Author Topic: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba  (Read 18308 times)

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« on: April 15, 2009, 22:20:42 PM »
Danas su uspešno završeni pregovori sa uvoznikom Varta akumulatora, i zadovoljstvo mi je da vam javim da svi članovi kluba imaju popust od 15% .
Kao i u svim ostalim slučajevima, maloprodajni objekat je dobio uzorke naših članskih karata i uputstvo za prepoznavanje, tako da je dovoljno samo da pokažete svoju važeću člansku kartu i platićete manje  :)

više detalja, zajedno sa ažurnim informacijama o svim ostalim popustima, možete pronaći ovde: http://www.miniclubserbia.rs/?strana=pogodnosti

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« Reply #1 on: April 16, 2009, 20:33:53 PM »
Od danas imamo 20% popusta u auspuh-servisu Ristić !  :good:

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« Reply #2 on: April 24, 2009, 18:46:08 PM »
danas je potpisan ugovor sa firmom Swiss Trade kojim smo dobili 20% popusta za Nissens hladnjake za Minija (cena sa popustom je oko 8800din)

Dogovor je da nakon što neko poruči prvi hladnjak, počinju da drže taj model na lageru.

Više detalja na našem sajtu.

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« Reply #3 on: May 23, 2009, 11:18:30 AM »
Zeleni talas daje 15% popusta na tehnički pregled, za članove.

Detalji na našem sajtu.

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« Reply #4 on: May 26, 2009, 23:22:53 PM »
Drugari,
firma Rondo, i njihov sektor za internet prodaju guma su nam veoma ljubazno izašli u susret i spreni su da ponude široku paletu Falken pneumatika.

Javite se do kraja nedelje!
Molim vas da se do kraja nedelje javite ovde ili njima direktno, kako bi gume bile naručene i stigle u Srbiju početkom Juna. Svi članovi dobiće 3% popusta, i znaće kako da popune lager.
Inače, kod njih se gume naručuju i plaćaju elektronski, pa ih onda isporuče vašem vulkanizeru.
Ispod imate pregled svih falken guma iz njihove ponude, sa cenama.

Iskoristio bih priliku i da se zahvalim Rondo tyres na velikodušnoj sponzorskoj donaciji za Minijadu.  :stekaj:


            V.P. cena   M.P. Cena   Preporucljiva dimenzija
Dimenzija / Dezen   Li / Si   Brend   Dezen   RSD/kom   RSD/kom   felne
                 
145/80 R 10    69S   FALKEN   SN807   4.404,oo   5.198,oo   3,5-5,00 B
165/70 R 10    72H   FALKEN   FK07E   5.420,oo   6.396,5o   4,5-5,50 B
145/70 R 12    69S   FALKEN   SN828   4.490,oo   5.298,oo   3,5-5,00 B
165/60 R 12    71H   FALKEN   ZE912   6.268,oo   7.396,oo   4,5-6,00 B
185/60 R 13    80H   FALKEN   ZE912   6.945,oo   8.195,oo   5,0/5,00-6,5 J / 6.00B
205/60 R 13    86H   FALKEN   ZE912   7.962,oo   9.375,oo   5,50-7 J / 6,00 B

-----------------------------------------------

Poštovani ljubitelji Minija, pozdrav!

Kao što je Ivan već rekao u prethodnom postu, IPG - Internet Prodaja Guma se isključivo bavi prodajom auto i moto guma svih vodećih stranih i domaćih proizvođača preko interneta.

Ova aktuelna ponuda je samo početak saradnje sa Mini klubom Srbije, za koju se nadamo da će biti dugoročna i na obostrano zadovoljstvo.

Ideja je da do kraja ove nedelje prikupimo vaše preliminarne narudžbine, pa vas molimo da ovde na ovoj temi ili na mejl prodaja@internet-prodaja-guma.com pošaljete za koje ste dimenzije i u kojoj količini zainteresovani. Isporuka će biti krajem prve sedmice u Junu, kada biste naručene gume i platili. Svi članovi Mini kluba imaju popust od 3% pri prvoj kupovini.

Gume kupljene u našoj internet prodavnici za sada možete platiti preko računa opštom uplatnicom ili web bankingom, a uskoro će zaživeti i plaćanje karticama putem interneta.

Na teritoriji Srbije imamo veliki broj partnera servisa za montažu guma i vulkanizera kod kojih možete preuzeti kupljene gume, ili ih možete dobiti na vašu kućnu adresu.

U slučaju da imate bilo kakvo pitanje u vezi ove aktuelne ponude ili naše internet prodavnice, slobodno postavite pitanje ovde na forumu. Mi ćemo vam rado odgovoriti.

Srdačan pozdrav i vidimo se na Minijadi  :)

Miljana Nimčević
IPG – Internet Prodaja Guma

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« Reply #5 on: May 26, 2009, 23:23:52 PM »
Od danas svi članovi kluba imaju 3% popusta pri kupovini novog MINI-ja.

detalji: http://www.miniclubserbia.rs/?strana=pogodnosti

Offline ivan

  • Aktivan
  • Posts: 1.090
Odg: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« Reply #6 on: May 29, 2009, 14:26:23 PM »
Kome treba profesionalna štampa, imamo 10% popust u štampariji Simbol.

Detalji na sajtu.

IPG

  • Guest
Odg: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« Reply #7 on: June 12, 2009, 13:10:41 PM »
Minijevci, evo još lepih vesti od nas :good:

Falken gume za Minije koje smo naručili su stigle u Srbiju i nalaze se na našem lageru. Prema informacijama koje smo dobili od kluba a koje se tiču dimenzija koje su vam najpotrebnije, na lager smo za početak dopremili sledeće gume:

FALKEN 145/80 R10 Sincera SN807 69S - RSD 4,714.00

FALKEN 165/70 R10 FK07E 72H - RSD 5,898.00

Srdačan pozdrav,

Miljana Nimčević
IPG – Internet Prodaja Guma
www.internet-prodaja-guma.com

IPG

  • Guest
Odg: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« Reply #8 on: June 15, 2009, 08:40:07 AM »
Vladimire,

Kupljene gume možete platiti sa računa Vaše firme i dobiti račun koji glasi na Vašu firmu. I u tom slučaju, ukoliko je to Vaša prva kupovina u našoj internet prodavnici, imate pravo na popust od 3%.

Srdačan pozdrav,

Miljana Nimčević
IPG – Internet Prodaja Guma
www.internet-prodaja-guma.com

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« Reply #9 on: January 13, 2010, 22:02:54 PM »
Podsećamo da svi popusti i dalje postoje za članove kluba. :mks:

http://www.miniclubserbia.rs/?strana=pogodnosti
« Last Edit: January 15, 2010, 00:55:32 AM by Sinisa »

Offline Sinisa

  • Članovi MKS
  • Aktivan
  • *
  • Posts: 1.663
Odg: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« Reply #10 on: February 13, 2011, 00:02:06 AM »
Firma "GOLAŠ" koja se bavi prodajom i proizvodnjom autokaroserijskih delova daje popust od 10% na sve delove članovima Mini Kluba Srbije uz overenu člansku kartu za tekuću godinu.

Golaš D.O.O 11210 Beograd, Krnjača  ul. I Sutjeska 1D, 011/3317-537, 3317-283

http://www.golas.rs/

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« Reply #11 on: August 07, 2013, 17:15:53 PM »
mogli biste da ponovo napisete sta dobijaju clanovi kluba uplatom clanarine. ja evo, pojma nemam kakve pogodnosti sada imaju :)

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« Reply #12 on: August 07, 2013, 17:59:19 PM »
mogli biste da ponovo napisete sta dobijaju clanovi kluba uplatom clanarine. ja evo, pojma nemam kakve pogodnosti sada imaju :)

Pa na primer to što ste na forumu dali oglas za prodaju i što ćete, ako to prodate, zaraditi neki dinar! Nisam dugo član kluba ali siguran sam da bi se tu našlo još mnogo Vaših "pogodnosti". Ako ste pažljivo pročitali ono što sam ja juče napisao, predložio sam da za članove kluba koji plate članarinu korišćenje sajta bude uračunato u članarinu. Iskreno, ne znam šta ste sve očekivali da dobijete za, do juče 1.000 Din., a sada 2.000 Din. članarine (i tu bi trebali da se zapitamo koliko članova kluba uopšte i plati članarinu). Iskreno, da  li ste se ikada zapitali koliko košta održavanje sajta kluba, koliko košta organizacija Balkanske minijade i šta za tu organizaciju sve treba uraditi da bi ona bila to što jeste (a jeste značajna ako na nju dođe toliko ljudi iz inostranstava i ako o njoj piše MINI Magazine)?!
Da li ljudi koji sve to rade postavljaju pitanje "a šta mi sve dobijamo za ovo što radimo"?!  Da li se ljubav prema Miniju i klubu
meri isključivo kroz to šta sve dobijamo za 2.000 Din. članarine?! Ja lično sam za samo nešto više od godinu dana dobio nekoliko novih, i koliko sam za ovo kratko vreme mogao da vidim, dobrih prijatelja! Nekoliko izuzetno lepih druženja! Moje lično mišljenje je da za 2.000 Din. članarine dobijamo zaista mnogo!
Nije mi namera da ovo moje pisanje bude neka vrsta pridike, isključivo je moje mišljenje o klubu i šta sve treba da bi taj "naš" klub i dalje bio to što sada, uz ogroman napor nekih ljudi, jeste!  
 :mks:
« Last Edit: August 07, 2013, 18:21:13 PM by Dušan Stankov »
Blue Transformer

Offline BaneBRE

  • Aktivan
  • Posts: 1.822
Odg: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« Reply #13 on: August 07, 2013, 18:57:43 PM »
a bre prijatelju, sve to stoji sto ti kazes, nego pitam jer znam da je ranije bilo nekih mini zezalica poput priveska, majice, popust na gume, bergoline ulja itd. pa me zanima sta sad ima od tih stvari, to je sve :) a sto se tice druzenja, ehh :) znamo se mi i pre foruma :P

Offline Dušan Stankov

  • Aktivan
  • Posts: 440
Odg: POPUSTI i druge pogodnosti za članove Kluba
« Reply #14 on: August 07, 2013, 20:08:54 PM »
a bre prijatelju, sve to stoji sto ti kazes, nego pitam jer znam da je ranije bilo nekih mini zezalica poput priveska, majice, popust na gume, bergoline ulja itd. pa me zanima sta sad ima od tih stvari, to je sve :) a sto se tice druzenja, ehh :) znamo se mi i pre foruma :P

Super, drago mi je da deliš moje mišljenje! Što se tiče ovog drugog što si naveo, popusti na gume,ulja, itd, veruj mi da su se svi stegli zbog krize a budžete za te stvari,ne prepolovili već sveli na minimum (znam to jako dobro jer sam i sam osetio). Valja nam preživeti do  boljih vremena i održati ovo što imamo.
Kada se vidimo,plaćam  :pivo:
Blue Transformer