Author Topic: Okupljanje....  (Read 17139 times)

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Okupljanje....
« on: October 17, 2007, 18:14:29 PM »
hm.... mogli bi da se skupimo stvarno bi bio red...


Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Re: Okupljanje....
« Reply #1 on: October 18, 2007, 23:43:57 PM »
getriba je menjac... ne znam na koji deo mislis ...

mi smo nesto razmisljali u subotu da se skupimo nas par da prozujimo gradom u koloni i tako pa ako hoces javi

Vlada GT

  • Guest
Re: Okupljanje....
« Reply #2 on: October 20, 2007, 12:02:24 PM »


Kada u subotu?

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Re: Okupljanje....
« Reply #3 on: October 20, 2007, 13:53:29 PM »
joj ne znam ni ja kad... nesto veceras treba da dodju jefta i igor kod mene danas da se dogovorimo sta i kako pa cu da javim ovde a i poslacu ti poruku na mob...

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Re: Okupljanje....
« Reply #4 on: October 20, 2007, 15:42:03 PM »
ako se ne varam,danas je subota...aj ako se tako nesto organizuje,pa makar i neformalno,bar par dana unapred da se najavi - datum i mesto...
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Одг: Okupljanje....
« Reply #5 on: October 27, 2007, 19:12:27 PM »
eo ovako... planira se skup za sledecu subotu ako bude lepo vreme na savskom keju gde ce biti i slikanje za galeriju foruma naravno besplatno od profesionalnog fotografa duleta (duzzano) koji takodje ima minija pa da vidimo ko je zainteresovan...

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Одг: Okupljanje....
« Reply #6 on: October 27, 2007, 20:43:55 PM »
zasto bih zvao pepija? on ima svoj klub pa nek organizuje sebi... vidim na proslom okupljanju je skupio bash "dosta ljudi"
« Last Edit: October 27, 2007, 20:48:40 PM by BaneBRE »

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Одг: Okupljanje....
« Reply #7 on: October 28, 2007, 06:58:49 AM »
jos jednom da ponovim...
to mi iz bg-a necemo nigde je glupost nevidjena... jednostavno ljudima su iskrsle neke obaveze i ostalo je nas trojica sa 2 minija na jednom motor crko trosi ulja isto koliko i benzina a drugom tek uradjena generalna... sta stane nam negde... mogu da placem samo...

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Одг: Okupljanje....
« Reply #8 on: October 28, 2007, 09:06:09 AM »
sledeca subota je kisa a i ja idem za novi sad  :'(  aj u nedelju
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Одг: Okupljanje....
« Reply #9 on: October 28, 2007, 11:17:14 AM »
a u nedelju kakvo ce biti vreme? nece biti kise?

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Одг: Okupljanje....
« Reply #10 on: October 28, 2007, 13:52:58 PM »
ja sam tu :P

Offline Fefe

  • Aktivan
  • Posts: 570
    • Samostalni Referenti
Одг: Okupljanje....
« Reply #11 on: October 28, 2007, 19:38:39 PM »
jebiga,samo su do subote napravili prognozu...a ja ne bih zeleo da propustim slikanje,ono,lepo cu se obuci,zacesljati i namazati gume...
Celery Celery if she don't cum I'll tickle her bum with lump of Celery

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Одг: Okupljanje....
« Reply #12 on: October 28, 2007, 19:39:50 PM »
....kao zdravko colic lol

mister x

  • Guest
Одг: Okupljanje....
« Reply #13 on: October 31, 2007, 14:22:22 PM »
Decaci molim vas da se izjasnite gde bi se i kad sastali pa da se napokon dogovorimo,
usvoimo jednom neki dogovor i pocnemo nase druzenje,a ne ko napaljeni klinci patimo od dokazivanja.iskreno zabole me ko sta ima i sa cim raspolaze.cilj ove akcije je :naci povoljne delove ,imati dobrog majstora da se isti ugrade ,imati podrsku u resavanju problema oko ugradnje i sl.Pomagati jedni drugima da dovedemo svoje krseve na zavidan nivo ,pa tek onda da se zezamo ,izlazemo i planiramo susrete sto u obliznjim zemljama sto kod nas.
Kao sto rekoh muka mi je od foliranja i ne bi zeleo da steknem utisak da minija voze samo isfolirani tipovi,zato kontaktiracemo i pepija i drustvo te ustanoviti kako se trose pare od nasih clanarina to jest sta je bolje za nase nastupanje ,da li da klub bude u beogradu ili u kragujevcu,treba utvrditi plan rada naseg kluba i da budemo jedinstveni u nasem stavu.
Zato razmislite gde i kada i to izlazite ,pa da do 15 novembra dogovorimo gde se sastajemo ,pozovemo pepia i drustvo ,lepo sednemo o svemu se dogovorimo i pocnemo,ili ako vam se to ne dopada oformicemo novi klub novu skupstinu i prestati sa tim glupostima.
pozdrav

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Одг: Okupljanje....
« Reply #14 on: October 31, 2007, 15:07:11 PM »
e konacno neko da kaze nesto kako treba... valjda ce tebe shvatiti ozbiljnije posto si stariji jer mene ocigledno ne shvataju za ozbiljno