Author Topic: upomoc!  (Read 6463 times)

Offline banex

  • Aktivan
  • Posts: 231
upomoc!
« on: February 13, 2008, 20:22:16 PM »
Drugari, gledanjem svih onih slika minija na netu, a sa druge strane ne mogucnost nabavljanja zamisljenih delova npr. najobicnije proshirene celicne felne sa onim malim poklopcima, totalno sam se dezorjentisao po pitanju KAKO ZELIM DA MOJ MINI IZGLEDA!
Pa vas ja sad pitam sta mislite o tome da li da stavim ovakve ratkapne?

[priloženu datoteku obrisao administrator]

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: upomoc!
« Reply #1 on: February 13, 2008, 21:17:08 PM »
po meni, te radkapne najbolje pristaju jednom gradskom miniju.
ja ih imam (doduse stare koliko i auto - 30+ godina) i nekim cudom nisu otpale ni na jednoj od milijardu rupa koliko je auto sigurno presao.
minilite i razne druge felne super izgledaju na nekom pimp-my-mini ili nabudzenoj sportskoj masini sa 5 karburatora i 300 konja, ali za klasicnog minija najlepse su klasicne felne (radkapne) na 10 cola i gotovo

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: upomoc!
« Reply #2 on: February 13, 2008, 21:43:50 PM »
i da nemam minija sa 5 karburatora i 300 konja stavio bih sto sire felne radi boljeg lezanja. naravno svaki mini 5x lepse izgleda sa bilo kojim felnama nego sa obicnim (moje misljenje)

@baneks: mislim da cu imati obicne felne za jedno nedelju, mozda  dve... a kazi mi koje si gume mislio da uzimas? 165 70 - 10? 

Offline banex

  • Aktivan
  • Posts: 231
Odg: upomoc!
« Reply #3 on: February 14, 2008, 13:33:46 PM »
imam 145-ce 10
radkapne, hehe (jel ovaj ivan neki zajebanat ili zajebant)
u svakom slucaju bane, moj  mini cim bude registrovan ide kod nese na pregled i doradu nekih stvari, felne su mi cetvrtaste (od stajanja) i pustaju a i zadnji levi tocak mi landara (kao da ce da se otkaci) a svi kazu da je mnogo kriva felna tako da mi trebaju neke felnice, treba m sajla za sauh (pitacu ivana kako se to stvarno zove i pise :laughing:) i nov leptir sa osovinom, igla i dizna za karburator to je ono sto je stvarno hitno, jbg tako stoje stvari, daj stavi na papir sve to, please
i zaboravih sajla za gas kad vec menjam leptir
« Last Edit: February 14, 2008, 13:56:24 PM by ivan »

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: upomoc!
« Reply #4 on: February 14, 2008, 13:54:31 PM »
neke felnice, treba m sajla za sauh (pitacu ivana kako se to stvarno zove i pise :laughing:)

saug od sanskritskog osa-ugh , što u slobodnom prevodu znači "povučeš me za *****"  :ljut:


just joking... ali i dalje zadržavam svoje pravo da budem konzervativni smor, zadrt da je mini najlepši kad izgleda kao pre 30godina.

Offline banex

  • Aktivan
  • Posts: 231
Odg: upomoc!
« Reply #5 on: February 14, 2008, 14:34:26 PM »
slazem se za minija, ja bih voleo da moj izgleda tako, ali to je izgleda ovde ne moguce, jako tesko
inace za ono povlacenje, pasce razvlacenje :olomljen: 
:laughing:

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: upomoc!
« Reply #6 on: February 14, 2008, 15:22:50 PM »
sto se tice sajli, odes u boban sajle, poneses tvoje i oni ti naprave.
sto se tice felni, alu felne nemam ni za sebe a celicnih imam pa ono.. videcemo nesto
sto se tice dizne, igle i leptira to novo nemam... polovno bi trebalo


sve sam odneo u meljak i sad pojma nemam gde sta stoji i sta imam... kad budem otisao tamo popisacu lepo koliko chega i u kakvom stanju imam pa cu da napisem u oglase...

Offline banex

  • Aktivan
  • Posts: 231
Odg: upomoc!
« Reply #7 on: February 14, 2008, 15:30:56 PM »
moram da kupim te stvari za karb. nove, a sto se tice tih sajli za gas imam na miniju ali za saug (hvala ivane) tu sajlu uopste nemam kao i sajla za otvaranje haube, poludecu :bljak:

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: upomoc!
« Reply #8 on: February 14, 2008, 15:32:17 PM »
pa kako palis minija? bez sauga?

Offline banex

  • Aktivan
  • Posts: 231
Odg: upomoc!
« Reply #9 on: February 14, 2008, 15:46:16 PM »
pa :ljut:
otvorim haubu (koja jos nije montirana)
podignem saug (da bog pozivi ivana :laughing:)
i drndrndrn i brmmmmm 1000 se cuje ko 5000 :laughing: