Author Topic: Dva minija i austin 1300 u Arandjelovcu  (Read 3837 times)

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Dva minija i austin 1300 u Arandjelovcu
« on: April 26, 2008, 08:36:15 AM »
Pre neki dan sa drugarom prolazismo kroz Arandjelovac i spazih prvo jedan austin u solidnom stanju na samom ulazu u grad.U pitanju je neki otpad sekundarnih sirovina,ali je auto uredno parkiran sa jos tri-cetiri "obicna" mladja auta u krugu otpada.Mada se plasim gledajuci mu one izduvane gume da ne zavrsi u drobilici uskoro :thinking: Odmah nakon 300-400m u istoj ulici parkirana dva minija jedan pokraj drugog.Jedan je narandzast,i video sam ga jednom prilkom na Beranovcu u Kraljevu,a drugi je plav sa britanskom zastavom na krovu,i imam utisak gledajuci sloj prasine da se ne vozi.Nisam sto posto siguran,ali mislim da sam i taj plavi video u Mladenovcu jednom prilikom.U povratku narandzastog nije bilo,za plavi je bilo nezgodno da se parkiramo da fotografisem,a austin je fotografisan kroz zicu :) fotka uskoro

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Dva minija i austin 1300 u Arandjelovcu
« Reply #1 on: May 06, 2008, 14:04:05 PM »
Evo fotografije Austina

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Dva minija i austin 1300 u Arandjelovcu
« Reply #2 on: May 11, 2008, 11:26:11 AM »
Inace sinoc mi prica covek koji ima slep sluzbu kako je pre neki mesec iz neke podzemne garaze u Krusevcu odvezao na otpad super ocuvan Austin 1300,garaziran tu u suvom poslednjih 15tak godina.Vlasnik morao da ga skloni,i na pitanje slepadzije "zasto ga ne stavis u oglas,dobices sigurno vise od tih par hiljada na otpadu,a i steta za ovakav auto" dobio odgovor "ma kome treba".Eto neinformisanost :mdaa:.Nadam se da Miniji ne zapadaju u takve situacije :(.Pretpostavljam da njegovi vlasnici ne rezonuju tako,ma koliko im on ne treba u posedu

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: Dva minija i austin 1300 u Arandjelovcu
« Reply #3 on: May 11, 2008, 13:27:00 PM »
pa duzziano je dobio svog minija od nekog iz familije jer im nije trebao a stajao u nekoj garazi u nekoj rupi i ni cigani nisu hteli da ga nose... za dzabe davali ljudi... a mini presao 30 000, nikad udaran ni nista... sredio malo limariju, promenio gumice ventila i vozi se sve u 16


...jbg, ne znaju ljudi

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Dva minija i austin 1300 u Arandjelovcu
« Reply #4 on: May 23, 2008, 21:36:30 PM »
 :good: