Author Topic: Majstor PRLE (Vranić)  (Read 8909 times)

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Majstor PRLE (Vranić)
« on: May 21, 2009, 19:31:28 PM »
Danas sam cuo za nekog majstora u selu Vranici.Majstor se zove Prle....jel cuo neko za njega?
« Last Edit: May 23, 2009, 10:18:31 AM by ivan »

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: Majstor PRLE?
« Reply #1 on: May 21, 2009, 21:12:57 PM »
majstor koji je, navodno, jedini išao na specijalizaciju u Englesku.

Za njega čak i Raša skida kapu i kaže da je najbolji. Mislim da je vladimir imao neka iskustva, mogao bi da ih podeli...

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Majstor PRLE?
« Reply #2 on: May 21, 2009, 23:20:26 PM »
da covek zna oko minija zna.gleda ga i slusa i zna sta mu je .
oko naplate je vec druga situacija pa npr zamena dihtunga kod termostata sa njegovim dihtungom i radom 1000 dinara,kocnice prednje i zadnje 5000 din bez montaze,platine 1000 dinara sa montazom.
ali da se razumemo covek ima delove ,zna minija u dusu i uvek ostavi drugo auto i uzme raditi minija.
ja sam imao takav slucaj sa njim i zadovoljan sam .
sto se tice para ,NAMA NIKAD PARA NIJE DOSTA JER VOZIMO EXLUZIVNA AUTA  i mozda je dihtung skup ali on ga ima ovde u srbiji  i auto mi nije stajalo u garazi nego sam poslwe pola sata rada otisao sa minijam kuci:cool:


Vasic Prle 065 833 20 10
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

dovla

  • Guest
Odg: Majstor PRLE?
« Reply #3 on: May 21, 2009, 23:45:31 PM »
Najbolji ortak mu je Tihi :lol:

Offline mr.Bean

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 770
Odg: Majstor PRLE?
« Reply #4 on: May 22, 2009, 18:52:00 PM »
Hvala za savete.... :good:

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Majstor PRLE (Vranici)
« Reply #5 on: May 23, 2009, 09:02:58 AM »
Danas sam cuo za nekog majstora u selu Vranici.Majstor se zove Prle....jel cuo neko za njega?

hniije selo VRANICI  nego VRANIĆ
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: Majstor PRLE (Vranić)
« Reply #6 on: May 24, 2009, 11:55:52 AM »
Prle je covek koji je svojevremeno drzao veliki servis za Engleska vozila. Veliki je majstor za minije, stim da mu oni nisu vise glavna zanimacija. Sad radi druga vozila i uzme tako ponekad da odradi nekog minija. Od delova ima ono sto mu je preostalo iz tog perioda a to nije bas puno. Da neko ne pomisli da ih on ima zato sto ih uvozi ili tako nesto.
Takodje ima i jednog prelepog BRG minija u posedu. Mozete ga videti u ugledanima.
O Prletu sve najbolje. I kao majstoru i kao coveku.

Offline Vladimir

  • Aktivan
  • Posts: 4.512
Odg: Majstor PRLE (Vranić)
« Reply #7 on: May 25, 2009, 13:10:29 PM »
slazem se :good:
"It's simple and amazing car" - Paddy Hopkirk

Offline nebkv

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.083
Odg: Majstor PRLE (Vranić)
« Reply #8 on: November 20, 2011, 18:40:46 PM »
Vranic?Da li je to mesto negde pre Lipovackih suma kada se ide iz pravca KV Ibarskom magistralom?
Ako jeste onda je u pitanju majstor koji je odrzavao Ostin coveku koga sam nedavno upoznao i on iz visegodisnjeg iskustva ima samo reci hvale.Radio je i generalnu motora kod njega
Kaze da je radio nekada u servisu Engleskih auta u Beogradu,dal IMV ili Interpromet,i da je kasnije otvorio sopstveni
Inace bilo je reci da ima nekoliko Ostina i Minija,jedan kao ukras ali to je verovatno bilo davno s obzirom da je covek odrzavao tamo auto s kraja 70tih pa do mozda devedeset i neke
« Last Edit: November 20, 2011, 18:43:54 PM by nebkv »