Author Topic: pozdrav cudna braco  (Read 4369 times)

aca grunf

  • Guest
pozdrav cudna braco
« on: July 18, 2009, 14:54:08 PM »
 doslo je vreme i ja da de oglasim,i da nisam vise pasivni posmatrac.
   zovem se aca i jedan sam od onih koji su,,sakrili dve minike od radoznalih ,,skauta,,a i od sebe samog ,,par godina i sada su za zrelu restauraciju,ali polako,bice i to.sta reci dalje,drago mi je da vidim entuzijazam zvan ,,mini legenda,,i samo mogu da se setim 80tih kada nisu bile ove proklete kucace sprave,pa smo se svejedno uvek pronalazili i priskakali saborcu u nevolji,cak pre nego sada sa ovim prokletinjama modernog sveta komunikacije.
  drago mi je videti dosadasnji uspeh kluba i voleo bih da vidim,alisamo zrelu i uspesnu saradnju,jer u drugacijoj varijanti djabe klub i ostalo...
  za sada toliko i nedajte se  :good:

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: pozdrav cudna braco
« Reply #1 on: July 18, 2009, 15:15:59 PM »
evo prvo da prenesemo acin pozdrav sa starog foruma:

red je da i ja predjem iz posmatraca u malo aktivnije cukadjije po tastaturi,najradije bih cekicem po njoj,jer se lose snalazim sa modernim masinama... :lol:
   zovem se aca i posedujem dva minija vec previse vremena,ali to i nije neki razlog za pristup ovim stranicama,vec entuzijazam pojedinaca sa kakvim sam i sam nekada posmatrao mini legende,i cudio njegovim nestaslucima. i zaista ono sto taj veliki auto moze,od pravljenja sitnih i krupnih problema do prolaska kroz iglene usi,zvuk tog malog motora od kog se obavezno najezis,zaigra i zalupa srce.zaista nema prazne price da onaj ko jednom provede u njemu neki mesec,ili neku godinu,pa cak deceniju,nemze ga bas tako lako napustiti.
kao sto sada vi polemisete za majstore,tako sam i ja ,,80,,godina birao majstore za neke stvari,kao limarija,elektrika,itd,i stalna borba sa njima,jer mi nije ni dandanas jasno zasto su vecina majstora bili takvi,ali naraqvno ipak se kako vidim oni nisu promenili,tako da mogu reci iz licnog iskustva da majstor za minija nemoze biti,,bas 100 posto normalan,bice ovakav ili onakav,napllatice kako stigne,ali ako da kvalitet to je to,,zato je mini uvek i bio na glasu sa svojim posebnostima i kod majstora i nas koji smo ga gurali kad nece da pali i nesto slicno,u glavnom zaista sa minijem nije nikad bilo dosadno...
  za sada tplikp,da nedavim mnogo,pohvale klubu za dosadasnji uspeh,i da neposustaju  :good:



Dobro došao, Aco!

Duh minija je opstao, pomažemo se koliko god možemo (evo danas su jednom minijevcu koji je stao u gradu pomogli Vladimir (na licu mesta) i Sinisa (telefonom) ).


Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: pozdrav cudna braco
« Reply #2 on: July 18, 2009, 16:26:54 PM »
Zdravo Aco.  :good:

aca grunf

  • Guest
Odg: pozdrav cudna braco
« Reply #3 on: July 18, 2009, 16:44:44 PM »
pozdrav svima koliko vas ima,ivane samo da znas ,aca iz miska jovanovica,gde ste se pogubili,jel vredi sutrasnji dan ili ne...

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: pozdrav cudna braco
« Reply #4 on: July 18, 2009, 18:34:53 PM »
Quote
Duh minija je opstao, pomažemo se koliko god možemo (evo danas su jednom minijevcu koji je stao u gradu pomogli Vladimir (na licu mesta) i Sinisa (telefonom) ).





stvarno cudna situacija
ali pomoc je pomoc
andrej(crni mini koji je bio u kvaru) je ostai bez teksta i odusevio se mini duhom!!!!!!!!!!
« Last Edit: July 18, 2009, 19:05:55 PM by ivan »
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline gajudin

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 2.187
  • bomraketabona
Odg: pozdrav cudna braco
« Reply #5 on: July 18, 2009, 19:41:49 PM »
pozdrav aco
i vadi te muke na svetlo sunca i pocni da ih sredjujes :punk:
ZIV JE MINI UMRO NIJE!!!!

aca grunf

  • Guest
Odg: pozdrav cudna braco
« Reply #6 on: July 18, 2009, 19:48:37 PM »
daj malo c5,netreba mi detonator na ovom suncu,da izbacim falsifikate iz dvorista