Author Topic: taj sam  (Read 10517 times)

Offline prele13

  • Aktivan
  • Posts: 77
taj sam
« on: November 03, 2009, 23:37:32 PM »
nagovesteno mi je da bi valjalo da se predstavim. :)

Iz cacka sam, zadnjih 12 godina zivim u ns. U zgradi u cacku je ziveo neki komsija koji je gastajberisao u svajcarskoj, i jedne godine dodje on sa ajbarta u crno-crvenom miniju, i ja se zaljubim i obecam sebi da cu jednoga dana to sebi priustiti. 13 godina kasnije odem u usa na par meseci, zaradim neki kes, i pravac sa aerodroma u pancevo da kupim minija i minijem kuci. na njemu je dosta radjeno, ali nije to, to.

mator je jako, motor mu je los, prenizak je tako da sam razbio menjac 6 puta do sada, ali je moj i volim ga i cim dodjem do kinte to cu i da mu pokazem!

da i glasan je, pali alarme po parkinzima!
Petar


Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: taj sam
« Reply #1 on: November 04, 2009, 00:18:13 AM »
Aaaa, taj mini. Vidjen je.
Pozdrav tebi.
Na forumu ima i Novosadjana. 

Marko90

  • Guest
Odg: taj sam
« Reply #2 on: November 04, 2009, 10:53:32 AM »
Da da, video sam te, vozio si se bulevarom oslobodjenja jedan dan.... Jesi radio na njemo nesto od kad je tvoj? Pozdrav :punk:

Offline prele13

  • Aktivan
  • Posts: 77
Odg: taj sam
« Reply #3 on: November 04, 2009, 12:24:44 PM »
nista pametno ja nisam radio, sitne popravke i ugradio plin..sve ostalo kad dodjem do kinte

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Odg: taj sam
« Reply #4 on: November 04, 2009, 21:38:41 PM »
Pozdrav Prele13....

Dobro nam dosao..... Novi Sad je dobio jos jednog MiNiJeVcA.....   :bravo:

Offline mean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 641
    • www.rockfm.rs
Odg: taj sam
« Reply #5 on: November 04, 2009, 22:18:36 PM »
Pozdrav

Video sam te pre desetak dana u brace ribnikara, ako nesto zatrebas slobodno se javi  :pivo:

Offline prele13

  • Aktivan
  • Posts: 77
Odg: taj sam
« Reply #6 on: November 04, 2009, 23:34:30 PM »
imam Mxija vec tri godine, i uopste ne znam zasto se do sada nisam upustio u saradnju i komunikaciju sa vama! stvarno sam iznenadjen koliko ste svi na forumu do jaja! odusevljen sam!  :pivo:
kad sredim menjac mogli bi da se izorganizujemo jedan dan da prozujimo kroz ns i odemo na pivo negde..

Offline bogi

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 182
Odg: taj sam
« Reply #7 on: November 05, 2009, 16:15:40 PM »
pre 4 godine taj mini je bio moj kupio sam ga u batajnici vlasnik gazda reno servisa isao je snjim na reli oldtajmer gde je uzeo prvo mesto motor ni tada mu nije valjao ali ima dosta lepih stvarcica na njemu napao me neki klinac da mu prodam i dao sm mu jeftino za nekih 500e kao sa pricom da ce ga srediti ali ga je brzo preprodao u nsad u svakom slucaju sretno
mini je maxi dozivljaj

Offline prele13

  • Aktivan
  • Posts: 77
Odg: taj sam
« Reply #8 on: November 05, 2009, 16:27:26 PM »
ja sam ga uzeo od njega pre 3 godine.
sta te je najvise nerviralo na njemu?

Offline bogi

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 182
Odg: taj sam
« Reply #9 on: November 06, 2009, 09:19:22 AM »
prednji trap ,pumpa za gorivo elekto naravno homo zglobovi itd ali sve se to da srediti pozz.
mini je maxi dozivljaj

Offline prele13

  • Aktivan
  • Posts: 77
Odg: taj sam
« Reply #10 on: August 08, 2012, 21:59:50 PM »
podigao minija, zamenio diskove i plocice, sredio alnaser, ubacio markov bivsi motor (1.3), izbacio elektro pumpu za gorivo, ubacio mehanicku, stavio nove felne i gume, danas ga probao prvi put (vise je nego dobar). ostalo jos par sitnica oko struje i plina, da ga malo zakrpim i zafarbam, jer nemam sad ni vremena ni kesa da radim komplet limariju, registracija (posle godinu i po), onda galerija na krov, koferi i sin prvi put u minija, pa pravac more!! a valjda cu jednom uspeti da se dovucem i na minijadu, minijem.  :)

Offline ViktoRus

  • Novajlija
  • Posts: 3
  • To je taj rad!!!
Odg: taj sam
« Reply #11 on: August 09, 2012, 01:58:18 AM »
Svaka cast! Samo napred!   :mks: :good:

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Odg: taj sam
« Reply #12 on: August 09, 2012, 10:43:05 AM »
Daj nam neke sličice....

Offline prele13

  • Aktivan
  • Posts: 77

Minion

  • Guest
Odg: taj sam
« Reply #14 on: July 31, 2015, 23:02:06 PM »
Mini iz 1967 je bio ili MK1 ili MK2, imali su spoljne sharke vrata i jos dosta razlicitosti od ovog tvog... Ja bih pogledao opet papire...