo voajeri, rođaci špijuni !!

ima da ih nađemo sve, gde god da se kriju !!!  :hid_crazy:

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: crveni u bulevaru
« Reply #2 on: May 26, 2008, 11:38:42 AM »
znam ovog minija, bio na servisu jednom kod mene... cale i 2 sina... voze hondu civic v-tec i minija, ima ats felne. lik koji ga vozi je isto neki majstor...

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: crveni u bulevaru
« Reply #3 on: May 26, 2008, 22:00:39 PM »
Javio mi se covek danas jer sam mu ostavio karticu kluba sa mojim brojem tel.To je moj komsija koji zivi do mene i treba mu nasa pomoc,konkretno mu trenutno treba limar.Mada nema puno da se radi na njemu.Dajte neki predlog za limara da pomognemo coveku.Pogledao je i forum danas malo.Zatekao sam ga danas kako popravlja neke motore tako da si u pravu Bane,jeste majstor.Jos cemo nas dvojica biti u kontaktu.Mini nije los.

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: crveni u bulevaru
« Reply #4 on: May 26, 2008, 22:34:44 PM »
radio mu cale kocnice, stavio nove cilindre pozadi i nove paknove napred i pozadi

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: crveni u bulevaru
« Reply #5 on: May 26, 2008, 23:14:55 PM »
daj nekog limara da preporucimo coveku

deki

  • Guest
Motor za Minija!!!
« Reply #6 on: April 21, 2009, 23:37:00 PM »
Nije Mini ,ali je motor za njega!!! Dok sam setao Bulevrom Kralja Aleksandra u dvoristu u broju 159. uslikah ovo:

Stoji u dvoristu i koliko sam mogao da vidim dosta je dobar i kompletan.Slika je sa mobilnog pa je losa.
  Nadam se da nisam opet uhvatio vlasnistvo nekoga ko je na forumu,kao sto je bilo sa Amanom!
  Mozda nekome ovo pomogne da dodje do dobrog motora!!!

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Motor za Minija!!!
« Reply #7 on: April 22, 2009, 19:54:56 PM »
Naravno da jesi. Nije covek sa foruma, ali je vec ugledan. To je moj komsija Vlada.
http://forum.miniclubserbia.rs/index.php/topic,357.0.html
Na slikama je taj isti motor. Dugo stoji na tom mestu. A minija nisi video?

deki

  • Guest
Odg: Motor za Minija!!!
« Reply #8 on: April 22, 2009, 20:26:09 PM »
Mini  nije tamo,samo neki dr.noviji auto!
Molim administratora da premesti temu gde joj je mesto,opet sam se obrukao!
Pozdrav

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Motor za Minija!!!
« Reply #9 on: April 22, 2009, 22:20:11 PM »
Nema veze. Al si zato okom sokolovim snimio da je to motor od minija. Pohvalno.

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: crveni u bulevaru
« Reply #10 on: April 22, 2009, 22:45:35 PM »
nema sta... "bolest" uzima danak  :laughing:

Offline mimi145

  • Novajlija
  • Posts: 2
Odg: crveni u bulevaru
« Reply #11 on: June 07, 2012, 21:43:46 PM »
Pre par meseci kaze meni zena da je videla jednog kod mene u komsiluku na bulevaru,ja danas odem da ga potrazim i ne mogu da ga nadjem.Sine mi da je mozda ubacen u neko od dvorista na tom mestu i budem u pravu.Izvinjavam se komsiji sto sam buljio preko ograde danas ali nije bilo zvona na kapiji a i neko kuce je lajalo.Ubacio vizitku kluba naravno u dvoriste.Ne verujem da je u voznom stanju jer sam video i motor izvadjen pored.Ima i neke felnice.Prosunjacu se jos koji put u cilju da sretnem vlasnika licno ovih dana.
 
 Znam za jos dva minija koji se dosad nisu pojavljivali.Slikacu ih ovih dana i okaciti ih na forum.Jedan je na dedinju ljubicasti a jedan crveni sa belim krovom bivsi UE tablice koji je pre nekog vremena bio na oglasu u Vojislava Ilica.







Offline mimi145

  • Novajlija
  • Posts: 2
Odg: crveni u bulevaru
« Reply #12 on: June 07, 2012, 22:16:20 PM »

Zdravo svima javljam se iz Cacka,dobio sm informaciju da je crveni mini u bulevaru i pogledao sam sliku i ugledao minija.Lici mi po slici da je ovaj mini bio moj prepoznajem ga po tapaciranim sedistim (teget meblo sa medvedicima )aluminijumske felne petokrake ako je to taj mini ja sam ga licno restaurirao celog do zadnjeg safcica bio je raskolpljen i ceo stredjen 1999 godine .Vozio sam ga do 2001 i onda sam ga prodao jednom gospodinu iz Beograda .Ako neko ima neku informaciju neka mi javi.Unapred hvala